Firma (TV seriál)

Kanada / USA, 2012, 22x60 min

Předloha:

John Grisham (kniha)

Trevor Morris

Josh Lucas, Callum Keith Rennie, Molly Parker, Tricia Helfer, Natasha Calis, Shaun Majumder, Juliette Lewis, Paulino Nunes, Ari Cohen, Gianpaolo Venuta, David Richmond-Peck, Conrad Pla, Chris Violette, Brian Markinson, Rory O'Shea, Gage Munroe, Marcia Bennett, Eugene Clark, Jonathan Higgins, Benz Antoine, Rachel Wilson, George Buza, Jordan Hayes, Ace Hicks, Rachael Crawford, Pauline Wong, Ian Matthews, Christina Chang, Alexandra Castillo, Craig Arnold, Matt Schichter, Grant Nickalls, Kevin Hanchard, Michael Luckett, Amanda Brugel, Jason Blicker, Kendra Leigh Timmins, Patrick Garrow, Stephen Bogaert, Aris Athanasopoulos, Raven Dauda, Andrew Jenkins, Jason Gosbee, Doug Murray, David Collins, Lisa Berry, Alex Paxton-Beesley, Douglas Nyback, Robert Clark, Victor Garber, Allen Keng, Matt Murray, George Tchortov, Jane Moffat, Jonathan Whittaker, Markus Parilo, John MacDonald, Alex Karzis, Jean Yoon, James Downing, Geoffrey Pounsett, Shane Daly, Randal Edwards, Deborah Grover, Darryl Flatman, Karen Ivany, Ronnie Rowe, David Calderisi, Saamer Usmani, Theresa Joy, Michael Brown, Luke Vitale, Lamar Johnson, Robert B. Kennedy, Phillip Jarrett, Colin Price, Andrea Davis

Paula Devonshire, Rose Lam

Scénografie:

Karen Bromley

Kostýmy:

Debra Hanson
  • rodier

zacatek zajimavej, potom pretoceni o x tejdnu zpet.. a nuda. S Firmou to ma spolecnyho akorat namet. advokacie a na pozadi mafie. vyrizovani uctu. Bohuzel je to tak 90% advokacie, 10% nejaka akce kolem mafie a ke konci spetka konspirace. Nuda :( asi jako Mentalista - o hlavnim nametu Red John je tam taky jen neco a obcas. Akoratze Mentalista ma Mentalistu, Firm ma Joshe Lucase kterej je nic moc.(24.1.2012)

• MoiJe

Do 1x08. Stale som cakala, ze sa rozhybu, a oni nie. Potesia herci z BSG.(24.2.2012)

• sulimo

Nudný to začalo být už po deseti minutách, po dvaceti minutách to ztratilo moji pozornost a po celém pilotovi jsem si řekla, že tohle právnické/kriminální/rodinné seriálové drama nemá smysl dále sledovat už ani pro Joshovy modré oči. Nuda.(24.1.2012)

• Casablanca

Hodnotím pilot.(7.12.2012)

• honajz

To jako vážně? Rozmělnit už tak řídký děj do mnoha vztahových sekvencí, zbytečných, nudných a umělých podobně jako rádoby akční honičky, kterých tam pár tvůrci vrazili, jen aby se neřeklo. Nevěrohodní herci, scénář, nedomyšlené situace, nedomrlé postavy, které jsou mi úplně šumák. Zlatej Tomík Cruisůj.(9.4.2012)