Reklama

Reklama

Avengers: Infinity War

  • USA Avengers: Infinity War (více)
Trailer 1
USA, 2018, 149 min

Předloha:

Stan Lee (komiks), Jack Kirby (komiks), Don Heck (komiks)

Kamera:

Trent Opaloch

Hrají:

Robert Downey Jr., Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Chris Evans, Scarlett Johansson, Don Cheadle, Benedict Cumberbatch, Tom Holland, Chadwick Boseman (více)
(další profese)

Obsahy(1)

Snímek Avengers: Infinity War završuje neuvěřitelnou desetiletou cestu filmovým světem studia Marvel a přináší na stříbrná plátna nejsmrtonosnější a nejultimátnější válku všech dob. Avengers a jejich superhrdinští spojenci musí riskovat úplně vše a pokusit se porazit mocného Thanose dřív, než jeho bleskový útok, provázený ničením a zkázou, zničí vesmír jednou provždy. (Falcon)

(více)

Diskuze

CarnTheNunya

CarnTheNunya (hodnocení, recenze)

Jediné co asi viděl je ten Temný rytíř. Já ho teda zatím neviděl a ani neplánuji vidět, nebo spíš jsem viděl jen kousek a to mi stačilo. 

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

DarweyD

Někdo mu v nedávné době šlápl na kuří oko, a tak si to potřeboval někde ventilovat. Doufám aspoň že všechny ty superhero filmy které přesně dneska ohodnotil odpady, viděl.

Jestli ne, tak je asi jasné, s jakým jedincem tady máme co do činění. 

na příspěvěk reagoval B.Seville

DarweyD

DarweyD (hodnocení, recenze)

B.Seville

přijde mi až úsměvný že jedinej argument kterej jsi proti mě zatim použil je v podstatě že jsem komixovej maniak kterej neumí okomentovat film, možná kdyby ses podival na můj profil a projel si pár komentářů, tak bys změnil názor, rozumim tvýmu znechucení jak je všude překomixováno, taky mi to občas leze na nervy, ale to snad neni důvod házet všechny do jednoho pytle ne? :) čet sis vubec můj příspěvek?? bavme se jako dospělý přece..

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

B.Seville

A pak tu je skupina lidí co miluje Rychle a zběsile, a pak skupina dívek co nedá dopustit na Twilight sagu, Hunger Games nebo 50 odstínů... Pak tu máme Star Wars fanoušky, fanoušky Star treku. A každej z těchto fanoušků občas řekne, že je to boží a nejlepší. Ano tímto slovem se, obzvlášť mezi mladými, velmi plýtvá, ale na tom už člověk nic nezmění. Je to asi stejně ignorantský jako filmy odsoudit, jen protože spoustu mladých lidí o nich plácnou jak nepřekonatelné jsou. To, že se jedná "jen" o komiksové filmy, které vznikají pro zábavu a né pro umělecký dojem, z nich ještě nedělá nic špatného.

Mohlo by to být sakra horší.. Mohli by začít dělat čtvrté babovřesky nebo nedej bože ordinaci v růžové zahradě ve filmu.. Nebo nebezpečné vztahy ve filmu.To by teprve všude byly reakce....

Uživatel dragon94 smazal svůj příspěvek.

B.Seville

B.Seville (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

Nevím jak chápat to vaše "brečet", to říká můj malý bratranec, když neví jak reagovat na odlišný názor. A myslíš? Já jsem se filmu začal věnovat, co ty víš co se v budoucnu změní, když bude podobných názorů přibývat. A máš pravdu, já si je užívám. Avšak nemůžeš se divit, že se pak dobelhávám o smysl toho, co mi lidé spamují pod ty filmy, o kterých mluvíš :)

na příspěvěk reagoval DarweyD, dragon94

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

B.Seville

Chci tím říct, že tím, že tu budeš brečet, stejně nic nezměníš, užívej si ty filmy, které se ti líbí a nechej ostatní ať si užívaj to co baví je. 

na příspěvěk reagoval B.Seville

B.Seville

B.Seville (hodnocení, recenze)

Ono totiž. Tu ani tak nejde o to, že nějakýmu zvukaři vadí "superhero" filmy. To co mě přirozeně sere je ten všudypřítomný spam, jak je Marvel hrozně boží a skvělá věc, která nikdy nemůže mít konkurenci. Spamují to lidé k českým filmům, jako malí. To mi přijde poněkud neslušné (jsou to často lidé nad 20 let). Když takový názor slyším od dítěte, je mi to fuk, ale když čtu zcestné komentáře k filmu, které může napsat jen jedinec, který projde jakýmsi testem, přestávám to trochu chápat.

Co se toho komixu týče, nikdy mi nevadil, ale když ho někdo zfilmuje tímto způsobem, je mi to trochu líto. Živím se zvukovým designem pro filmy a nemůžu si pomoct. Trailer od traileru, overused armáda! Žádná originalita, zvuková pestrost se zasekla v roce 2009. Takže kdyby se mi líbil příběh, čistě náhodou i obsazení (pochybuji), tohle bych nikomu odpustit nemohl.

A digitál? Čert vem "efekty". Když řeknu o filmu, že je digitální, znamená to, že byl natočen na digitální filmovou kameru. Něco si o tom zjistěte, viz labužník Tarantino a jeho filmy :)

na příspěvěk reagoval TheDarKnig, dragon94, dragon94

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

B.Seville , B.Seville

Ono upřímně, když bych se měl vyjádřit já, tak ten tvůj názor stojí, absolutně za prd. Né jenom, že je hrozně omezený, ale navíc hází všechny lidi do jednoho pytle. A všechny komiksové filmy vlastně taky. Pokud tedy to nejhorší na komiksových filmech jsou hlavní hrdinové, co potom jiné filmy které mají nějakého hrdinského hlavního představitele? Třeba takový, James Bond, Mission impossible, Jason Bourne, Harry Potter, Pán prstenů, Kingsman, Rychle a zběsile a mnoho dalších nekomiksových sérií, kteří mají hlavní představitelé a lidi je mají rádi, a ano dost prožívají, když někdo z nich zemře. Ta tvoje myšlenka se dá aplikovat snad na každou filmovou sérií bez ohledu na žánr. Takže vlastně problémem nejsou superhrdinské filmy, ale filmové série.

na příspěvěk reagoval Ratemus

B.Seville

B.Seville (hodnocení, recenze)

Připomínáte mi jednoho člověka, se kterým se jen těžko dalo diskutovat. Vyslechl si značně odlišný názor, poté si hromadu věcí domyslel a hrozně nechápal, proč mi něco vadí. Já se takhle vyjádřím třeba jednou za rok, i když vím, co bude následovat :)

na příspěvěk reagoval dragon94

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

CarnTheNunya

Myslím, že Nolanův Dunkirk nesouhlasí :D... Ačkoliv je ten film je jeden z nejslabších válečných filmů co jsem kdy viděl. Záběry sice pěkný a autentický, ale ve finále nic z toho...Tohle se Nolanovi fakt nepovedlo.

A spíše je problém ten, že komiksové filmy patří mezi blockbustery a jako takový mají největší propagaci, takže jsou vskutku vidět všude a jsou všem na očích. I kdyby člověk šel na jiný film do kina tak stejně musí zhlédnout trailer až dva na komiksový film. Chápu, že pak lidem může připadat, že je jich hodně.

Spíš než s těmi válečnými filmy bych řekl, že western už tak nějak nikoho nezajímá, ale zase na druhou stranu už je to doba co vzniklo něco kvalitního.

V kinech nejvíce bodují komiksové filmy, dramata podle skutečné události, a pak hlavně sci-fi.

DarweyD

DarweyD (hodnocení, recenze)

CarnTheNunya

třeba Daredevil je sice fiktivní seriál, ale nese téměř všechny prvky realismu (kromě v druhý sérii ta linka s rukou no..) a jsou tam diskutovaný problémy jako je například organizovanej zločin, takže nejenom že ten seriál je výborný a kvalitní dílo (kdo tvrdí že ne, budu se s nim hádat do krve, že jo) ale řešej se tam reálný problémy, a to se stále bavíme o ''komixovym'' seriálu, to samý platí i u spin-offu punishera, tyhle předsudky fakt nejvíc nechápu...

CarnTheNunya

CarnTheNunya (hodnocení, recenze)

DarweyD , DarweyD

Tihle chytráčci ani nechápou o čem mluví. Válečných filmů je víc jak komiksových a je jich hromada. A hádám že lidi už tento žánr omrzel, protože dnes už se žádný válečný film v žebříčku celosvětově nejvýdělečnějších filmů nenachází. A dlouho se asi ani nacházet nebude.

na příspěvěk reagoval DarweyD, dragon94

DarweyD

DarweyD (hodnocení, recenze)

B.Seville

a to ani nejsem nějakej zarytej fanda komixovejch filmů, jenom zlomek z nich považuju fakt za kvalitní, viděl jsi tenhle film vubec? zrovna infinity war je opravdu kvalitní film sám o sobě... 

na příspěvěk reagoval CarnTheNunya, Prometheus69

DarweyD

DarweyD (hodnocení, recenze)

B.Seville

chlape)) nechápu tvojí otázku, jakože proč by měli zůstat jen v komixech?? vubec jako nechápu co je na tom špatný.. že někdo brečí že umřel jeho oblíbenec, a??? ve spoustě kvalitních filmech nebo seriálech umře oblíbenec ( např. Game of thrones) a co jako? je na tom něco špatnýho? :D fakt jakože tvůj příspěvek nemá hlavu ani patu...

na příspěvěk reagoval CarnTheNunya

CarnTheNunya

CarnTheNunya (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

Já souhlasím. Jen bych malinko zmínil že někteří z nich asi nevědí že Batman začíná nebo Temný rytíř jsou taky superhrdinské filmy.

Uživatel DarweyD smazal svůj příspěvek.

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

takžeeee, teď zase nastává doba, kdy se všichni budeme jevit tomu, kolik superhrdinských filmů je v kině a že jiné filmy nemají šanci, obstát takové těžké konkurenci. 

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Tyhle lidi, co furt brečí o přesycení superhrdiny fakt nechápu. Superhrdinských filmů je za rok tak max. 6, kdybych započítal i komiksové (ale to je další dementní postoj, že všechny komiksy jsou pro malé děti apod. kecy) tak jich bude ani ne 20 možná (několikrát to už lidé počítali). A pak jsou tu další stovky filmů, na které se můžou dívat.

Ale tak, musím to znovu opakovat, některým lidem není pomoci. 

na příspěvěk reagoval CarnTheNunya

CarnTheNunya

CarnTheNunya (hodnocení, recenze)

B.Seville , B.Seville

Temný rytíř, tedy Batman je taky superhrdina. A tohle není úmyslná urážka, spíš jen malinké rejpnutí. A vezmi si že já zas nechápu smysl toho proč vznikl film jako je Vetřelec, který jsem po několika minutách nudy vypnul. A když vezmu v potaz Star Wars, tak tam jsou taky vlastně superpadouši a superhrdinové, si vem že Luke, Darth Vader a nebo třeba Rey ovládají takzvanou sílu, což je nadpřirozený cosi schopnost. A je to vlastně fantasy svět, u kterého nevíš jestli vůbec někdy existovala planeta Země. A teď si třeba vem, že jsi dal dvě hvězdy geniální trilogii Pán Prstenů, která taky obsahuje nadpřirozeno avšak třeba meče, štíty, kopí, palcáty, tak to jsou věci které se kdysi dávno používaly. A teď to zkus porovnat s blastery a světelnými meči. A nebo zkus porovnat dřevěné lodě s vesmírnými loděmi.A vem si že jsi dal Hvězdným Válkám, napřirozené "hlouposti" čtyři a nebo pět, či tři hvězdy. A Avengers: Infinity War a jiným nadpřirozeným komiksárnám odpad, protože jsou to digitální hlouposti, ale vem si že lidi to baví, i když jak sám říkáš ne každého, ale baví to hodně lidí a to se třeba pak dá odůvodnit tím, že film má na kontě přes dvě miliardy. Jo když se bavíme o  digitálních hloupostech, tak ještě vezmu v potaz že původní Star Wars trilogie dnes existuje s digitálními efekty a v televizi i ve verzi s digitálními efekty běží myslím že. Ještě se na chvíli vrátíme ke kauze superhrdina ve filmu. Když vezmu v potaz tvé hodnocení filmu Temný rytíř, tedy filmu o netopýřím muži. Tomu filmu jsi dal čtyři hvězdy a je to dokonce superhrdinský film a teď zas vezmu v potaz tvoje tvrzení o tom že superhrdina měl zůstat v komiksu. Z toho vyplívá realita o tom, že nikdo nechápe smysl tvého názoru.

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

B.Seville

Rozepsal bych ti to, ale Ratemus to udělal za mě. Všechny ty filmy nejsou tak skvělé, jak někteří hlásají, ale je v nich mnohem více, než si možná (podle všeho) myslíš. To, že pak někdo pláče je důkazem toho, jak film dokázal postavu prodat a vykreslit. Jen tohle mi přijde jako solidní zázrak filmu, když tvůrci dokáží vytvořit postavu, kterou lidé budou milovat - potažmo hltat její příběhy. Ale ano, talentovaní tvůrci jsou třeba. Jen nezastávám názor, že film podle komiksu = hloupost. To je dle mě trochu omezený pohled na věc, každopádně lynčovat tě za něj nebudu. Každý máme jiný.

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Ve starověkém Řecku lidi měli Bohy, kteří měli speciální schopnosti a inspirovali. Moderní doba má holt superhrdiny.

Související novinky

Začalo natáčení Daredevila a Penguina

Začalo natáčení Daredevila a Penguina

07.03.2023

Komiksové projekty se v současnosti netěší takové oblibě, jako v dobách Avengers: Infinity War a Endgame, přesto ale studiím vydělávají stále velké peníze, a tak éry Marvelu i DC směle pokračují dál.… (více)

Nová řada Daredevila potvrzena

Nová řada Daredevila potvrzena

20.05.2022

Na Disney+ oficiálně dorazí nová řada seriálu Daredevil. Informoval o tom server Variety, který tvrdí, že scenáristé Matt Corman a Chris Ord (Covert Affairs) byli zaúkolování napsat scénář a budou… (více)

Spidey se zhoupnul k miliardě

Spidey se zhoupnul k miliardě

24.12.2021

To, co se žádnému jinému filmu nepodařilo za téměř dva roky, nový Spider-Man: Bez domova zvládne za něco přes týden. Po potvrzení nejnovějších výsledků globální příjmy megahitu Sony a Marvelu z kin… (více)

Ve třetím Spider-Manovi se vrátí Electro

Ve třetím Spider-Manovi se vrátí Electro

01.10.2020

Poměrně šokující zpráva dorazila od studia Sony, potažmo Marvelu. Ve třetím Spider-Manovi s Tomem Hollandem se totiž jako záporák vrátí Electro s tváří Jamieho Foxxe. Pokud si teď v hlavě snažíte… (více)

Reklama

Reklama