Huangovi v Americe (TV seriál)

Fresh Off the Boat

Komedie

USA, 2015 - 2018, 33 h 13 min (Minutáž: 21–22 min)

Tvůrci:

Nahnatchka Khan

Uta Briesewitz

Craig Wedren

Randall Park, Constance Wu, Hudson Yang, Forrest Wheeler, Ian Chen, Chelsey Crisp, Jillian Armenante, Exie Booker, Christianna Carmine, Jessica Gardner, Paul Scheer, Marie Buck, Trevor Larcom, Luna Blaise, Dash Williams, Aubrey K. Miller, Rex Lee, Gianna Gomez, Albert Tsai, Michael James Bell, Jonathan Brooks, Mario Diaz, Ava Acres, Mo Collins, Richard Whiten, Lincoln A. Castellanos, Jeff Grace, Jimmy Jam, Terry Lewis, Matt Bennett, Arden Myrin, Wai Ching Ho, Raymond C. Lai, Annie O'Donnell, Brett Gelman, Carlos Antonio, Vernée Watson-Johnson, Doc Farrow, Robert Paul Taylor, Shaun Brown, Jennifer Hasty, Rachel Cannon, Dylan Garza, Mandy Levin, Tim Baltz, Rachael Drummond, Christophe Zajac-Denek, Irina Lavrentěva, Scot Zeller, Oceane Bucaille, Douglas Bennett, Darin Toonder, Arden Belle, Van Epperson, Ryan Malgarini, Nick Steele, Mara Klein, Kim Estes, Alison Fernandez, Brady Tutton, Bayne Gibby, Diamond White, Matt Besser, Eddie Huang, Laura Krystine, Ali Wong, Hunter Stiebel, Will Meyers, James DiGiacomo, Sara Amini, Vanna White, Raymond Forchion, Brooke Baumer, Maxine Weldon, Melanie Hutsell, Zabeth Russell, Nicole J. Butler, Matt Oberg, Emily Hahn, Sonya Eddy, Rachael Meyers, Camryn Cregger, Jacqueline Mazarella, Jeris Poindexter

Báječná léta přišla do současnosti a přišla z východní Asie. Příhody malé asijské rodinky nejsou strhující zábavou k popukání, jedná se ale o milý sitcom, kde se člověk usmívá, tak hodně, až je to příjemné. Navíc Randall Park a Constance Wu zvládají své role rodičů naprosto s přehledem. A Wu je navíc sakra pohledná asijská Marge Simpsonová.(22.6.2015)

Hned po The Middle a Modern Family další důvod proč zasednout večer k tv a naladit Prima Comedy Central (no, ale možná hlavně kvůli toho, že další díly Huangů se mi na rozdíl již zmíněných Průměrňákových najít nepodařilo). Každopádně knižní předlohu jsem nečetla tak nemohu posoudit jak se jí seriál drží, ale plánuju to určit napravit. Je hodně podobný Modern Family - člověk se u toho sice neválí v záchvat ech smíchu po zemi ale příjemně se pobaví, občas vyvolá nějaké to uchechtnutí a pak se vždycky těšíte na další díl. Více méně jsou mi sympatičtí všichni z asijské rodiny ale největším favoritem je pro mě jasně povahou neskutečně cute táta Louis a samozřejmě babička Huangová.(25.10.2016)

• milka

Po 5 dílech: Fresh Off the Boat zdaleka není žádným komediálním odpadem, u něhož kvůli bychom kvůli porci trapného humoru nedokázali sedět ani minutu. Je to prostě jen další rodinná limonáda, jež nemá náročnějšího diváka čím překvapit a bohužel vlastně ani čím zaujmout. Potenciál byl díky střetu dvou kultur opravdu daleko jinde. Obyvatelé čínských čtvrtí sice budou mít konečně důvod sednout si k bedně, my ostatní ale můžeme tento kousek v klidu přeskočit. 40%(12.4.2015)

Sympatická komediální jednohubka, která humor těží z rasové tématiky, zasazení do devadesátek a prohození tradičních sitcomových rolí (matka je ta vtipná, otec je ten suchar). Nedokážu vlastně říct proč, ale tři se mi zdají příliš málo, byť díky nejotřesnější otvíračce mě prst na trojhvězdě svrbí setsakramentsky.(11.8.2015)

Po dlouhé době konečně kvalitní sitcom na network TV. Dle situací a gagů je to úplně normální rodinný sitcom typu The Middle. Jiskru tomu dává rozdíl v kulturách, který občas způsobuje právě vtipné situace, do kterých se postavy dostávají. Stále jsou to ale taiwanci v Americe, takže neni třeba se bát nějakého kulturního šoku. A Constance Wu by teď měla být absolutně všude.(1.4.2015)