• Tommassi3

Na tohle jeden ani nemusí být tušitelem, že tady jistě dojde Foxem ke znásilnění Spielbergova výtečného bijáku a umlácení jeho motivů nablblým hrozně cool a trendy spin-offem.. Příšerně mimo filmový předobraz.. Výjimečně snad ohodnotím již po dvou epizodách, které se i tak jeví jako ztráta času..(27.10.2016)

Bohužel to není tak dobré jako původní film, ale nepřijde mi to vůbec špatné. Divím se nízkému hodnocení. Děj se odehrává 10 let po filmu, tedy v roce 2065. V tu dobu už společnost Precrime na odhalování zločinů neexistuje. Jedno z tušitelských dvojčat Dash se ale stále pokouší zločinům předcházet. Bohužel na to ale sám nestačí. Proto se pokusí kontaktovat jednu místní policistku a pomoct jí s vyřešením případu. Celé se to samozřejmě zkomplikuje a zapletou se do toho další lidi. Spolupráce jim ale celkem jde. Nakonec se všichni sourozenci ocitnou v nebezpečí a s nimi i celý kongres. Musí tedy spojit své síly a zabránit teroristickému útoku. Seriál byl bohužel zrušen. "Když jsem byla ve tvém věku, měli jsme Tinder." :D(6.9.2015)

• KevSpa

Do atmosféry filmu to má skutečně hodně daleko a po prvním dílu to vypadá na další z mnoha tuctových krimi o nesourodé dvojici parťáků řešící zločiny. Otázkou je, jak dlouho bude diváky bavit koukat na mnohokrát recyklovaný typ kriminálky, která jen těží ze slavného jména svého filmového předchůdce. Pilot - 50%(23.9.2015)

• noriaki

Škoda že z toho obřího rozpočtu šlo všechno na speciální efekty a účesy postav a nic na scénář. Remake vůbec ne hloupého Spielbergova filmu, což byl remake velice chytré povídky Philipa K. Dicka dělá oběma předlohám ostudu. A tím nemyslím že je děj nenáročný na sledování a divák se může udržet před vlnou událostí. Zápletka dílů je prostoduchá a dialogy z vyšetřovatelů dělají takové nemehla, že na její rozluštění sotva stačí. A aby to nebylo málo, tak jsou veskrze nesympatičtí. Obávám se, že tenhle seriál dopadne ještě hůř než 12 Monkeys. Parazitování na slavné značce stačí jen ke vzbuzení pozornosti, ale už ne na k jejímu udržení. To by museli scenáristé předvést i něco vlastního a originálního.(11.10.2015)

Já neříkám, že je to nějaké extra hodné si zasloužit dva trilióny cen, poskakování při chcaní na místě sem a poškozování neuronů tam. Pilotní díl poměrně šlape tak, jak by měl. Je přesně tak hloupý, jak ho zamýšleli, ale své diváky a průměrnou cílovou televizní skupinu taky. A raději do té průměrné skupiny budu patřit než dělat přebujarého, čerstvě odmaturovaného. Viz. jeden nejmenovaný seriálový portal a jeho recenzentské obsazení. To bych absolutně zakázal. Přechytračelé rádoby recenzenty na tvzone. Chce se mi z nich zvracet ještě víc než z toho, že se seriál veze jen na slavné značce. To už internetové portály nemají koho zaměstnat a tak sahají do řad čerstvě rašících fousků? Otevřená věta pro internetový, seriálový portal: "Příště zkuste zaměstnat někoho z ústavu pro mentálně choré, kteří si nehrají na bůh ví co. Děkuji."(24.9.2015)