Epizody(8)

Seriál vypráví o královské rodině Inhumanů, rasy geneticky vylepšených lidí, kteří byli představeni již v seriálu Agenti S.H.I.E.L.D. Královská rodina v čele s králem Black Boltem (Anson Mount) žije na Měsíci ve městě Attilan v utajení před obyvateli Země. Příběh začíná ve chvíli, kdy bratr Black Bolta Maximus (Iwan Rheon) zorganizuje převrat a zbytek královské rodiny je nucen uprchnout na Zemi na Havaj. Zatímco se členové rodiny snaží najít jeden druhého a seznamují se se zcela neznámým prostředím, Maximus za nimi vysílá své spojence. (Adasin)

Element2 odpad!

Povrchní zápletka, dialogy, bez většího smyslu, o hereckých výkonech ani nemluvím. Ostuda pro MCU spíchlá horkou jehlou (ostatně jako filmové produkce v posledních letech), druhé série se určitě obávat nemusíme. ()

Dr_Berry

Velké zklamání od Marvelu. Nejvíc mě na tomto seriálu lákal Iwan "Ramsay Bolton" Rheon nebo Henry Ian "Desmond" Cusick, ale bohužel ani jeden z nich to nezachránil. Všichni z Inhumanské královské rodiny byly takový něvěrohodní. Maximálně co můžu pochválit tak jsou lokace prosluněné Havaje a možná obrovsky roztomiloučký Lockjaw. A to intro snad nemysleli vážně. Všechno to působilo narychlo spíchnutým dojmem, aby to mohli co nejdřív poslat do světa. Příště prosím už ne. ()

Tai_K_B

Seriál s velkým, ale trestuhodně probenděným potenciálem. Anson Mount jako Black Bolt je perfektní volba, ovšem tak bezkulelózní záporák, jako je Iwan Rheon (Maximus), to se hned tak nevidí! Nebýt toho, Inhumani by u mě klidně aspirovali na čtyři hvězdičky, ale bohužel tady bezezbytku zafungovalo pravidlo, že když je slabý záporák, je slabé všechno. Víc k tomu asi nemá cenu dodávat. ()

kishi_SO

okopirovany Ragnarok, ale nevadi. Pozerat sa na to dalo fakt s vypetim vsetkych sil, ale myslim, ze rebricek najnudnejsich, najzbytocnejsich a najhorsich serialov Marvelu rozsirim. ()

Tomulka

Čekal bych něco více od projektu, který má začínat v IMAXU, ale asi se to nepovedlo. Filmu vlastně chybí samotní Inhumans. Jejich schopnosti jsou zde potlačovány (hlavně Medusa je zklamání) ať už z důvodu peněz za triky nebo jiných důvodů, je to velká škoda. Na druhou stranu když už to není triková lahůdka tak to mohlo mít lepší zpracování příběhu. Více výrazu v obličejích, vytváření většího napětí apod. Jenomže udělat akční seriál s ne lidmi co mají super schopnosti, které používají okrajově je docela nuda. Jak je mým dobrým zvykem dáme ještě jednu sérii (teda pokud ji natočí) a pak uvidíme. ()

Pavlo

Najslabsi vytvor Marvel sveta. Dej videny x-krat v roznych dobach roznych filmov. Par veci z Marvel sveta sice serial objasnuje, ale je neskutocne nudny, predvidatelny a posoby velmi lacno. Videl prve dva diely a zvysok preklikal a i tak je to strata casu. P.S. herec Iwan Rheon tu hra rolu dost podobnu tej v Game of Thrones. Tento herec asi nikdy nebude hrat kladnu postavu - by som mu ju asi nikdy neuveril :-). ()

Fiffty

Tak toto je jednoznačne to najhoršie, čo Marvel za tie roky vyprodukoval. Mal som problém to dopozerať do konca, ale prekonal som sa a dúfal som, že sa to ku koncu zlepší, ale žiaľ nepodarilo sa. Celkový vizuál, kostými, herci okrem Iwana, (ktorý to zachraňoval) boli naozaj podpriemerný. Lockjaw sa im podaril a očividne najviac peňazí z rozpočtu si zobral on. Celkovo to na mňa pôsobilo veľmi podpriemerne a stále nemôžem uveriť, že Marvel niečo také vypustil von a dokonca do IMAXu. Najlepšie bude na to zabudnúť a sériu Inhumans zreštartovať alebo to nechať ľadom, verím, že druhej série sa nedočkáme čo je len dobre. ()

Bixbi

Seriál jsem si pustil s tím, že jsem znal jeho hodnocení tady na čsfd i na světovém Imdb. Když vybírám seriály zaměřuji se na prostředí, tématiku, hlavní postavy/casting, vtipnost/vážnost a tak dále. V tomhle případě mne oslovila lokace natáčení, ta příroda Havaje je neuvěřitelná, dal bych 10/10 ovšem kdyby zbytek seriálu nebyl natočen v šedi Attilanu (takový potenciál), takže ve finále takových 7/10. Dále tématika, okoukané, okoukané, okoukané. Jednoduše žádná novinka vzpoura příslušníka vládnoucí rodiny, zneužívání poddaných apod. znovu (takový potenciál). Casting mne oslovil nevím proč, možná je to jeho trochu mimozemskýma ušima, ale nejspíš je to prostě skvělý herec, mluvím o Iwanovi, další postavy by možná byly trochu zajímavé Mount dostal těžkou roli a popral se s ní na krasnou troječku, Medůza mě po Iwanovi nejspiš oslovila nejvíc (zajímavé postava/obstojně zahráno). Zbytek bych nazval průměrným výkonem, ne zrovna skvělým, ale nenáročného diváka jako jsem já to neurazí. O vtipu zde nemůžeme mluvit a vážně tenhle seriál brát také nelze.. Zápletka okoukaná, akce nezáživná. Doufám, že seriál obnoví nějaká jiná stanice než ABC, dosadí pořádný scénář, trochu obmění casting(nechte Iwana a Medusu boys), pohraje si s Attilanem a myslím, že po této kompletní změně bych do toho IMAXU i zašel.. :) ()

Tom10000

V krátkosti: po zhlédnutí tohoto seriálu mám o jeho hlavních postavách velmi smíšené pocity. Jako takový se mi líbil, ale pouze po stránce charakterové a napůl i dějové, nikoli však akční a pestré. POZOR, SPOILERY: Jako první si zde beru na starost prostředí, v němž se seriál odehrával. Tedy Attilan, městskou říši vybudovanou pod ochrannou kupolí na Měsíci. Měli jsme možnost projít si celý královský palác, a nahlédnout i na samotné město z ptačí perspektivy. Jenomže nic víc. Jasně, o žádných zahradách ani lesích nemůže být řeč, říše je na zeleň i moře chudá (logicky). Jenomže měli jsme možnost se zde trochu více "uhnízdit", čili poznat zdejší zvyky poddaných a jejich tradice? Nacházet se i v jiném prostředí než ryze šlechtickém? Ne, prostě nikoli (...) Jako druhou věc si beru na starost rozvinutí vedlejších psotav, též (zde) nemálo důležitých. O nich jsme se toho, upřímně, moc nedozvěděli. Bronajo a vše s ním spojené se týkalo pouze jeho věštění, a to jen, tuším, trojnásobného. Jinak nic. Jeho (pravděpodobná) sestra, jež s ním prošla Terreginezí, si zasloužila snad jen dvě minuty. O osudu dvou jedinců v kápi nemáme nejmenší ponětí, snad se jim jen podařilo dostat se po útěku na Zemi. Totéž se samozřejmě týká rodičů Black Bolta a Maxima, Genetické rady, ohnivého přítele Black Bolta na Zemi, Flory, schopné hýbat se zemí, a podobně (...). Třetí starost mi dělá Crystal a její smutná ořezanost. Jedna z nejlepších dívek celého seriálu s velikou šancí na druhou nejhlavnější postavu měla potenciál se přidat na stranu Maximuse a alespoň trochu našim hrdinům zavařit (a to i přesto, že se mezi sebou hádali a jevili se jako velcí slaboši, tudíž měli sami problémů až moc). Namísto toho si užila jen krátký (hloupý, a až příliš kýčovitý) románek s nafoukaným klukem na Zemi. Ano, dočkali jsme se jednoho z mála seriálových polibků, ale poté... poté nic, jelikož jsme se závěrem vše utli až moc rychle, aby v něm jejich budoucnost zcela vyšuměla. Bohužel, ani její schopnosti se příliš nerozvinuly, snad párkrát máchla rukama (joa jednou vyvolala bouřku! To toho bylo!). Škoda jí, a její krásy (...) Totéž můžeme řící o Black Boltovi, jakémusi "znakovači", velmi nesympatickému v porovnání s jeho bratrem Maximem, za nějž mluvila jeho o ne moc lepší (oholená, jako kdyby to nám všem nesmírně vadilo, když i přesto zůastala arogantní a egoistickou) žena. Karnak se zase nechal vodit za nos pěstitelkou Marihuany, když se udeřil do hlavy, a Gorgon si užil legraci se surfaři/bojovníky, aby následně zemřel a probudil se coby naprostý šílenec. A tak dále, a tak dále (...). Mohl bych vyprávět i dál, ale už není o čem. Závěrem: jediný, kdo mi zde tedy doopravdy líbil, byl Maximus, a napůl i Crystal (kvůli její kráse a potenciálu, bohužel nevyužitému) s Auran (skutečně dobrou a nezničitelnou mrchou). "Královy" projevy a myšlenka měla sice ryze komunistický základ, a tedy nereálné provedení, ale aspoň s ním byla trochu legrace a dokázal celému seriálu vnuknout sílu. A kdyby se spojil s Crystal, možná by se mi toto dílo zamlouvalo o mnoho více. Jen si to představte. Kdyby Blondýna s černým kruhem ve vlasech na zádech bojovala na Zemi proti lidem po boku Maximuse, a i proti ostatním ze své rodiny, bylo by to stokrát lepší než jen kecat a kecat o blbostech a nakonec zcela zničit dobře rozjetý seriál, vyvinuvší se z pestrého kousku na mdlé nic (...). 60 procent. Základ dobrý, myšlenka též, ale provedení bych schválil jen takové, o němž jsem se zmínil výše. Klidně se na toto dílo od Marvel koukněte, ale nedávejte mu prosím nějakou šanci. Zvlášť ne, když už se nikdy nedočkáte 2.série. () (méně) (více)

Kdo si zahraje Inhumans?

Kdo si zahraje Inhumans?

01.03.2017

Agents of S.H.I.E.L.D. na podzim dostanou vzdáleného bratránka. Stanice ABC totiž vyšle na obrazovky Inhumans, další marvelácké superhrdiny, které lehce nakousnul právě seriál s agentem Coulsonem.… (více)

Marveláčtí Inhumans mají režiséra

Marveláčtí Inhumans mají režiséra

23.01.2017

Marvel oznámil své plány do roku 2019

Marvel oznámil své plány do roku 2019

28.10.2014

Dva týdny zpátky jsme se dozvěděli comicsové plány DC a nyní je oznámil i Marvel, který proti Wonder Woman, Flashovi nebo Justice League nasadí řadu nových superhrdinů i události nejvyššího kalibru.… (více)