Nastala chyba při přehrávání videa.
 • SonGokussj
  *

  První dojmy: Po bravurním filmu zde máme dojnou krávu na peníze, nic víc... A takovou krávu, která dělá smutně můůů... Protože je opravdu smutné, co z toho udělali. Naprosto bez napínavého děje, nevýrazné postavy, idiotští detektivové, ochranky, řešení věcí... Celý díl se nic prakticky neděje. Co mě ale vytáčelo nejvíc byl náš hlavní hrina, který má více vrásek jež moje zesnulá babička. Má ustavičně obličej takovej, jako by se chtěl rozbrečet. Ne-u-stá-le brečivej obličej. Dívejte se na osobu, která chce 40 minut v kuse brečet... Boha! To byl nejhloupější výběr hlavní postavy, jako jsem za poslední dobu viděl... Kdyby si to ti bratři prohodili, dopadlo by to líp. Drop po 3. díle, 20%(13.10.2015)

 • slunicko2
  ***

  Obama na pětisetdolarovce a štíhlý Stark Sands v mých erotických snech. 1) Přiznám bez mučení, že hlavním důvodem, proč jsem seriál sledoval, byl pro mě neobyčejně přitažlivý 37letý (!) Stark Sands (tušitel Dash, spolupracuje s policií). 2) Více se nekouknem, další řadu FOX zrušil. 3) There are three of us: Agatha, Arthur and me, Dash. We were called the Precognitives. We can see murders before they happen. For six years, we were held against our will and used to save lives. But after the government's Precrime program was shut down, we were finally released. We kept ourselves safe and hidden from the world, until now.(6.1.2017)

 • bestlama
  ***

  Já neříkám, že je to nějaké extra hodné si zasloužit dva trilióny cen, poskakování při chcaní na místě sem a poškozování neuronů tam. Pilotní díl poměrně šlape tak, jak by měl. Je přesně tak hloupý, jak ho zamýšleli, ale své diváky a průměrnou cílovou televizní skupinu taky. A raději do té průměrné skupiny budu patřit než dělat přebujarého, čerstvě odmaturovaného. Viz. jeden nejmenovaný seriálový portal a jeho recenzentské obsazení. To bych absolutně zakázal. Přechytračelé rádoby recenzenty na tvzone. Chce se mi z nich zvracet ještě víc než z toho, že se seriál veze jen na slavné značce. To už internetové portály nemají koho zaměstnat a tak sahají do řad čerstvě rašících fousků? Otevřená věta pro internetový, seriálový portal: "Příště zkuste zaměstnat někoho z ústavu pro mentálně choré, kteří si nehrají na bůh ví co. Děkuji."(24.9.2015)

 • Kothy
  ****

  Bohužel to není tak dobré jako původní film, ale nepřijde mi to vůbec špatné. Divím se nízkému hodnocení. Děj se odehrává 10 let po filmu, tedy v roce 2065. V tu dobu už společnost Precrime na odhalování zločinů neexistuje. Jedno z tušitelských dvojčat Dash se ale stále pokouší zločinům předcházet. Bohužel na to ale sám nestačí. Proto se pokusí kontaktovat jednu místní policistku a pomoct jí s vyřešením případu. Celé se to samozřejmě zkomplikuje a zapletou se do toho další lidi. Spolupráce jim ale celkem jde. Nakonec se všichni sourozenci ocitnou v nebezpečí a s nimi i celý kongres. Musí tedy spojit své síly a zabránit teroristickému útoku. Seriál byl bohužel zrušen. "Když jsem byla ve tvém věku, měli jsme Tinder." :D(6.9.2015)

 • Tommassi3
  *

  Na tohle jeden ani nemusí být tušitelem, že tady jistě dojde Foxem ke znásilnění Spielbergova výtečného bijáku a umlácení jeho motivů nablblým hrozně cool a trendy spin-offem.. Příšerně mimo filmový předobraz.. Výjimečně snad ohodnotím již po dvou epizodách, které se i tak jeví jako ztráta času..(27.10.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace