Perníkový táta

• USA Breaking Bad (více)
USA, (2008–2013), 49 h 16 min (Minutáž: 43–58 min)

Tvůrci:

Vince Gilligan

Hudba:

Dave Porter

Série(5) / Epizody(62)

Recenze uživatele Alementina k tomuto seriálu (6)

Perníkový táta (2008)

1 serie 6 dilu ... nevim proc jsem si myslela, ze to ma byt komedialni serial... ale tohle pro me v podstate depka, kdy jste jako clovek zahnani pred otazku volby a musite si vybrat a tohle neni takova ta obycejna kazdodenni všední volba, coz na me nepusobí uplně nejlíp, takže žádná příjemná podívaná, ale dobře zpracovaný seriál, kde je logický vývoj postav, takže je to hodně uveritelný takže o to víc depresivnější.... jeste jsem se nerozhodla, jestli hodlam ve sledování seriálu pokračovat. ()

Série 1 (2008) (S01)

Po 10 letech od prvniho shlednuti jsem to dala znovu a muj nazor zustal stejny, dobry, ale nechytlo me to, nejak me nezajima, jak to bude pokracovat, protoze mi to prijde predvidatelny, takze se necham prekvapit, protoze to je ten duvod, proc jsem tomu dala druhou sanci... Protoze pak se to pry rozjede a lip budu chapat Better Call Saul ()

Série 2 (2009) (S02)

Dokoukana, porad nevim, ptoc je okolo toho takovy halooo ()

Série 4 (2011) (S04)

Ok, takže 6dil 4 série jsem viděla sice naposledy 27.11.22 a další díl až 27.1.23, ale těch posledních 6 dílů jsem už dala za 2 dny a konečně mi to přišlo napínavý... Spoiler, ale řekněte mi, jak asi tak někdo mohl otrávit toho kluka...kdy mu to tak asi někdo mohl přidat do jídla anz by to snědl někdo jiný. ()

Odkup podílu (2012) (S05E06)

Jako ne, nejsem žádný koumák, natož profik jako Mike, ale po par zkusenostech i já bych Waltovi svazala obě ruce i nohy a ještě k něčemu přivázela, že by se ani hnout nemohl, pusu zalepila a Mike mu zaváže jednu ruku k topení...🤦🏼‍♂️ Výsměch a tohle ne na tom seriálu sere celou dobu...A hlavně bych mu alespoň ty ruce svázala hned jak přišli, ale oni ne, se na sebe v noci hezky koukaj... A jinak z Walta se stal totální nenasytnej a necitlivej psychouš. Se divím, že ho ženuška ještě nezabila, stejně o tom přemýšlí. ()

Doznání (2013) (S05E11)

Asi nejlepší epizoda, to jsem nečekala. ()

Zemřel herec Mark Margolis

Zemřel herec Mark Margolis