Reklama

Reklama

Lovci prokletých pokladů

(seriál)
Trailer
Akční / Dobrodružný
USA, (2019–2021), 18 h 45 min (Minutáž: 38–45 min)

Série(2) / Epizody(26)

Obsahy(1)

Seriál Lovci prokletých pokladů je dobrodružná jízda kolem světa, na kterou vyrazí geniální expert na starožitnosti a neohrožená zlodějka umění. Ti dva spojí síly, aby dopadli nemilosrdného teroristu, který organizuje své zákeřné útoky s pomocí ukradených pokladů. Danny McNamara (Matt Barr) je bývalý agent FBI, specializovaný na kradená umělecká díla a starožitné předměty. Lexi Vaziri (Sofia Pernasová) je šikovná zlodějka umění, pronásledovaná tragickou ztrátou otce, již dává za vinu právě Dannymu. Když nechvalně proslulý terorista Karim Farouk (Oded Fehr) unikne s nesmírně cenným artefaktem, a přitom unese Dannyho mentorku, dr. Annu Castillo (Alicia Coppola), Danny se obrátí na Lexi, aby mu pomohla zachránit Annu a předat Farouka spravedlnosti. Danny a Lexi vyrážejí po Faroukově stopě a setkávají se s bezohlednými individui, ze kterých se můžou stát užiteční spojenci, ale i nebezpeční nepřátelé. Je mezi nimi obchodník se zbraněmi Aiden Shaw (Michael James Shaw), zvyklý jednat jen ve svém vlastním zájmu, nebo Simon Hardwick (James Callis), schopný sehnat jakoukoli kradenou cennost. Danny a Lexi se můžou stoprocentně spolehnout jedině na otce Chucka (Mark Gagliardi), s nímž se Danny přátelí už od dětství a který pracuje pro vatikánské ministerstvo zahraničí v Římě. Jejich hon na Farouka neujde pozornosti agentce Interpolu Gwen Karlssonové (Katia Winterová), jež si sice přeje zrádného teroristu dopadnout, ale nepřipustí, aby přitom Danny a Lexi porušovali mezinárodní právo. A zatímco ti dva křižují svět a nespouštějí oči ze svého cíle, nečekaně se ocitají v centru dva tisíce let probíhající bitvy o kolébku civilizace. (TV Prima)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (5)

Gogo333 

všechny recenze uživatele

Čekal jsem nové Lovce pokladů, ale tohle je daleko pod jejich úrovní. Hlavní hrdina nesympatický, celé to je takové hloupé a nudné. Škoda času. ()

Bozvav 

všechny recenze uživatele

Je to tak hloupé a naivní, až to bolí. Přitom to nemuselo být vůbec špatné. Jen je to tak děsná fantas magorie a dialogy tak debilní a jednání postav natolik nelogické, že to aý bolí. Za mne 30% max. ()

Reklama

darius1706 

všechny recenze uživatele

Ok, první série za námi. Bohužel ne moc dobrá. Je vždycky smutné, když se tvůrci pustí do větší akce, která se jim vymkne z ruky a totálně pohřbí vše. Ale popořádku. První půlka byla celkem slibná, vypadalo to na lehkou šťouchačku, hodně cestování po reáliích, oblejzání hrobek, téměř neporazitelný padouch, vždy o krok napřed, prostě vše, co k žánru patří. Hlavní hrdinové celkem v pohodě, trochu mi vadila jen ta agentka Interpolu, ale budiž. Co bych vytknul vcelku, že klaďasové se chovali neskutečně chaoticky, přesto jim všechno vyšlo, ale i to by se dalo kousnout. Jenže pak se seriál zlomil do druhé půlky a tvůrci si řekli, že je to málo cool a že bude potřeba zakomponovat pár zvratů. No a celé to šlo do háje. Začalo to být nelogické až dementní, jeden nesmyslný zvrat za druhým, aby to nakonec vyvrcholilo do utra mega hepa debilního rozuzlení, které se ovšem dalo tušit už tak 3 díly před koncem a celou dobu jsem si říkal "hlavně, ať to tak nedopadne". Je to škoda, seriál měl relativně slušně našlápnuto, ale prostě to zazdili. ()

brasek 

všechny recenze uživatele

Seriál by som nazval komickou fraškou keby som neplakal nad dejovou osnovou, nad nezmyselnými a nelogickými situáciami ktoré nám ponúkajú filmári.Podľa mňa je seriál absolútny prepadák a škoda času ho sledovať. ()

Galerie (349)

Reklama

Reklama