Minority Report (TV seriál)

Minority Report

Drama / Sci-Fi

USA, 2015, 7 h 12 min (Minutáž: 42–46 min)

Tvůrci:

Max Borenstein

Předloha:

Philip K. Dick (povídka)

Sean Callery

Meagan Good, Stark Sands, Nick Zano, Wilmer Valderrama, Laura Regan, Li Jun Li, Daniel London, Tina Lifford, Rizwan Manji, Larry Hoe, Jesse Reid, Natalie Gibson, Demord Dann, Kwesi Ameyaw, Dominic Downer, J.C. Williams, Julia Harnett, Jennifer Cheon, Tony Giroux, Alison Wandzura, Maxwell Haynes, Andrew J. West, Johannah Newmarch, Jason Asuncion, Ron Selmour, Alex Paxton-Beesley, Stefan Arngrim, Brielle Robillard, Maureen Sebastian, Nickolas Baric, Owiso Odera, Reed Diamond, Michael Copeman, Peter Macon, Gigi Jackman, Donna Benedicto, Lissa Neptuno, Andrew Stewart-Jones, Colin Lawrence, David Reale, Bradford Anderson, Ron Melendez, Kyle Howard, Jessica Camacho, Derek Webster, William Mapother, David Nykl, Karin Konoval, Sheila Vand, Azura Skye, Jesse Luken, Ian Harmon, Dan Zachary, Kenneth Mitchell, Audrey Marie Anderson, T.J. Linnard, Taylor Nichols, Cassi Thomson, Alistair Abell, Bernadette Saquibal, Christopher Heyerdahl, Burkely Duffield, Tiera Skovbye, Venus Terzo, Darius McCrary, Steven Williams, Tom Butler, Peter Bryant, Mitchell Kummen, Nicole Anthony, Zach Smadu, Zoe Doyle, Stephi Chin-Salvo, Birva Pandya, Nadeen Lightbody, Ramon Terrell, Roland Ruiz, Fiona Fu, Nicole Major

Obama na pětisetdolarovce a štíhlý Stark Sands v mých erotických snech. 1) Přiznám bez mučení, že hlavním důvodem, proč jsem seriál sledoval, byl pro mě neobyčejně přitažlivý 37letý (!) Stark Sands (tušitel Dash, spolupracuje s policií). 2) Více se nekouknem, další řadu FOX zrušil. 3) There are three of us: Agatha, Arthur and me, Dash. We were called the Precognitives. We can see murders before they happen. For six years, we were held against our will and used to save lives. But after the government's Precrime program was shut down, we were finally released. We kept ourselves safe and hidden from the world, until now.(6.1.2017)

• noriaki

Škoda že z toho obřího rozpočtu šlo všechno na speciální efekty a účesy postav a nic na scénář. Remake vůbec ne hloupého Spielbergova filmu, což byl remake velice chytré povídky Philipa K. Dicka dělá oběma předlohám ostudu. A tím nemyslím že je děj nenáročný na sledování a divák se může udržet před vlnou událostí. Zápletka dílů je prostoduchá a dialogy z vyšetřovatelů dělají takové nemehla, že na její rozluštění sotva stačí. A aby to nebylo málo, tak jsou veskrze nesympatičtí. Obávám se, že tenhle seriál dopadne ještě hůř než 12 Monkeys. Parazitování na slavné značce stačí jen ke vzbuzení pozornosti, ale už ne na k jejímu udržení. To by museli scenáristé předvést i něco vlastního a originálního.(11.10.2015)

Bohužel to není tak dobré jako původní film, ale nepřijde mi to vůbec špatné. Divím se nízkému hodnocení. Děj se odehrává 10 let po filmu, tedy v roce 2065. V tu dobu už společnost Precrime na odhalování zločinů neexistuje. Jedno z tušitelských dvojčat Dash se ale stále pokouší zločinům předcházet. Bohužel na to ale sám nestačí. Proto se pokusí kontaktovat jednu místní policistku a pomoct jí s vyřešením případu. Celé se to samozřejmě zkomplikuje a zapletou se do toho další lidi. Spolupráce jim ale celkem jde. Nakonec se všichni sourozenci ocitnou v nebezpečí a s nimi i celý kongres. Musí tedy spojit své síly a zabránit teroristickému útoku. Seriál byl bohužel zrušen. "Když jsem byla ve tvém věku, měli jsme Tinder." :D(6.9.2015)

• SonGokussj

První dojmy: Po bravurním filmu zde máme dojnou krávu na peníze, nic víc... A takovou krávu, která dělá smutně můůů... Protože je opravdu smutné, co z toho udělali. Naprosto bez napínavého děje, nevýrazné postavy, idiotští detektivové, ochranky, řešení věcí... Celý díl se nic prakticky neděje. Co mě ale vytáčelo nejvíc byl náš hlavní hrina, který má více vrásek jež moje zesnulá babička. Má ustavičně obličej takovej, jako by se chtěl rozbrečet. Ne-u-stá-le brečivej obličej. Dívejte se na osobu, která chce 40 minut v kuse brečet... Boha! To byl nejhloupější výběr hlavní postavy, jako jsem za poslední dobu viděl... Kdyby si to ti bratři prohodili, dopadlo by to líp. Drop po 3. díle, 20%(13.10.2015)

• KevSpa

Do atmosféry filmu to má skutečně hodně daleko a po prvním dílu to vypadá na další z mnoha tuctových krimi o nesourodé dvojici parťáků řešící zločiny. Otázkou je, jak dlouho bude diváky bavit koukat na mnohokrát recyklovaný typ kriminálky, která jen těží ze slavného jména svého filmového předchůdce. Pilot - 50%(23.9.2015)