poster

Knihovníci (TV seriál)

 • USA

  The Librarians

 • Slovensko

  Lovci pokladov

Akční / Dobrodružný / Komedie / Drama / Fantasy

USA, 2014 - 2018, 29 h 51 min (Minutáž: 42x45 min)

Tvůrci:

John Rogers

Kamera:

David Connell

Hudba:

Joseph LoDuca

Hrají:

Noah Wyle, Jane Curtin, Christian Kane, Bob Newhart, Rebecca Romijn, Lesley-Ann Brandt, John Larroquette, Lindy Booth, John Harlan Kim, Haley Webb, Tricia Helfer, Jacob Bean-Watson, Sean McGrath, Maxwell Chase, Matt Frewer, Bruce Campbell, Matt Nolan, Jeff Fahey, Michael Gladis, Aparna Brielle, Ben Andrews, Tyler Mane, Jim Jefferies, Cary-Hiroyuki Tagawa, Rene Auberjonois, Ted Rooney, Joanne Spracklen, Alicia Witt, Bex Taylor-Klaus, Mike Pfaff, Jerry O'Connell, Richard Cox, David S. Lee, Vanessa Vander Pluym, Kasha Kropinski, Robert Pescovitz, Beth Riesgraf, Mary Jon Nelson, Drew Powell, Michael Trucco, John de Lancie, Razaaq Adoti, Michelle N. Carter, Brent Spiner, David Ury, Paul F. Bernard, Kevin T. Williams, Vanessa Williams, Rob Nagle, Matt Lasky, Bob Olin, David Loftus, Usman Ally, Brian Adrian Koch, Eric Allan Kramer, Sean Astin, Felicia Day, William Morgan Sheppard, Julian Acosta, Jayne Taini, Clara Lago, Kc Guyer, Ernie Reyes Jr., Sonya Davis, Natasha Duvall, Norma Maldonado, Rafael Cebrián, Sophia Mitri Schloss, Hannah Barefoot, John Noble, Rachel Nichols, Richard Kind, Sunny Mabrey, Ayanna Berkshire, Elisha Henig, Lea Zawada, Luke Cook, Michelle Lee, Jeanine Jackson, Nicole McCullough, Darius Pierce, Jeffrey Arrington, Erin McGarry, Britney Young, Hailee Keanna Lautenbach, Kanani Rose, Maiah Wynne
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Fifipek
  ***

  Když se blížil premiéra Librarians a byl zveřejněn děj, tak jsem si pro sebe říkal: " Sakra, vždyť to je jak přes kopírák Warehouse 13" a světě nediv se, nepletl jsem se....seriál se samozřejmě nesmí brát příliš vážně, ani si netroufám říct, na jakou že cílovou skupinu je vlastně zaměřen, prostě ten druh seriálu, u kterého netřeba příliš přemýšlet a po několika hodinách si asi ani nebudete pamatovat, o čem, že ta poslední epizoda vlastně byla....Herecké obsazení asi o vkusu každého soudruha. Já osobně mám Rebeccu Romijn rád, i když už starší, je to stále pěkná ženská, samozřejmě rozdíl od doby Femme Fatale je znát....(10.1.2015)

 • PanCitron
  ***

  Měl jsem sice pocit, že sleduji něco jak z 90. let, ale na druhou stranu jsem se u toho i docela bavil. Možná by se měli brát ještě méně vážně a oddignorovat nějaké rádoby dramatické momenty, u kterých se dost projevilo přehrávání většiny herců. Každopádně nápady to mělo, klidně by mě i ta druhá série zajímala.(19.1.2015)

 • Ydrosten
  ***

  Mám asi trochu jiný vkus než většina, protože jsem se u toho nudil. Hlavní postavy knihovníků jsou úplně plytké, nezajímavé a moc mluví o ničem (viz dialog na konci 3. dílu o důvěře). Akce je trapná, herci se neumí hýbat a choreografie je nulová. Nejvíc mě štvala naprostá nelogičnost v řešení záhad. Podobně jako ve Scorpion, hodně inteligentní lidi zde řeší záhady naprosto debilitním způsobem, který nemá moc logiku, hlavně, že směřují tam, kam si scénáristi přejí. Mumlání té "matematičky" je nejhorší, u toho dycky mlátím hlavou do stolu. Například když stojí u menhiru a chtějí vypočítat dopad světla... Flynn říká "jsme 84.3 stupně severně, 18.5 stupně východně. Což je blbost protože to by museli být v Arktidě. Vzápětí začne "velmi přesně" vypočítávat dopad stínu z menhiru, který je jak vysoký? "Přibližně 9 stop". Když jsou tam podobný kraviny hodně často, celej seriál se pro mě stává kravinou... Jediné, co mě u toho drželo byla postava Flynna Carsena, ta jediná mě trochu zaujala, ale Flynn tam po prvním dvoudíle už nevystupuje, respektive možná se ještě epizodně občas objeví... Rebecca už je trochu okoukaná a její poslední seriály nedopadají zrovna dobře...(17.1.2015)

 • Leeslie
  ***

  Pamatujete na tu dobu, kdy jste pospíchali ze školní lavice k večně zrnité televizi, aby jste si pustili další díl Supermana, Lovců pokladů, Čarodějek nebo Ztraceného světa? Jak nostalgické. Přesně tak to je sledováním Knihovníků. 90 % dnešní seriálové produkce se snaží vyrovnat té filmové. Menší počet epizod, provázanost děje po celou sérii, velký finanční rozpočet, promyšlené pointy, sem tam něco kontroverzního... Pak tu máme dalších 10 % tvorby, ve které sledujeme pouze parodii a nepovedený pokus o rádoby cool a moderní počin na poli televizní zábavy, který je nafrněnější než Barbora Poláková a po první sérii to tvůrci kvůli špatné sledovanosti stejně musejí zabalit. A pak tu máme právě Knihovníky... Dešně oldschoolovou podívanou, která by podle všeho rozumu v dnešní době vůbec neměla fungovat... a funguje... jak je to vůbec možné? Absolutně netuším a právě z toho důvodu je zábavnější tuhle šařádu sledovat... 60 % za odvahu a za nevysvětlitelnou záhadu, proč mě to vůbec baví...(8.10.2016)

 • Epco
  ***

  Pilot: Pohodové oddychové b-cko, pri ktorom sa oplati mozog ani nezapínat. A s týmto som k pilotu aj pristupoval, takže mi nevadia úsmevne naivné dialogy, nepodarene triky a to že je to cele strasne neoriginalne. Co mi vsak vadilo a to velmi je to ze Rebecca sa sem neskutocne nehodi a nema na to po stranke hereckej a co sa tyka akcnej stranky skoda hovorit.(11.12.2014)

 • - Seriál byl premiérově vysílán ve více jak 100 zemích včetně České republiky a Slovenska, a to pouze 24 hodin po americké premiéře na kanále TNT v prosinci 2014. (Pod)

 • - První dvě epizody se objevily jako celovečerní film 12. prosince 2014 na televizním kanále TNT . (willy1)

 • - Natáčelo se ve městě Portland v USA. (willy1)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace