Smrtící nenávist 3

• USA The Grudge 3
všechny plakáty

Jake, který přežil masakr děsivé Kayako a Toshia, je znovu vystaven mučivým vizím. Skončí v nemocnici, kde se o jeho případ zajímá Dr. Sullivanová. Postupně zjišuje, že Jakeovy strašidelné historky jsou pravdivé. Jeho jedinou nadějí se zdá tajuplná Japonka, která by možná mohla umlčet duchy navždy... pokud její plán nezničí všechny! (oficiální text distributora)

Ace.A.T.L.

Tohle už bylo o hodně slabší, než 1 a 2 a taky se to nepovedlo na tolik, aby se to zařadilo do mojí poličky BOJÍM a nebo JUKNU ZNOVA. Má topořád jistou dávku napětí(malou) a je to lepší, než krváky se střevama venku, ale i tak je to slabota. Za mě 2* a NEDOPORUČUJU ()

Figuto

Kéž by se podařilo navázat na výborný první díl. Dvojka mě zklamala, trojka se snad trochu zlepšila. Víc tu cítím atmosféru. Ale hrůzou se zdaleka nestahuje hrdlo. Horor od druhého dílu citelně ztrácí na působivosti a je to velká škoda. Poslední scéna se mi jeví jako nejsilnější okamžik filmu, kde se přibližně odráží hrůza Kayoko z prvního dílu. A s tím přichází nostalgický povzdech. Nicméně zajímavý závěr trilogie dává tušit pokračování a nezbývá než doufat, aby z toho příště byl zase pořádný nářez. ()

Devils_PIMP

USA - to je tak jedine co by se dalo rici. Uzmuti japonskeho pojeti bylo natolik na skodu ze to az bolelo. Strach z kade minuty zmizel. Pod navalem hektolitru krve zmizelo i mrazeni v zadech. Uzmuti prostredi take zrovna filmu nepomohlo. Smrtici nenavist tim silene utrpela a utrpela natolik ze u me od "Smrtici nenavi2ti" (ktera u me ma 4 hvezdicky), spadla na pouhou jedu a tu dostala za jedinou uchazejici scenu. A jestli se me ptate - NE! znova bych si to nepustil ()

akira14

K sérii Nenávist jsem se dostala teprve nedávno a to na popud mé mladší sestry, která v poslední době ulítává na hororech. První díl byl briliantní. Skvěle ztvárněné postavy Kayako a Toshia, skvělá atmosféra japonského domu, lekačky, kdy jsem měla sto chutí schovat hlavu za polštář a už ji nevytáhnout. Druhý díl byl o něco horší, ale pořád se držel na dobré úrovni, pořád jsem se bála, některé scény byly opravdu vydařené- viz. Kayako objímající mrtvou Karren. No ale třetí pokračování mne neuvěřitelně zklamalo. Pohyby i zjev Kayako byl naprosto příšerný a nevím proč, ale většinu času mi připomínala černovlasou Lady Gaga, což jí na strašidelnosti určitě moc nepřidalo. Všechny scény byly až moc předvídatelné, přesně jsem věděla, kdy se ta přepudrovaná ženská objeví a co udělá. No a vrcholem všeho byl ten konec, kdy se na konci chodby objevuje duch Naoko a v tu chvíli jsme se začly ptát, zda je to opravdu duch nebo si z toho chlápka někdo utahuje. Místo strachu nás přepadl obrovský výbuch smíchu, který gradoval ve chvíli, kdy se ,,dušici" odhalilo nenalíčené ucho. Doufám, že nenatočí čtyřka, protože dívat se celý film na klátící se Naoko mne opravdu, ale opravdu neláká. Leda, že by se toho chopil schopný režisér, ale pochybuju... ()

subo.psycho

Pre nenávisť je lepšie netočiť pokračovania..nefunguje to tak ako v iných hororoch napr. Saw..kde je stále čo ponúknuť. Nenávisť totiž už nemá čo ponúknuť..a s jednotkou končí aj kvalita. ()

kristmeister

jediný co tomuhle děsivou atmosférou nabitýmu horůrku musím vytknout, že Kayako se pohybuje, jakoby by byla filmový efekt z roku 1970 ()

bloks

Najslabšia časť zo série. Prvé dva diely boli výnimočné filmy. Ale výmena japonca na poste režiséra sa ukázala aj na kvalite. Občas sa tam preblesnú pekné momenty, ale tie zväčša vychádzajú z predošlých filmov. ()

drkaldj

Jako první musím ocenit že se jedná o (třetí) pokračování (na které si ani režisér původních filmů Takashi Shimizu netroufl) a né o další předělávku. Na začátku moc nepotěší milionkrát ohraná scéna vraždy Kayako, aby jsme viděli jak se nenávist zrodila. Film nepřináší nic nového a příběh se plácá na místě. Režisér (nebo scénárista?) je asi fanoušek Kruhu, protože tady vlasatá holka vylézá namísto televize z obrazu. Scénář má spousty nelogických chyb (například okolo sestry Kayako a obřadu který chce vykonat). ()