Ant-Man

JamesR

Inu, co říct? I met a guy and he was awesome. Na to, že se dá tento film považovat za takovou vsuvku nebo meziskok mezi Avengers 2 a Kapitánem Amerikou: The Civil war, tak tento film je neskutečně povedený. Neznudí, nezahanbí, neunaví a nepřestane bavit. Kombinace zločineckého a osobitého humoru hlavní postavy s přístupy Hanka Pyma a jeho dcery je opravdu zábavný a dobře se na něj kouká. Nutno přiznat, že to není takový trhák jako Avengers nebo Strážci galaxie, ale prostě tenhle film pobaví a nadchne. Nemůžu se dočkat, až se Ant-man vrátí po boku Kapitána Ameriky. ()

Marek.Skalka

Tenhle film mě docela zklamal. Snad i to se odrazilo v mém hodnocení. Opravdu povedené chvilky střídá s nudou a více než předvídatelným pokračováním děje v dané chvíli. Stan Lee by ve stáji nepochybně našel lepšího hrdinu. Ovšem u Američanů je to asi trošku jiné. Ačkoli soudě podle tržeb možné ne. Také bych se rád zastavil u castingu. Douglas OK, Rudd s menšími výhradami, ale jestli někomu nevěřím postavu, tak to té ženské. ()

cartyci

Ďalšia vydarená Marvelovka .Aj ked hlavnú postavu by som čakal niekoho zaujímavejšieho. Paul Rudd ma však prekvapil, ()

Avras.ell

Špica! :) Nejvtipnější film od Marvelu. Efektní a svižné. Pokud chcete letní komiksovou oddechovku, tak to je tohle. :) ()

kratajirka

Peňa z toho udělal parádní Marveláckou komedii. A kameramani zas parádní Marvelácký zážitek. Jen tak dál hoši od Stana. ()

skipik12

Za me 5:) Ja se neuveritelne rechtal a bavil:) vykony uzasny, zpracovani komixu super:)) Fakt prca:)) doporucuju na patecni vecer ideal:))) ()

Final

Marvelovka, která by se jen stěží dala zařadit do Marveláckého universa. Ant-man je spíše samostatnou kapitolou, která se snaží zavděčit spíše jako sci-fi komedie a daří se jí to. Jak se ovšem zdá, Disney má s Ant-manem vlastní plány a hodlá ho zařadit do svého vesmíru se vším všudy. Jaká bude budoucnost, to ví zatím jen studio Disney, ale současnost je s Ant-manem poměrně zábavná. ()

onevoice

Je to síce jednoduché, ale má to drive a je to veľmi zábavné. Určite lepšie ako posledné avengers. Chcem viac takých marveloviek. ()

majorzeman13

" Skvělý,zábavný,humorný,vtipný,akční marvelovka - film . Rozhodně jde o nadprůměrnou filmovou podívanou a mne osobně hodně mile pobavila ! ()

Bruce0659

Napätie, akcia, humor, efekty... všetkého tak akurát. Sympatické herecké obsadenie, film má hlavu a pätu a hlavne superhrdinovia nebojujú proti nepriateľovi z vesmíru. Konečne Marvel nesklamal (ako napr. pri Avengers 2) a zaslúži si zarobené peniaze. ()

Scoobys

Ant-Man je jeden z klasických akčních filmů který v sobě má i humor i napětí. Celý film je o tom že Ant-Man bojuje proti Coreyovi Stollovy vědcovi který se snaží vynaleznout něco co lidi zmenší a dá jím sílu ale neví že to je velmi nebezpečné a že už to existuje. Scott pomůže doktorovy Hankovi Pymovi kterého hraje Michael Douglas a který umí ovládat mravence pomoct naplánovat loupež a ukrást oblek. Film je dobře natočený upravený a má humor co víc si od akčního filmu přát 5 hvězd:) ps : těším se na další díl !!! :) ()

Lazy87

Zábavnej film. Tak jsem si říkal, co mi tu vysypou za kokotinu, ale ten ujetý national geografic mě chytl. Prostě forky a akce, splněno. ()

kecal

Je to veselé a hravé. Luxusní oddychovka pro příznivce všech možných superhrdinů. Douglas byl fajn a díky Lilly tam byla i sexy prdelka, i když jí nevím proč na hlavu nasadili tu děsnou paruku. Tedy doufám, že to byla paruka a že něco takového nemá normálně. Dokonce i Ruddy tu byl v pohodě a to je teda sakra něco. Od děje ovšem nic závratného neočekávejte. Pro mne jasný čtyři. ()

gagun

Z nejméně očekávaného hrdiny, jeden z nejoblíbenějších, po zhlédnutí. Ant-Man to prostě dokázal z malého broučka nám vyrostl do velikosti nového mazlíčka jeho dcery. I když první část filmu je pomalá a nijak zajímavá, od kontaktu s velkým Ačkem se do nás pustí svižným nepolevujícím tempem, které vydrží. Rudd se do role hodí jako Downey Jr. na Starka, takže jako prdel na hrnec. Scénaristé nás ani neobtěžují nějakými zdlouhavými klišé mileneckých zápletek a vztahových kudrlinek. Ant-man si prostě zaslouží být jedním z nejlepších Marvelovských solo filmů.......80% ()

erceee

Kauza ant man, som mal pocit pri porzerani že ten film nekonečný a to som sa venoval popri nom jedení, facebooku aktívne emailom a film nie a nie končiť. Nemusel som sa ank sústrediť a vedel som o čom bude a aký bude koniec. Ok pochopím keď niekto vytvorí komiks ant man a zmenšomvacom obleku ktorý prenikne všade a ovláda mravce a muchy, pochopím keď niekto zájde na taký film z nudy do kina ale nikdy nepochopím keď niekto schváli toľko financii do takého gyčového filmu s davno predvidaným a opakovaným dejom.. Otras ()

Animovaný prequel Transformers na cestě

Animovaný prequel Transformers na cestě