Nastala chyba při přehrávání videa.
 • gogo76
  ****

  V posledných rokoch sa tento typ komiksových filmov dosť rozšíril a väčšinou sú kvalitne spracované, ale pomaly si už dávam odstup a nejako ma to už nebaví. Čím viac nepriateľov Avangeri dostanú, tým menej ma to zaujíma... Trailer k tomuto filmu je prešpikovaný akčnými zábermi, z ktorých môže divák nadobudnúť o filme skreslený obraz. Film sa rozbieha pozvoľna, je čas zoznámiť sa s postavami, motiváciou hrdinov a potom príde čas aj na vydarené triky. Osobne som vždy mal rád filmy, v ktorých sa človek zmenší a bojuje s navonok neškodnými prekážkami. Zrazu je dobrodružstvo aj obyčajná prechádzka po koberci. Ant man má v sebe namiešané filmové zložky v ideálnom pomere , preto tá všeobecná spokojnosť i solídne tržby. M. Douglas fajn, humor je vydarený a aj preto sa dá celá táto vec brať s nadhľadom a o to v týchto komiksových filmoch ide predovšetkým. Srandovný odkaz na DiCapria a Titanic...80%:(3.1.2016)

 • Rosaviva
  ***

  Jak naštvat fanoušky Marvelu? Místo toho, aby se natočily sólovky třeba Black Widow, nebo někoho, kdo už byl v MCU představený, tak se vybere asi jeden z těch nejméně zajímavých superhrdinů a natočí se radši film o něm. Což o tom, obsazení bylo dobré (i když Evangeline Lilly byla s tou přilbou na hlavě děsná, jestli to nebyla paruka, tak to tak vypadalo), ale jinak mě to ničím nezaujalo. Příběh nebyl nijak světoborný, schopnosti vlastně taky nebyli schopnosti a pak tam byla horda mravenců (a já děkovala bohu, že Spider Man neumí dělat to stejné s pavouky). Neurazí, nenadchne. 3*(12.6.2016)

 • -bad-mad-wolf-
  ****

  Celý ten koncept zmenšování, zvětšování a využívání různých druhů mravenců by mohl posloužit ke vzniku fenomenální počítačové hry - a ve filmu to funguje taky, ačkoliv jsem si po úvodních dvaceti minutách nedokázal představit, že dám více než dvě hvězdičky. Nakonec mě to docela chytlo, navzdory obří hromadě patetických superhrdinských keců a rodinných klišátek. Druhá polovina je na rozdíl od té první konečně akční, zábavná a vtipně hravá (tank, vláček), aniž by dělala cokoliv jiného, než schopně těžila z ověřeného a tvářila se přitom dostatečně odlehčeně (trochu víc dětsky, než Iron Man, což ovšem není na škodu). Stačí to. Trojice dementů jakožto povinných komických postaviček mi výjimečně přišla docela vtipná (a to ani netuším proč). Na každý pád je zřejmé, že po budoucím připojení se k Avengers už z Ant-Mana nezbyde nic jiného, než další dílek do už tak přeplácané skládačky... 7/10(22.1.2016)

 • Isherwood
  ***

  Materiál nejméně uniformní marvelovky, kde na vás původní tvůrce pokukuje z každé druhé scény, v rukou rutinéra plnícího studiové zadání, které evidentně znamenalo šlápnout na plyn v rodinných hodnotách a zatáhnout ručku v miniaturním blbnutí (běh papundeklovým modelem a finále s vláčkem doslova řvou o minuty navíc). Hlavní hrdinové, čistí jak lilie (ty šrámy z minulosti jsou spíš kosmetické, bez nutnosti je více pitvat) jsou docela nuda, hláškující sidekick Michael Peña vládne. 3 a ½.(8.11.2015)

 • Psema
  ****

  Příběh o otci, který musí sledovat, jak se mu adoptivní tatík stará o dítě, jako metafora vzniku samotného filmu. Přiznám se, že mě několikrát zabolelo, když se Reed pokoušel o Wrightovy formální finesy a pokaždé je doručil cca na 70 procent umu britského ztřeštěnce. První půlka je celkově dost marná a režijně vysloveně letargická. Bez tempa, atmosféry, tahu na branku. Souboj u skladu to ale naštěstí nakopne a od té chvíle už Ant-Man nedá nohu z plynu. Akce je navíc celkem kreativní a finální heist má v podstatě všechno, co člověk potřebuje. Navíc je po čím dál víc přetrikovaných a lokacemi přecpaných blockbusterech jednoduše svěží sledovat něco, co se odehrává zhruba na pěti lokacích a nemá tendence roztahovat se do globálu. Rudd líbivý, Douglas adekvátní (a s dobrým faceliftem v úvodu!) a Peňa "out-of-this-world". Potěší i romantika nechaná za dveřmi. 7/10(16.7.2015)

 • T.I.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace