Reklama

Reklama

Ant-Man

  • USA Ant-Man (více)
Trailer 3

Podvodník Scott Lang (Paul Rudd), vybavený pozoruhodnou schopnosti zmenšit své fyzické rozměry, ale současně znásobit svou sílu, se musí ujmout role hrdiny a pomoci svému mentorovi doktorovi Hankovi Pymovi (Michael Douglas) ochránit tajemství, skrývající se v jeho úžasném obleku Ant-Mana, před zcela novými nebezpečími, která ho ohrožují. Pym a Lang jsou tváří v tvář zdánlivě nepřekonatelným překážkám nuceni naplánovat a provést rafinovanou loupež, která zachrání celý svět. (Falcon)

(více)

Videa (27)

Trailer 3

Recenze (1 240)

Wacoslav1 odpad!

všechny recenze uživatele

Jenom jedna otázka. Co to kurva do prdele bylo?! Ne tohle byl omyl. Moje chyba jsem kokot a můžu si za to sám. Neměl jsem se na to srát jenom, protože to bylo na Černým Mostě. Příště už se tato chyba nebude opakovat. Nezastírám, že nemám ke komiksovkám absolutně žádnej vztah, takže víc jak půlka z nich mi nic neřekne a druhou půlku jsem neviděl a neuvidím, ale třeba letošní Avengers, byť byli vrcholně retardovaný měli aspoň dobrou akci, furt tam něco bouchalo, furt se něco dělo, ale tohle bylo jako co??? Týpek se zmenšuje, mravenci mu na povel nosí cukr do kafe do toho plešatej zmrd zmenšuje ovce, tuna hlášek s odkazy zřejmě na jiný Marvelovky který mi tudíž taky nic neřekli. A Douglase nechápu. Měl jsem ho rád, ale má pitvoření v takový šaškárně zapotřebí? No evidentně jo když to vydělává. Za chvíli se už budou točit jenom zmrvený pokračování slavných sérií, zpracování nekonečných románů a komiksovky plný debilních superhrdinů a já abych přestal chodit do kina. Budoucnost filmu všeobecně ve mě začíná budit obavy a letošní rok stojí extrémně za kuloví.0% ()

pepo 

všechny recenze uživatele

Miláčik, zmenšil som Iron Mana. Prekvapivo komorné retro , ktoré ako keby vypadlo z 80. rokov. Postavy sú funkčné a dobre zahrané, je tam veľa humoru, zopár vypečených scén pripomínajúce kto to mal vlastne režírovať (retrospektívy) a hlavne dobre vymyslené scény so zmenšovaním. Bohužiaľ to celé nešlape tak akoby malo ani v akčných ani dialógových scénach, je to strašne zameniteľné, nevýrazné a zbytočne dlhé (keby to malo o pol hoďku menej tak je to fakt pecka). Dramatická linka nefunguje, bolo by lepšie keby to bola čistokrvná komédia.Celkovo je to také nič proti ničomu. Kvalitatívne klasická Marvelovka. Je to dobré ale nie skvelé. 7/10 ()

Reklama

tron 

všechny recenze uživatele

"S vlámačkami a krádežami som skončil. Čo odo mňa chcete?" - "Aby si sa niekam vlámal a niečo ukradol." 70 %. Napriek nesympatickej Evangeline Lilly a klišéoidnému scenáru nemôžem dať menej. Rudd je sympaťák, Michael Peňa si to kradne pre seba, zlosyn nie je špičkový, ale i tak ide o jedného z najhrôzostrašnejších, s akým (v tejto oblasti inak dosť biedny) Marvel od roku 2008 prišiel (akože neviem ako vy, ale kebyže sa mi tamto žlté hovado objaví o polnoci v detskej izbičke, asi by som sa pototot od strachu) a napriek predvídateľným zvratom dokáže film občas milo zaskočiť (finále s vláčikom). Takisto Michael Douglas v úlohe mentora dáva zmysel. Mám marvelovky proste rád. Ant-Man bol veľmi problémový film a pôsobí ako otloukánek, ale nakoniec je asi taký dobrý, aký za daných okolností len byť mohol.Kino Považan NMnV 2015 ()

D.Moore 

všechny recenze uživatele

Vynikající marvelovka a pro mě osobně více než důstojná záplata na zklamání z druhých Avengers. Film si na nic nehraje, přirozeně plyne, je příjemně (nikoliv za každou cenu) vtipný, Paul Rudd mě v hlavní roli překvapil a účast Michaela Douglase nesmírně potěšila. Trailery všechny vtipy rozhodně nevyzradily (u mě rozhodně vede klíčenka), akci nechybí nápady a je stále přehledná, no a triky, to je kapitola sama pro sebe - hned v úvodní scéně mi vyrazily dech. Bavil jsem se, bavil a bavil. ()

Fr 

všechny recenze uživatele

„PŘEDSTAVTE SI VOJÁKA O VELIKOSTI HMYZU…“ /// Marvelovská rodinná podívaná plná digitálního hmyzu, který se krom tý pohádkovosti asi nedá nic moc vytknout. (Jdu vejš, ale po druhý už to asi nedám.) /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Největší bitvy se u nás vodehrávaj na koberci (vláček lítá vzduchem, všude samej mravenec…). 2.) Zjistím, že Amíci jsou zase o kus dál. Umí to i bez špenátu. 3.) Thx za titule „mark82“ a „Vojtěch Kostiha“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ** AKCE ne NAPĚTÍ ne ()

Galerie (132)

Zajímavosti (69)

  • Celosvětová premiéra proběhla 29. června 2015 v Los Angeles. (Varan)
  • Natáčelo se v atlantských studiích Pinewood a v San Franciscu od 18. srpna do 6. prosince 2014. (ČSFD)
  • Doposiaľ žiadna postava Marvel Cinematic Universe nemala svoj kostým zložený z toľkých častí ako práve Ant-Man (Paul Rudd). (Steny94)

Související novinky

Animovaný prequel Transformers na cestě

Animovaný prequel Transformers na cestě

02.05.2020

Společnost Hasbro a studio Paramount najali režiséra a scenáristu Joshe Cooleyho (V hlavě, Toy Story 4) aby natočil animovaný prequel robotí série Transformers. Film by měl mít gigantické měřítko,… (více)

Captain Marvel si našla režisérské duo

Captain Marvel si našla režisérské duo

20.04.2017

Přestože existují sólové filmy Supergirl, Catwoman nebo Elektry, půlka internetu na ně dávno zapomněla a pravidelně se řeší, kdy už se dočkáme superhrdinského celovečeráku s ženskou hlavní hrdinkou.… (více)

TOP filmy 2015 dle TOP uživatelů ČSFD.cz

TOP filmy 2015 dle TOP uživatelů ČSFD.cz

30.12.2015

V letošním přehledu nej filmů, které viděli naši top uživatelé v roce 2015, jsme dali prostor i filmům s jiným rokem výroby/uvedení než 2015. Anketu vyhrál postapokalyptický akčňák Šílený Max:… (více)

Marvel urval další rekord

Marvel urval další rekord

23.10.2015

7 let, 12 filmů... 9 miliard dolarů. Marvelácký filmový vesmír je zjevením, které se momentálně snaží zkopírovat celý Hollywood. Každý chce mít svoji provázanou značku nehledě na to, jak velký to… (více)

Reklama

Reklama