Alf

Komedie / Rodinný / Sci-Fi
USA, (1986–1990), 35 h 34 min (Minutáž: 18–24 min)

Hudba:

Alf Clausen

Série(4) / Epizody(102)

ConanVJ

Tenhle seroš už jsem neviděl pěknou řádku let. Vím, že byl vtipnej a Alfova posedlot kočkama byla k popukání. Z nostalgie 60 :) ()

mis-ko

Každý dlhodobo vysielaný seriál ma svoj trademark, ktorý je nezameniteľný. Pre Alfa je to jeho neukojiteľná chuť zožrať mačku. Každý dlhodobo vysielaný seriál ma však aj tendenciu strácať časom na kvalite. Platí to aj pre Alfa. ()

fcreading

To boli časy, keď to dávali na markíze a ja som netrpezlivo čakal na každý diel tejto vynykajúcej tv show 100 percent. ()

VojinRyan

Na tejto vtipnej postavičke som vyrastal. Jeden z mojích najobľúbenejších humorných seriálov. " Hele, môžem ziesť Vašu mačku??..Nie!!...a čo mačací guláš??....Nie!!....a mačacú paštéku to je delikatesa u nás na Melmaku??....NIE!!. Proste Alf. 95% - 5* ()

ArsenalEagle

Jsou tam vtipný, opravdu vtipný hlášky a scénky, i když.. tenhle seriál je spíš pro ty, kteří na něm vyrostli :) Ale i já se u toho bavim, a pravidelně ho na Prima Family sleduju ()

ivishka

Legendární Alfík.Vždycky jsem si přála mít doma jeho stejně ukecanou podobiznu :-).Moje dětství je silně spjato s tímto roztomilým mimozemšťánkem. ()

Džejkop

Ota Jirák předvádí dokonalý dabing. Alf je boží, jeho humor a celkový přístup je mi velmi blízký, tedy až na to, že má rád kočky k obědu, v tomhle se moc neshodneme. ()

Riddick77

Humor, nicméně Alf sice je super, ale zbytek grupy (přesněji rodinka) je fakt dosti slabý, nevýrazný, často nevtipný a tak nějak nesympatický. I tak jsem se u toho dosti pobavil :-) 7/10. ()

Laxik

Nevím no, takhle to dopadá, když vezmete jednu naprosto geniální chlupatou mimozemskou postavičku a vrazíte ji do sitcomu narvaného těmi nejnudnějšími lidmi, co si dovedete představit. Ale co, Alf je prostě boží. Když posloucháš lidem pod okny, leccos se dozvíš! ()

SarumanKo

Na tomto som vyrastal. Cynický chlpatý ufónec z Melmacu a jeho konfrontácia s ukážkovou americkou rodinkou dáva vzniknúť neskutočne vtipným situáciám, skečom a hláškam. Alf je pre mňa obrovská srdcová záležitosť a tie skeče ma dokážu rozosmiať rovnako, ako pred 10 rokmi. A dabing Stana Dančiaka to dvíha do nebies... (9/10) ()

JohnMiller

Alf má strašne veľa vtipných a originálnych častí pamätám sa na časy keď tento suprový seriál chodieval na Markíze o 19 30 vždy sme ho celá rodina sledovali to boli nádherné časy. ()

L_O_U_S

U ALFa jsem se vždycky dobře bavil. Kdo tohohle mimozemšťana nežral, tak je u mě úplná nula. Bohužel se i do tohoto sitcomu vloudilo pár moralit, ale naštěstí ne v takové míře jako třeba do Krok za krokem. A navíc, Alf v kuchyňském okénku trousící své poznámky všechny moralitky s úspěchem přebíjí. Škoda, že se naše televizní stanice nemají k repríze. "Há! Hahá! To byl vtip." (111.) ()

Gangsterka Sexy bestie dostane prequel

Gangsterka Sexy bestie dostane prequel