Reklama

Reklama

Witchcraft: Vražedná magie

  • Itálie La Casa 4 (více)

Duchové minulosti se střetávají se žhavou přítomností v příběhu šťastné manželské dvojce, která traví noc odříznutá od světa ve starém hotelu na odlehlém ostrově. Těhotná Jane (Linda Blair) prožívá svou nejhorší noční můru, když zjišťuje, že její nenarozené dítě má být obětováno satanskému kultu. Pomalu přestává rozlišovat, mezi realitou a hrůznými vizemi, kterým nedokáže zabránit ani zoufalý manžel Gary (David Hasselhoff). A před vražednou magií přestává být úniku. (Řitka video)

(více)

Recenze (40)

tron 

všechny recenze uživatele

Prekvapivo uchádzajúci, slušný a znesiteľný čarodejnícky taliansky osemdesiatkový horor, ktorému príliš neubližuje ani prítomnosť Davida Hasselhoffa. Naopak, aspoň vďaka nemu tempo neuvädne ani v scénach, v ktorých sa nič nedeje. Čakal som ťažké komediálne béčko a ono to napokon bol vlastne fajn vážny (relatívne) horor (s nenáročným scenárom). Svoje robí výprava rozľahlého, vyľudneného hotelového pobrežného komplexu. Naopak, zmiešané dojmy som mal z prvej polovice, kedy som mal pocit, že nesledujem ani tak horor, ako skôr osemdesiatkovú spielbergovčinu s deťmi v titulných rolách. Čo bolo v rozpore s krvavými (a sem-tam mierne erotickými) momentmi. Ale inak si to ako celok myslím tie 3* ako-tak zaslúži. Produkcia: Joe D ´Amato (Beštia z hlbín, Tarzan X, Porno Holocaust, Hrôza na javisku, Antropofág). ()

Pumiiix 

všechny recenze uživatele

Tohle je první díl Witchcraft, který jsem viděl a popravdě mě na další díly moc nenalákal. Věděl jsem, že se bude jednat o pořádně béčko, ale bohužel mě film nebavil a ani mě nerozesmál. David Hasselhoff je sice k smíchu, to je pravda ;-), ale moc toho nezachrání. Nakonec -3/10* za pár světlejších okamžiků (pečení v krbu, šití úst..). ()

Reklama

TheRaven 

všechny recenze uživatele

To bylo tak neuvěřitelně stupidni až to bylo docela srandovní. Pro "běžného diváka" diváka znamená tento film okamžitý a jasný odpad, ale jak je vidět ze zdejšího hodnocení (které bylo ještě v červeném, když jsem si to kupoval) si to vybírají většinou ti správní lidé. Já sice považuju horror za svůj hlavní žánr, někdy se rád podívám i na nějaký ten silně béčkovější, ale tohle bylo moc. Přece jen však tomu tu jednu hvězdu dám, má to něco do sebe. Jinak se tu nebudu rozepisovat a v podstatě bych souhlasil s komentem AGAMENONA. ()

Faustka 

všechny recenze uživatele

Béčko jako vyšitý,ale mě se to líbilo,taky jsem ujetá,co chcete. To byl tedy spolek lidí,chamtivá manželka s kterou si zapálili v krbu,moc dobře nehořela,její manžel strachy vykrvácel s přispěním panenky voodoo, jeden páreček milenců,kterým se zachtělo si trochu užít,chtíč se někdy nevyplácí. Je tu jedna panna na kterou si brousí zuby její přítel(David Hasselhoff), ale už to nestihne, protože jí o hlídané pannenství připraví sám satan, který mohl vypadat líp.Taky je tu jeden malej zvědavej kluk.A těhotná holka,která se bojí o své nenarozené dítě a té se nakonec zmocní právě ďábel,jehož pravou rukou je Černá dáma,bývalá herečka,která se potlesku,ale asi nedočká. ()

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

Keď som si išiel pustiť snímok "Witchcraft: Vražedná mágia" mal som rozporuplné pocity. Bol natočený v osemdesiatých rokoch minulého storočia, čo považujem za zlatý vek filmového horroru. Lenže jednu z hlavných úloh stvárnil David Hasselhoff, ktorého mám zafixovaného ako mizerného herca. Režíroval to Talian. Pre talianskú horrorovú tvorbu mám slabosť, ale meno Fabrizio Laurenti mi nič nehovorí. Námet vyzeral zaujímavo, avšak komentáre divákov sú prevažne negatívne. Fakt som nevedel, čo od tohto filmu čakať. No pozrel som si ho a tak môžem skonštatovať, že distribučný slogan z dvd obalu je výstižný. Je to americké béčko v brutálnom talianskom štýle. *** ()

Galerie (27)

Reklama

Reklama