Již potřetí máme tu čest vidět pověstný dům v Amityville v akci. Prokletý dům koupí americký spisovatel John Baxter, který tady chce napsat velký román a odpočinout si od rozvodových tahanic se svou manželkou. Poté, co jejich dcera utone v jezeře u domu při nehodě na lodi, ji její matka začíná potkávat bloudící po domě. Baxter kontaktuje vyšetřovatele paranormálních jevů a ten začíná pátrat po zdroji ďábelské síly v domě. (Chatterer)

helraiser

Bohužel v tomto případě se jedná o dost velkej kvalitativní sešup ať z hlediska atmosféry tak i z hlediska nápadu a přitom to ze začátku vypadalo tak zajímavě. Ovšem koukat se na to dá a je to i docela zábavný, ale s předešlíma dvěma díly se to nemůže v žádném případě srovnávat. Takže kdo si chce užít hodinu a půl hororové zábavy a nebo ulítává na strašidelných domech tak by neměl váhat. ()

Likan7

Mladá Meg Ryan, několik pěkných scén a jinak nuda, šeď a nuda. Z těch zatím natočených tří Amityville nejslabší. ()

Knor

Velmi citelnej sešup po předchozích dílech. Horor to snad už ani není, ale dalo se na to dívat, přinejmenším jsem se zasmál nad tou roztomilostí. ()

Dr.Loomis

Nebýt toho rozjetého konce dám o jednu hvězdičku méně. Myslím si že jsou i horší horory než tentotřetí mytville,bylo pěkné ty scény ve 3D a ani jsem na ně nepotřeboval brýle.Za mě 65% ()

honzic

Velmi nepovedená nudná verze, co vůbec neděsí, postavy jsou nevýrazné a děj ještě nudnější a zmatenější. Hodnocení: 20 % ()

blondboss

Doslova televízne spracovanie známeho hororu, ktorý s pôvodným dejom má naozaj pramálo spoločného a v zásade tu chýba akákoľvek tajomná, hororová či aspoň thrillerová atmosféra. A vizuálne efekty ozaj katastrofálne už hádam aj na tú dobu. Toto pokračovanie nevyšlo a začínam sa obávať tých ďalších. 25 % ()

Svadbos

Kompetentnosť na každej úrovni zachránila tento film od úplného dna a taktiež excelentné 3-D efekty.. V televízii film bežal pod názvom "Amityvilel: The Demon". ()

patho666

Tak nám séria ide plynule kvalitatívne smerom nadol...Pozrieť sa to určite dá a neurazí najmä vďaka skvelej atmosfére ktorá sa žiaľ zhruba od polovice filmu úplne vytratí, čo je veľká škoda. ()