Reklama

Reklama

Huangovi v Americe

(seriál)
  • USA Fresh Off the Boat
Trailer
Komedie
USA, (2015–2020), 42 h 22 min (Minutáž: 21–22 min)

Tvůrci:

Nahnatchka Khan

Předloha:

Eddie Huang (kniha)

Hrají:

Randall Park, Constance Wu, Hudson Yang, Forrest Wheeler, Ian Chen, Lucille Soong, Chelsey Crisp, Ray Wise, Trevor Larcom, Evan Hannemann (více)
(další profese)

Série(6) / Epizody(116)

Prostě klasický přistěhovalecký příběh viděný očima první generace asijských Američanů. Vypravěčem příběhu je Eddie Huang, který se snaží najít si v novém světě místo, což se zdá být mimořádně složité. (TV Prima)

Videa (20)

Trailer

Recenze (20)

Madhuri 

všechny recenze uživatele

Hned po The Middle a Modern Family další důvod proč zasednout večer k tv a naladit Prima Comedy Central (no, ale možná hlavně kvůli toho, že další díly Huangů se mi na rozdíl již zmíněných Průměrňákových najít nepodařilo). Každopádně knižní předlohu jsem nečetla tak nemohu posoudit jak se jí seriál drží, ale plánuju to určit napravit. Je hodně podobný Modern Family - člověk se u toho sice neválí v záchvat ech smíchu po zemi ale příjemně se pobaví, občas vyvolá nějaké to uchechtnutí a pak se vždycky těšíte na další díl. Více méně jsou mi sympatičtí všichni z asijské rodiny ale největším favoritem je pro mě jasně povahou neskutečně cute táta Louis a samozřejmě babička Huangová. ()

Tom Riddle 

všechny recenze uživatele

Sympatická komediální jednohubka, která humor těží z rasové tématiky, zasazení do devadesátek a prohození tradičních sitcomových rolí (matka je ta vtipná, otec je ten suchar). Nedokážu vlastně říct proč, ale tři se mi zdají příliš málo, byť díky nejotřesnější otvíračce mě prst na trojhvězdě svrbí setsakramentsky. ()

Reklama

cheonsacz 

všechny recenze uživatele

Jeden z mála novějších sitcomů vzniklých v roce 2015, který jsem si náramně oblíbila a u kterého se směji více než je zdrávo. Sympatická čínská rodinka řešící všední problémy trochu netradičními způsoby. Originální znění je u mě vždy na prvním místě, ale zde mi dabing nijak nevadí :) seriál zde má průměrné hodnocení (možná se dá říct i nadprůměrné), ale podle mě si zaslouží mnohem více. Může to být jen můj osobní bias nebo to, že české Comedy Central si zde nezískalo tak velký ohlas jako originál v zahraničí. Jediné co mě trochu mrzí, když asijské herce obsazují do rádoby "typických" činských emigrantů ačkoli herec, který zde hraje otce je jihokorejec. ()

milka 

všechny recenze uživatele

Po 5 dílech: Fresh Off the Boat zdaleka není žádným komediálním odpadem, u něhož kvůli bychom kvůli porci trapného humoru nedokázali sedět ani minutu. Je to prostě jen další rodinná limonáda, jež nemá náročnějšího diváka čím překvapit a bohužel vlastně ani čím zaujmout. Potenciál byl díky střetu dvou kultur opravdu daleko jinde. Obyvatelé čínských čtvrtí sice budou mít konečně důvod sednout si k bedně, my ostatní ale můžeme tento kousek v klidu přeskočit. 40% ()

kareen 

všechny recenze uživatele

Obvykle rodinné sitcomy, kde se objevují děti, moc nemusím, ale tady jsou děcka docela fajn a občas i přispějou k nějaké legraci. Je to osvěžující podívat se na USA z pohledu praštěné americko-čínské rodinky. Hlavním tahounem je tu tvrdá a nekompromisní, přesto pohledná matka, která se s ničím nepáře, nějaká politická, rasová i jiná korektnost je jí cizí, a je většinou zdrojem těch nejvtipnějších situací. Není to sice seriál, kde bych se lámala smíchy, ale vtipné je to dost. ()

Galerie (1 523)

Zajímavosti (1)

  • Constance Wu (Jessica) se v květnu 2019 ocitla pod palbou kritiky, když se na Twitteru vyjádřila naštvaně ohledně obnovení seriálu na 6. sérii. Později vysvětlila, že naštvaná byla, protože se kvůli obnovení seriálu musela vzdát jiného projektu. (hansel97)

Reklama

Reklama