Reklama

Reklama

Firma

(seriál)
Trailer
Drama / Akční / Krimi / Mysteriózní / Thriller
Kanada / USA, 2012, 15 h 47 min (Minutáž: 43–44 min)

Tvůrci:

Lukas Reiter

Předloha:

John Grisham (kniha)

Hudba:

Trevor Morris

Hrají:

Josh Lucas, Callum Keith Rennie, Molly Parker, Juliette Lewis, Natasha Calis, Tricia Helfer, Shaun Majumder, Paulino Nunes, Ari Cohen, Gianpaolo Venuta (více)
(další profese)

Epizody(22)

Obsahy(1)

Přichází nový skvělý seriál od tvůrčího týmu výkonného producenta Lukase Reitera (Boston Legal, Law & Order, The Practice) a renomovaného spisovatele Johna Grishama, který byl natočen podle jeho mezinárodního bestselleru “Firma“. Firma pokračuje v příběhu Mitchella McDeerea a jeho rodiny, který se odehrává deset let po událostech zachycených v románu i jeho filmovém zpracování. Mitch jako mladý společník způsobil pád prestižní právnické firmy Bendini, Lambert & Locke v Memphisu, která ve skutečnosti pracovala pro chicagskou mafii. Jeho život se tím navždy změnil. Po nesnadných deseti letech, které znamenaly i zařazení do federálního Programu na ochranu svědků, se Mitch a jeho rodina vynoří z izolace. Jsou pevně rozhodnuti získat zpět své životy i budoucnost – jenže zjistí, že na ně stále číhá nebezpečí z minulosti i nové hrozby. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (11)

honajz 

všechny recenze uživatele

To jako vážně? Rozmělnit už tak řídký děj do mnoha vztahových sekvencí, zbytečných, nudných a umělých podobně jako rádoby akční honičky, kterých tam pár tvůrci vrazili, jen aby se neřeklo. Nevěrohodní herci, scénář, nedomyšlené situace, nedomrlé postavy, které jsou mi úplně šumák. Zlatej Tomík Cruisůj. ()

rodier 

všechny recenze uživatele

zacatek zajimavej, potom pretoceni o x tejdnu zpet.. a nuda. S Firmou to ma spolecnyho akorat namet. advokacie a na pozadi mafie. vyrizovani uctu. Bohuzel je to tak 90% advokacie, 10% nejaka akce kolem mafie a ke konci spetka konspirace. Nuda :( asi jako Mentalista - o hlavnim nametu Red John je tam taky jen neco a obcas. Akoratze Mentalista ma Mentalistu, Firm ma Joshe Lucase kterej je nic moc. ()

sulimo 

všechny recenze uživatele

Nudný to začalo být už po deseti minutách, po dvaceti minutách to ztratilo moji pozornost a po celém pilotovi jsem si řekla, že tohle právnické/kriminální/rodinné seriálové drama nemá smysl dále sledovat už ani pro Joshovy modré oči. Nuda. ()

Galerie (121)

Reklama

Reklama