Reklama

Reklama

Avengers: Infinity War

  • USA Avengers: Infinity War (více)
Trailer 5
USA, 2018, 149 min

Předloha:

Stan Lee (komiks), Jack Kirby (komiks), Don Heck (komiks)

Kamera:

Trent Opaloch

Hrají:

Robert Downey Jr., Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Chris Evans, Scarlett Johansson, Don Cheadle, Benedict Cumberbatch, Tom Holland, Chadwick Boseman (více)
(další profese)

Obsahy(1)

Snímek Avengers: Infinity War završuje neuvěřitelnou desetiletou cestu filmovým světem studia Marvel a přináší na stříbrná plátna nejsmrtonosnější a nejultimátnější válku všech dob. Avengers a jejich superhrdinští spojenci musí riskovat úplně vše a pokusit se porazit mocného Thanose dřív, než jeho bleskový útok, provázený ničením a zkázou, zničí vesmír jednou provždy. (Falcon)

(více)

Diskuze

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

Právě se zachoval až moc lidsky. V akutním pocitu zoufalství to emočně nezvládl. Labilní byl už předtím. Navíc přišel už o matku (otce nepočítám). V tu chvíli se mu zhroutil svět.

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Ratemus

To nevím. Mně se SS docela líbila... A nezapomeň, že založení týmu odsouhlasili hlavně proto, že Enchantress ukradla ty plány z toho Iránu nebo odkud... Tým byl založen a schválen ještě dříve, než nad ní Wallerová ztratila kontrolu. A nevím co je úsměvné na tom, že Amanda navrhla raději riskovat životy "postradatelných" namísto vlastních vojáků.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

dragon94

No proti enchantress snad právě šli ne? A proti Incubusovi..jj Crog, umí krásně zírat a plavat pod vodou a Diablo tam byl jen tak nuceně účelově aby právě to byl on kdo se vyrovná tomu Bohovi...no ovšem základní myšlenka která řekla přímo Amanda ve filmu ,, co kdyby byl další Superman zlý,, no a ještě to věčně opakovaný že jsou to ti badgyus mě celkem rozesmivalo...prostě ten film je pro mě jeden velkej průser...ovšem pořád ne odpad něco dobrého tam je...ale fakt tu nechci vést debatu na to, stejně se nepřesvědčime o opaku

na příspěvěk reagoval dragon94

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Ratemus

Jaksi jsi opomněl postavy jako Diablo, Enchantress, Killer Croc. tedy ty co by proti dalšímu zlému meta člověku fakt zmohli celkem dost. Což vlastně každej z týmu, ale nesměl by to být meta na úrovni Supermana.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

dragon94

Že postaví tým zoufalců bez schopností, tedy hlavní postavy? Týpek co dobře střílí, ožrala co umi házet bumerang, holku s pálkou a další do počtu se záměrem,, co kdyby byl příští Superman zlý,, jako jo mohl počkat ale prostě zjistil že mu zabili jeho lásku a neudržel to...ale chápu že to někomu přijde divný

na příspěvěk reagoval dragon94

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Ratemus

To je poměrně jasné, ale moc lidsky se Star-Lord nezachoval.. mohl počkat pitomou minutu a mohl ho mlátit a mučit, až do hallelujah. Co je špatného na základní myšlence o sestavení Suicide Squad?

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

dragon94

No nevím, za mě je Martha nepřekonatelná... stejně jako základní myšlenka o sestavení SSq...ano v IW bylo hodně děr ale třeba Star lord mi přišel v pohodě, zachoval se lidsky podle mě a je diskutabilní zda právě tohle byla součást té jedné vítězné vize Strange

na příspěvěk reagoval dragon94

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Ratemus

Jo takhle... Jako mě je jasný, že je to prostě uměle vykonstruovaná blbost, jakých na konci filmu bylo hodně.. Stejně jako třeba Star-Lord, že jo... Oproti tomu by měla dostat "Martha" scéna pomalu Oscara :D. Ale zajímalo mě jestli pro to někdo už našel nějaký teoretický vysvětlení.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

dragon94

Ničil lodě, neměl u sebe vysílačku..Rocket sice také ne ale bojoval po boku buckyho který ji měl a Groot nejspíš taky... teorie

na příspěvěk reagoval dragon94

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Pořád mi vrtá hlavou, kde byl sakra ten Thor na tom konci :D. Naposledy byl vidět, když ničil odlétající lodě.. Pak Cap zavolal, že Thanos je tu... A všichni se tam dostali rychleji než on... I ti co běželi do toho stupidního kopce pěšky více jak dva kilometry... A on nejrychlejší postava co tam byla se tam dostal, až po takové době?..

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

dragon94

Já mám First Class hrozně rád, je to hrozně pozitivní ale zároveň i takový smutný film, je tam výborný Magneto a ještě lepší Shaw, já prostě Bacona žeru... samozřejmě i DOFP je skvělá ale First Class mám asi nejraději..ano trailer je skvělý

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Ratemus

Když mě tady moc nesedne ten styl vyprávění. Místo, aby to byl superhero film je to točené spíše jako Star wars. Dokonce i ten soundtrack je hodně podobný právě Star Wars. U Aquamana mě napoprvé trošku odrazovalo to střídání žánrů, ale napodruhé jsem si to úplně užíval. Co se týká tvého výčtu filmů tak Cap 2 a Thor 3 je u mě jasnej, ale u First Class si nejsem tak jistej. Osobně mám raději budoucí minulost. A První třídu už jsem strašně dlouho neviděl, ale vždy se na ní rád podívám, když je k tomu příležitost a dodnes má jeden z nejlepších trailerů co jsem kdy viděl.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

dragon94

Já už to viděl asi desetkrát a pořád se skvěle bavím, asi jako u MoS nebo First Class či Cap 2 nebo Thor 3 a vsadím se že stejně budu inu Aquamana...za mě nejlepší nebo jeden z nejlepších superhero filmů

na příspěvěk reagoval dragon94

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Mám pocit, že další komentář k filmu už psát nebudu :D. Po prvním zhlédnutí 4*-5*. Po druhém jsem z toho byl vyloženě silně zklamaný, až jsem tomu napálil horší 3*. A teď jsem se na to podíval po třetí a mám chuť tomu dát pomalu 5* :D

Nevím jestli je to tím, že jsem na to teď koukal s dabingem a předtím v originále. A dabing mi přijde o dost lépe a hravěji přeložený než titulky (I když s mou úrovní Aj je ani moc nepotřebuju) ... Ale opravdu mě to teď hodně bavilo. Ačkoli pořád jsem si na konci říkal, že tam těch hloupostí je prostě strašně moc a vše se to děje, až moc okatě polovičatě, aby to mohlo skončit cliffhangerem.

Takže dávám 4* a mažu komentář. :D A snad už své hodnocení nebudu měnit. :D

na příspěvěk reagoval Ratemus

Dragovit

Dragovit (hodnocení, recenze)

Prometheus69

Nóó, ono to je stejně docela nepodstatné, ať už se jmenují Steve Rogers nebo jinak, protože kromě toho jejich superhrdinského života snad ani žádný jiný život nemají. Kdo je Steve Rogers nebo co dělá, když odloží kostým kapitána, nikdo neví, pokud to tedy není rozvedené v komiksech, ve filmech to tedy není.

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Dragovit

Dragovit (hodnocení, recenze)

CarnTheNunya

Hm, díkes. Chtěl jsem tam zadat toho Rogerse nebo co, ale to bude asi na dýl, vyšlo mi jich nějak víc, asi jako kdybych někde jinde zadával Nováka, taky mi jich vyjde fůra.

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Související novinky

Začalo natáčení Daredevila a Penguina

Začalo natáčení Daredevila a Penguina

07.03.2023

Komiksové projekty se v současnosti netěší takové oblibě, jako v dobách Avengers: Infinity War a Endgame, přesto ale studiím vydělávají stále velké peníze, a tak éry Marvelu i DC směle pokračují dál.… (více)

Nová řada Daredevila potvrzena

Nová řada Daredevila potvrzena

20.05.2022

Na Disney+ oficiálně dorazí nová řada seriálu Daredevil. Informoval o tom server Variety, který tvrdí, že scenáristé Matt Corman a Chris Ord (Covert Affairs) byli zaúkolování napsat scénář a budou… (více)

Spidey se zhoupnul k miliardě

Spidey se zhoupnul k miliardě

24.12.2021

To, co se žádnému jinému filmu nepodařilo za téměř dva roky, nový Spider-Man: Bez domova zvládne za něco přes týden. Po potvrzení nejnovějších výsledků globální příjmy megahitu Sony a Marvelu z kin… (více)

Ve třetím Spider-Manovi se vrátí Electro

Ve třetím Spider-Manovi se vrátí Electro

01.10.2020

Poměrně šokující zpráva dorazila od studia Sony, potažmo Marvelu. Ve třetím Spider-Manovi s Tomem Hollandem se totiž jako záporák vrátí Electro s tváří Jamieho Foxxe. Pokud si teď v hlavě snažíte… (více)

Reklama

Reklama