Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Segrestor
  ****

  Zdá se, že inženýr Křeček prodal Berkův vynález Američanům! Ten hajzl! Ale na našeho Zedrala to nemá, ví to celá obora. Přesto to byla fajn podívaná a navlékli to pěkně. Jeden by ani nepomyslel, že je to kradený. Vypadá to jako pěkné originální zpracování boje malého hrdiny proti velkému zlému světu. Takže jak s dalším dílem? Vyčoudí mraveneček mravkolevy z IS? Dá si Douglas třikrát denně prášek cukru na bolavé hlasivky? A kdo bude stát u postýlky?(17.11.2015)

 • Cervenak
  ***

  Príjemne civilný origin, v ktorom hrdinovia vo finále namiesto celého mesta zbúrajú iba jednu izbu. Vtipy nie vždy fungujú, ale Peňa je tam dokonalý a Douglas dokáže uhrať aj scény, kde rozpráva o nejakých stupídnych komiksových nezmysloch o prechodoch do subatomárnych dimenzií. K tomu kvalitný záporák. Slabšia marvelovka, ale stále je to zábava.(29.7.2015)

 • Isherwood
  ***

  Materiál nejméně uniformní marvelovky, kde na vás původní tvůrce pokukuje z každé druhé scény, v rukou rutinéra plnícího studiové zadání, které evidentně znamenalo šlápnout na plyn v rodinných hodnotách a zatáhnout ručku v miniaturním blbnutí (běh papundeklovým modelem a finále s vláčkem doslova řvou o minuty navíc). Hlavní hrdinové, čistí jak lilie (ty šrámy z minulosti jsou spíš kosmetické, bez nutnosti je více pitvat) jsou docela nuda, hláškující sidekick Michael Peña vládne. 3 a ½.(8.11.2015)

 • Arbiter
  ***

  Chvilkama správná volovina. Počítám, že tak tři minuty záběrů z mikrosvěta mě fakt bavily. Co se týče celkové konstrukce snímku, Marvel začíná být nudně monotónní. Vlastně na jejich filmy koukám už jen tak ze setrvačnosti. Z návštěvnosti jsem překvapený. Čekal bych, že zájem o M filmy bude touhle dobou opadat, až se nakonec na další adaptace vykašlou. Příjde mi, že se jejich produkce vyčerpala jako dubstep po prvním roce slávy.(21.12.2015)

 • Aluska88
  ****

  Incredible Shrinking Man 21. století. Paula Rudda zná jistě většina diváků z romantických komedií, či jako Mikea z Přátel. O tom, že mu role Scotta Langa sedne, jsem tak nějak už dopředu nepochybovala. Ant-Man je zpracováním zcela jiný, než třeba Avengers, nebo Captain America. Více se tu sází na odlehčenost a humor. Snímek se nese víc v duchu prvního Spider-Mana, než aby zapadal mezi ostatní "Marvel Movies" z posledních let. Máme tu spoustu klasických rozhovorů o hrdinství, odvaze a dalších vlastnostech tak, jak si je pamatuju z prvotních Marvelovských filmů. I když scénáristická stránka v Ant-Manovi mi přijde na rozdíl od těchto filmů jakoby záměrně naplněna otřepanými frázemi a strojenými dialogy. Tehdy to byly začátky a tvůrci se ještě drželi tradičních hrdinských schémat. Když pak mezi ostatními filmy z MCU vidí člověk Ant-Mana, působí, jakoby byl tak trochu dělaný i pro pobavení dětí:) Hlavní nepřítel v podání Coreyho Stolla zde tak vyzní jako poměrně tuctový, zaměnitelný záporák. Trojice kumpánů, která se okolo Scotta motá, pro mě byla spíše nepříjemná, zvláště Michael Peña, a jejich humor mě nijak extra nezaujal. A, jak už se někdo zmiňoval v komentářích, více si tvůrci mohli vyhrát na zobrazení miniaturního světa. Občas trochu upustit od akce a nějakou tu minutku věnovat hrátkám s CGI:) Scéna, kdy se Ant-Man zmenší do úrovně atomů, mi připomněla, že něco podobného se mohlo stát i se Scottem Carveyem z filmu z roku 1957. Hudba Christopha Becka je výborná, zvláště Main Theme. Jednoduchá melodie, ale účelná a chytlavá. Celkově se mi Ant-Man líbil. Bylo to takové příjemné osvěžení od superhrdinských epických crossoverů, plných monstrózních bitek, zásadních scén a emotivních konfrontací mezi postavami. "Měl bych jednu otázečku, co jste zač, kdo je ona, co se tady děje a můžu jít zpátky do basy?" :)(11.9.2016)

 • - Název Milgrom Hotel - budova, kde Scott Land (Paul Rudd) bydlí u přátel po propuštění z vězení, je odkazem na příjmení spisovatele, umělce a editora Ala Milgroma, který pracoval v Marvel Comics, kde jeho nejvýznamějším dílem bylo "Marvel Fanfare". (Charpy)

 • - Na sovětské mezikontinentální balistické raketě vypálené na USA jsou nápisy uvedené v latince. (lukas.rust)

 • - V jednu chvíli se Scott Lang (Paul Rudd) zeptá Dr. Pyma (Michael Douglas): ''Není tohle práce spíš pro Avengers?'' a Pym odpoví: ''Ti mají teď starosti s tím, aby jim nespadlo na hlavu město.'' Naráží tím na události z filmu Avengers: Age of Ultron (2015). (Bube1)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace