Minority Report (TV seriál)

Minority Report

Drama / Sci-Fi

USA, 2015, 7 h 12 min (Minutáž: 42–46 min)

Tvůrci:

Max Borenstein

Předloha:

Philip K. Dick (povídka)

Sean Callery

Meagan Good, Stark Sands, Nick Zano, Wilmer Valderrama, Laura Regan, Li Jun Li, Daniel London, Tina Lifford, Rizwan Manji, Larry Hoe, Jesse Reid, Natalie Gibson, Demord Dann, Kwesi Ameyaw, Dominic Downer, J.C. Williams, Julia Harnett, Jennifer Cheon, Tony Giroux, Alison Wandzura, Maxwell Haynes, Andrew J. West, Johannah Newmarch, Jason Asuncion, Ron Selmour, Alex Paxton-Beesley, Stefan Arngrim, Brielle Robillard, Maureen Sebastian, Nickolas Baric, Owiso Odera, Reed Diamond, Michael Copeman, Peter Macon, Gigi Jackman, Donna Benedicto, Lissa Neptuno, Andrew Stewart-Jones, Colin Lawrence, David Reale, Bradford Anderson, Ron Melendez, Kyle Howard, Jessica Camacho, Derek Webster, William Mapother, David Nykl, Karin Konoval, Sheila Vand, Azura Skye, Jesse Luken, Ian Harmon, Dan Zachary, Kenneth Mitchell, Audrey Marie Anderson, T.J. Linnard, Taylor Nichols, Cassi Thomson, Alistair Abell, Bernadette Saquibal, Christopher Heyerdahl, Burkely Duffield, Tiera Skovbye, Venus Terzo, Darius McCrary, Steven Williams, Tom Butler, Peter Bryant, Mitchell Kummen, Nicole Anthony, Zach Smadu, Zoe Doyle

Shalisha Francis

Scénografie:

Dan Bishop

Masky:

Jordan Samuel

Kostýmy:

Marina Draghici

Bylo jasné, že seriál bude odsouzený k záhubě (rozumějte, ohrnování nosu) už před premiérou. Navazovat na Spielbergovu hitovku, to se přece nedělá. Každý spin-off, remake, restart atd., prostě musí být špatný, i kdyby byl vlastně docela dobrý. A podle mě Minority Report docela dobré je. Dějově není tak promyšlené jako film, ale je svižné a umí si ze sebe dělat legraci. Rozhodně to není tak špatné, jak se někteří tváří.(27.9.2015)

• SonGokussj

První dojmy: Po bravurním filmu zde máme dojnou krávu na peníze, nic víc... A takovou krávu, která dělá smutně můůů... Protože je opravdu smutné, co z toho udělali. Naprosto bez napínavého děje, nevýrazné postavy, idiotští detektivové, ochranky, řešení věcí... Celý díl se nic prakticky neděje. Co mě ale vytáčelo nejvíc byl náš hlavní hrina, který má více vrásek jež moje zesnulá babička. Má ustavičně obličej takovej, jako by se chtěl rozbrečet. Ne-u-stá-le brečivej obličej. Dívejte se na osobu, která chce 40 minut v kuse brečet... Boha! To byl nejhloupější výběr hlavní postavy, jako jsem za poslední dobu viděl... Kdyby si to ti bratři prohodili, dopadlo by to líp. Drop po 3. díle, 20%(13.10.2015)

Bohužel to není tak dobré jako původní film, ale nepřijde mi to vůbec špatné. Divím se nízkému hodnocení. Děj se odehrává 10 let po filmu, tedy v roce 2065. V tu dobu už společnost Precrime na odhalování zločinů neexistuje. Jedno z tušitelských dvojčat Dash se ale stále pokouší zločinům předcházet. Bohužel na to ale sám nestačí. Proto se pokusí kontaktovat jednu místní policistku a pomoct jí s vyřešením případu. Celé se to samozřejmě zkomplikuje a zapletou se do toho další lidi. Spolupráce jim ale celkem jde. Nakonec se všichni sourozenci ocitnou v nebezpečí a s nimi i celý kongres. Musí tedy spojit své síly a zabránit teroristickému útoku. Seriál byl bohužel zrušen. "Když jsem byla ve tvém věku, měli jsme Tinder." :D(6.9.2015)

50% Dosť jednoduché scenáre a slabé využitie futuristického prostredia. Aj preto seriál vyzerá dosť lacno. Najväčší problém je ale asi obsadenie, resp. to, že hlavný hrdina je trtko a hlavná hrdinka je... no...skrátka nemá dosť charizmy. Podobný model "chlapec a policajtka" v takom CONTINUU fungoval omnoho lepšie. Len asi Agáta je dobre napísanou i zahranou postavou. Práve vďaka udalostiam na pozadí, kde ona ťahá za nitky, ma nútia seriál úplne nezhadzovať. ALMOST HUMAN je však iná liga...(18.1.2017)

• Tommassi3

Na tohle jeden ani nemusí být tušitelem, že tady jistě dojde Foxem ke znásilnění Spielbergova výtečného bijáku a umlácení jeho motivů nablblým hrozně cool a trendy spin-offem.. Příšerně mimo filmový předobraz.. Výjimečně snad ohodnotím již po dvou epizodách, které se i tak jeví jako ztráta času..(27.10.2016)