Knihovníci

(seriál)
Trailer 3
USA, (2014–2018), 29 h 51 min (Minutáž: 40–58 min)

Tvůrci:

John Rogers

David Connell

Joseph LoDuca

Noah Wyle, Jane Curtin, Christian Kane, Bob Newhart, Rebecca Romijn, Lesley-Ann Brandt, John Larroquette, Lindy Booth, John Harlan Kim, Haley Webb (více)

Série(4) / Epizody(42)

Tato napínavá řada se začíná na našem území vysílat 24 hodin po premiéře v USA. Inspirovala se oblíbenou trilogii Knihovník. Flynn Carsen (Noah Wyle) vede dvojí život. Pracuje v Metropolitní knihovně, kde chrání sbírky podivných nadpřirozených artefaktů. Nebezpečná hrozba jej přiměje sestavit tým, který mu pomůže zabránit konci technologické civilizace. K boji proti hrozivému Bratrstvu hada mu plukovnice Eve Bairdová (Rebecca Romijnová) pomůže zlanařit chytrého kovboje Jacoba Stonea (Christian Kane), otřelého zloděje Ezekiela Jonese (John Kim) a odbornici na synestezii Cassandru Cillianovou (Lindy Boothová). (Universal Channel)

Trailer 3

Fifipek

Když se blížil premiéra Librarians a byl zveřejněn děj, tak jsem si pro sebe říkal: " Sakra, vždyť to je jak přes kopírák Warehouse 13" a světě nediv se, nepletl jsem se....seriál se samozřejmě nesmí brát příliš vážně, ani si netroufám říct, na jakou že cílovou skupinu je vlastně zaměřen, prostě ten druh seriálu, u kterého netřeba příliš přemýšlet a po několika hodinách si asi ani nebudete pamatovat, o čem, že ta poslední epizoda vlastně byla....Herecké obsazení asi o vkusu každého soudruha. Já osobně mám Rebeccu Romijn rád, i když už starší, je to stále pěkná ženská, samozřejmě rozdíl od doby Femme Fatale je znát.... ()

Helo

Kdo viděl filmy a jako Bčkové Jonesovky si je užil, bude spokojen i s tímto. Ostatní budou remcat, protože v zásadě je to ptákovina, která se ale nebere vůbec vážně, je relativně vtipná, pořád se tam něco děje, Noah Wyle hlásí (dost mi svým chováním připomínal Doctora Who) - doufám, že tam bude častěji -, příběhově to je sice neoriginální, ale když se v tom člověk nebude šťourat, tak dává i smysl... celé je to prostě taková oddychovka. Stejně jako byly filmy. ()

rytir1

Miluju Flynna a filmy byly super. Ale proč amíci musej ze všeho zas dělat seriály. Kdyby tam aspoň dali lepší obsazení než zas ten svůj výkvět bruslařů inline a holčiček v bikinkách z Kalifornie, který jsou snad v každým záběru amerických filmů. Noahu zklamal jsi mě že jsi se k tomu propůjčil. Jedna hvězda jen z nostalgie za filmy, jinak bys byl v koši. ()

PanCitron

Měl jsem sice pocit, že sleduji něco jak z 90. let, ale na druhou stranu jsem se u toho i docela bavil. Možná by se měli brát ještě méně vážně a oddignorovat nějaké rádoby dramatické momenty, u kterých se dost projevilo přehrávání většiny herců. Každopádně nápady to mělo, klidně by mě i ta druhá série zajímala. ()

sydney

Protože jsem všechny tři celovečerní filmy s Noahem Wylem měla hodně ráda, na seriál jsem se docela těšila. Po třech dílech jsem ale zklamaná. Nějak to prostě neladí, knihovníci v roli záchránářů světové rovnováhy jako stěžejní bod téhle slátaniny jsou málo. Navíc Wyle po druhém díle poté, co splnil svoji úlohu návnady ze seriálu vybruslil a zbytek obsazení tahákem nebude. Mám ráda filmy s Jonesovskou tématikou,ale tenhle už s nimi nemá nic společného. Na druhou sérii bych moc nesázela. ()

Galerie (1 430)

• Natáčelo se ve městě Portland v USA. (willy1)
  • První dvě epizody se objevily jako celovečerní film 12. prosince 2014 na televizním kanále TNT . (willy1)