• Wacoslav1

Jenom jedna otázka. Co to kurva do prdele bylo?! Ne tohle byl omyl. Moje chyba jsem kokot a můžu si za to sám. Neměl jsem se na to srát jenom, protože to bylo na Černým Mostě. Příště už se tato chyba nebude opakovat. Nezastírám, že nemám ke komiksovkám absolutně žádnej vztah, takže víc jak půlka z nich mi nic neřekne a druhou půlku jsem neviděl a neuvidím, ale třeba letošní Avengers, byť byli vrcholně retardovaný měli aspoň dobrou akci, furt tam něco bouchalo, furt se něco dělo, ale tohle bylo jako co??? Týpek se zmenšuje, mravenci mu na povel nosí cukr do kafe do toho plešatej zmrd zmenšuje ovce, tuna hlášek s odkazy zřejmě na jiný Marvelovky který mi tudíž taky nic neřekli. A Douglase nechápu. Měl jsem ho rád, ale má pitvoření v takový šaškárně zapotřebí? No evidentně jo když to vydělává. Za chvíli se už budou točit jenom zmrvený pokračování slavných sérií, zpracování nekonečných románů a komiksovky plný debilních superhrdinů a já abych přestal chodit do kina. Budoucnost filmu všeobecně ve mě začíná budit obavy a letošní rok stojí extrémně za kuloví.0%(15.7.2015)

• Peytl

Ondřej Sekora by do téhle zvrácenosti (od slova zvracet, rozuměj blít) jistě alespoň zakomponoval nekompromisního mravkolva Ťutínka, ale to by se zřejmě američtí a jiní parchanti zesrali strachy, pročež se stalo nevyhnutelné. Ondra jim ze záhrobí nepomohl. Vzniklo tak dvouhodinové infantilní utrpení určené pro nepříliš chytré děti. Pro debilní fracky. Neskutečně trapné pokusy o vtípky, dialogy jak z céčkových sraček a nepříliš živě vypadající gumoví mravenečci. Jo, tak to tam všechno bylo, asi proto má nevtipný, nemastný a neslaný mravenečník 75%, protože výše jmenované atributy jsou společností žádány a úspěch takové kokotiny je zaručen. Příště bych gumavence nechal bez nohou a mohli by po nakopnutí pískat, mluvit by se taky už nemuselo, stačily by praskající bubliny z nosu a věřím, že se další superpičus vyšvihne nad 100%. Že to není možné? No, i já doufám, že se mi to jen zdálo. Dvě pizdy dávám jen proto, že dnes nechci ještě více traumatizovat zmíněné děti, když mají pololetní vízo plné šestek a vodnatou hlavu. No, a taky trochu za ztracenou Evanželínu.(28.1.2016)

Asi budu muset změnit bodovací systém. I když mě daná Marvelovka vůbec nezaujme, vzpomenu si na své soukromé noční můry ("Iron Man 3" & "Thor 2") a řeknu si, že tak šílené (šílené ve smyslu hrozné, nikoli ztřeštěné) to zas nebylo. Na druhou stranu se nemůžu zbavit pocitu, že za něco, co mě nudí dějem, postavami i hláškami, jsou 3* prostě moc. Líbila se mi diskuze na téma Titanic a sem tam nějaký vtípek (darovaný plyšák, mašinka, "pes"...), jinak mi ale "Ant Man" přišel stejně umělý a plytký jako (zatím) poslední "Avengers"; no, možná o něco méně. Dvojník Bena Afflecka, roztomilá dcera a celkem efektní "schopnost" mě na dvě hodiny rozhodně nezabaví... 2,5*(16.7.2015)

Každý akčňák je většinou tak dobrý, jak je dobrý jeho záporák. Pokud se ve filmu přestane vyskytovat, je to problém. viz Temný rytíř. Joker téměř nesleze z plátna a výsledkem je nejlepší (komiksový) film všech dob. Ant-Man začíná hodně zajímavě. Představí se kladné postavy, záporné i ty směšné. Jenže potom nastane trošku problém, veliký důraz se začne klást na Paula Rudda. Ten se sice snaží, seč mu síly stačí, nicméně tady by to chtělo trošku zrychlit trénink, nějaké ty motivační řeči a hlavně už chybí TA akce. Závěrečná akce nakonec příjde a není vůbec špatná, je správně odlehčená, dynamická a napínavá. Nakonec hodnocení vytáhne k solidním 70%. PS: Michael Peňa představuje opravdovou trefu do černého.(24.11.2015)

V posledných rokoch sa tento typ komiksových filmov dosť rozšíril a väčšinou sú kvalitne spracované, ale pomaly si už dávam odstup a nejako ma to už nebaví. Čím viac nepriateľov Avangeri dostanú, tým menej ma to zaujíma... Trailer k tomuto filmu je prešpikovaný akčnými zábermi, z ktorých môže divák nadobudnúť o filme skreslený obraz. Film sa rozbieha pozvoľna, je čas zoznámiť sa s postavami, motiváciou hrdinov a potom príde čas aj na vydarené triky. Osobne som vždy mal rád filmy, v ktorých sa človek zmenší a bojuje s navonok neškodnými prekážkami. Zrazu je dobrodružstvo aj obyčajná prechádzka po koberci. Ant man má v sebe namiešané filmové zložky v ideálnom pomere , preto tá všeobecná spokojnosť i solídne tržby. M. Douglas fajn, humor je vydarený a aj preto sa dá celá táto vec brať s nadhľadom a o to v týchto komiksových filmoch ide predovšetkým. Srandovný odkaz na DiCapria a Titanic...80%:(3.1.2016)

• - Natáčelo se v atlanských studiích Pinewood a v San Francisku. (Stoka)

• - Spoiler: Když Ant-man (Paul Rudd) odhalí budovu Avengers, kterou má infiltrovat, zazní při tom hlavní téma melodie z předchozích filmů o Avengers. (Kroeger055)

• - Filmaři se rozhodli s vizuálními efekty trochu experimentovat, jelikož chtěli tento snímek odlišit od ostatních "zmenšených". A tak zkusili použít makrofotografie (zvětšené snímky) a technologii motion capture (pohyby herců převedené do digitální podoby). (Stoka)