Huangovi v Americe (TV seriál)

Fresh Off the Boat

Komedie

USA, 2015 - 2018, 28 h 49 min (Minutáž: 21–22 min)

Jeden z mála novějších sitcomů vzniklých v roce 2015, který jsem si náramně oblíbila a u kterého se směji více než je zdrávo. Sympatická čínská rodinka řešící všední problémy trochu netradičními způsoby. Originální znění je u mě vždy na prvním místě, ale zde mi dabing nijak nevadí :) seriál zde má průměrné hodnocení (možná se dá říct i nadprůměrné), ale podle mě si zaslouží mnohem více. Může to být jen můj osobní bias nebo to, že české Comedy Central si zde nezískalo tak velký ohlas jako originál v zahraničí. Jediné co mě trochu mrzí, když asijské herce obsazují do rádoby "typických" činských emigrantů ačkoli herec, který zde hraje otce je jihokorejec.(9.1.2017)

• milka

Po 5 dílech: Fresh Off the Boat zdaleka není žádným komediálním odpadem, u něhož kvůli bychom kvůli porci trapného humoru nedokázali sedět ani minutu. Je to prostě jen další rodinná limonáda, jež nemá náročnějšího diváka čím překvapit a bohužel vlastně ani čím zaujmout. Potenciál byl díky střetu dvou kultur opravdu daleko jinde. Obyvatelé čínských čtvrtí sice budou mít konečně důvod sednout si k bedně, my ostatní ale můžeme tento kousek v klidu přeskočit. 40%(12.4.2015)

Sympatická komediální jednohubka, která humor těží z rasové tématiky, zasazení do devadesátek a prohození tradičních sitcomových rolí (matka je ta vtipná, otec je ten suchar). Nedokážu vlastně říct proč, ale tři se mi zdají příliš málo, byť díky nejotřesnější otvíračce mě prst na trojhvězdě svrbí setsakramentsky.(11.8.2015)

Hned po The Middle a Modern Family další důvod proč zasednout večer k tv a naladit Prima Comedy Central (no, ale možná hlavně kvůli toho, že další díly Huangů se mi na rozdíl již zmíněných Průměrňákových najít nepodařilo). Každopádně knižní předlohu jsem nečetla tak nemohu posoudit jak se jí seriál drží, ale plánuju to určit napravit. Je hodně podobný Modern Family - člověk se u toho sice neválí v záchvat ech smíchu po zemi ale příjemně se pobaví, občas vyvolá nějaké to uchechtnutí a pak se vždycky těšíte na další díl. Více méně jsou mi sympatičtí všichni z asijské rodiny ale největším favoritem je pro mě jasně povahou neskutečně cute táta Louis a samozřejmě babička Huangová.(25.10.2016)

Báječná léta přišla do současnosti a přišla z východní Asie. Příhody malé asijské rodinky nejsou strhující zábavou k popukání, jedná se ale o milý sitcom, kde se člověk usmívá, tak hodně, až je to příjemné. Navíc Randall Park a Constance Wu zvládají své role rodičů naprosto s přehledem. A Wu je navíc sakra pohledná asijská Marge Simpsonová.(22.6.2015)