Reklama

Reklama

Knihovníci

(seriál)
Trailer 3
USA, (2014–2018), 29 h 51 min (Minutáž: 40–58 min)

Tvůrci:

John Rogers

Kamera:

David Connell

Hudba:

Joseph LoDuca

Hrají:

Noah Wyle, Jane Curtin, Christian Kane, Bob Newhart, Rebecca Romijn, Lesley-Ann Brandt, John Larroquette, Lindy Booth, John Harlan Kim, Haley Webb (více)
(další profese)

Série(4) / Epizody(42)

Tato napínavá řada se začíná na našem území vysílat 24 hodin po premiéře v USA. Inspirovala se oblíbenou trilogii Knihovník. Flynn Carsen (Noah Wyle) vede dvojí život. Pracuje v Metropolitní knihovně, kde chrání sbírky podivných nadpřirozených artefaktů. Nebezpečná hrozba jej přiměje sestavit tým, který mu pomůže zabránit konci technologické civilizace. K boji proti hrozivému Bratrstvu hada mu plukovnice Eve Bairdová (Rebecca Romijnová) pomůže zlanařit chytrého kovboje Jacoba Stonea (Christian Kane), otřelého zloděje Ezekiela Jonese (John Kim) a odbornici na synestezii Cassandru Cillianovou (Lindy Boothová). (Universal Channel)

(více)

Diskuze

TeraBum

TeraBum (hodnocení, recenze)

majaaaaaa15

Jojo, když se tam objevila ta SPZ tak jsem radostí poskakovala na židli :D A Ezechiel tam pak říká že by se měli vrátit do Prahy :D

majaaaaaa15

majaaaaaa15 (hodnocení, recenze)

1 séria 8 diel- Začína titulkom: Slovensko: Nitriansky región. Skoro mi očí vypadli keď som to zbadala :) a aj naše ŠPZ-tky boli reálne nie len vymyslené, takže tvorcom palec hore :)

na příspěvěk reagoval TeraBum

Pod

Pod (hodnocení, recenze)

JackBurda

Taky bych to tak řekl, trojka byla slabší a odlišnější, ale to se určitě v dvoudílném pilotu opět změní...

JackBurda

JackBurda (hodnocení, recenze)

Pod

Jo jo, Flynn je supr film, jen ten třetí až moc sázel na upíry a ubyla akce a atmosféra. No a na tomhle seriálu je asi nejlepší, že všechny záhady a legendy podá originálně a netradičně.

na příspěvěk reagoval Pod

Pod

Pod (hodnocení, recenze)

JackBurda

Zatím jsem ještě nenašel čas kouknout, ale očekávám opravdu hodně, jelikož trilogie s Flynnem je prostě srdcovka.

na příspěvěk reagoval JackBurda

JackBurda

JackBurda (hodnocení, recenze)

Ty bláho, po 4tým dílu vidim, jak k tomu autoři přistupujou originálně, jestli to tak půjde dál, tak chci druhou sérii.

na příspěvěk reagoval Pod

JackBurda

JackBurda (hodnocení, recenze)

Pod

No, kdyby se knihovníci dočkali další série, tak by tu mohl být častěji, případně pořád.

na příspěvěk reagoval Pod

JackBurda

JackBurda (hodnocení, recenze)

Pod

Upřímně, by se mohl na to Falling Skies vybodnout a víc vystupovat zde. Jinak zmíněný seriál jsem neviděl, ale vím o co kráčí.

na příspěvěk reagoval Pod

JackBurda

JackBurda (hodnocení, recenze)

Tak sem viděl první dva díly a zatímco první díl sliboval zajímavější vyvrcholení, druhý to trochu zkonil. Seriál je to zatím dobrý, ale má neduhy filmů, ze kterých vychází jako: celkově odbytý příběh, těžkopádnou akci a málo té příjemné titulní hudby. Jinak je to slabší než moje oblíbené: Lovci pokladů(seriál) nebo Dobrodružství s.r.o.; ale protože je těchto seriálů málo, dám mu šanci a uvidíme, jak to bude dál. I když se zdá, že 2. série asi nebude.

ogi1

ogi1 (hodnocení, recenze)

Já osobně mám pocit že tvůrci to zamýšleli tak že Flynn tam bude jen v několika epizodách a víc se to bude zaměřovat na nováčky.. 

Pod

Pod (hodnocení, recenze)

Drunk_Queen

Flynn má být v pátém dílu a pak ještě nejspíše ve finále. Jelikož teď dotáčí poslední sérii Falling Skies, tak neměl čas, takže můžeme doufat, v druhou sérii, kdy bude pořád.

na příspěvěk reagoval JackBurda

Drunk_Queen

Drunk_Queen (hodnocení, recenze)

Podle konce druhého dílu a traileru třetího si říkám, jestli tam vůbec ještě v nějakém větším měřítku bude Flynn...

na příspěvěk reagoval Pod

Uživatel jh666 smazal svůj příspěvek.

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Aneb Skladiste 14.... Riznute Johnem Carterem... :D Tak jaky to je? Kolik to ma serii zatim? A o cem to tak nejak je?

na příspěvěk reagoval jh666, Pod

ogi1

ogi1 (hodnocení, recenze)

Každopádně sem asi opožděně zjistil že v seriálu si střihne roli i Bruce Campbell..vkládám do toho veliké naděje :D

na příspěvěk reagoval Pod

ogi1

ogi1 (hodnocení, recenze)

Další Warehouse 13 čuchat nemůžeš protože filmy s Flynnem Carsenem byli dříve než Warehouse 13 :D Takže nechápu lidi co říkají že tenhle seriál je kopírka přitom to nejspíš bylo opačně :D

na příspěvěk reagoval Pod

Pod

Pod (hodnocení, recenze)

Premiéra 7. prosince, u nás tedy nejspíše 8. prosince.

Pod

Pod (hodnocení, recenze)

Seriál bude vysílán v ČR i SK na Universal Chanel hned den po americké premiéře v prosinci 2014.

Reklama

Reklama