Huangovi v Americe (TV seriál)

Fresh Off the Boat

Komedie

USA, 2015 - 2018, 28 h 49 min (Minutáž: 21–22 min)

Dle mě zde velmi podhodnoceny a opomijeny serial. Zacnu tim, ze dabing se tady dost povedl, uprimne se mi snad Jessica libi vic, nez v originale. Kde ale vidim vyrazny naskok oproti ostatnim sitcomum, jsou detske postavy. A ted nemyslim jen hlavni tri, ale predevsim ty ve vedlejsich rolich. ja obecne vetsinou deti v tv nesnasim, ale tady se tvurcum opravdu podarilo vytvorit velmi vtipnou a zajimavou skupinu. Dale si rozhodne nemyslim, ze je to sitcom ve stylu prumernych the middle, fresh off the boat jde mnohem dal ve vsech ohledech a je mnohem odvaznejsi, treba ruzne flashbackove sceny jsou vyborne. Kdyz uz s necim srovnavat tak s modern family. Domenou nicmene jsou jako u kazdeho sitcomu hlavni postavy. A tady se to hodne povedlo. Jessica mi prijde jako takovy zensky, nadherny, cinsky sheldon, coz mozna zni trochu uchylne ale je to hodne sexy. A louis rozhodne nei zadny suchar, jak tu nekdo pise, naopak je to phildunphy-style hrdina a to ja adoruju.(10.4.2017)

• milka

Po 5 dílech: Fresh Off the Boat zdaleka není žádným komediálním odpadem, u něhož kvůli bychom kvůli porci trapného humoru nedokázali sedět ani minutu. Je to prostě jen další rodinná limonáda, jež nemá náročnějšího diváka čím překvapit a bohužel vlastně ani čím zaujmout. Potenciál byl díky střetu dvou kultur opravdu daleko jinde. Obyvatelé čínských čtvrtí sice budou mít konečně důvod sednout si k bedně, my ostatní ale můžeme tento kousek v klidu přeskočit. 40%(12.4.2015)

Hned po The Middle a Modern Family další důvod proč zasednout večer k tv a naladit Prima Comedy Central (no, ale možná hlavně kvůli toho, že další díly Huangů se mi na rozdíl již zmíněných Průměrňákových najít nepodařilo). Každopádně knižní předlohu jsem nečetla tak nemohu posoudit jak se jí seriál drží, ale plánuju to určit napravit. Je hodně podobný Modern Family - člověk se u toho sice neválí v záchvat ech smíchu po zemi ale příjemně se pobaví, občas vyvolá nějaké to uchechtnutí a pak se vždycky těšíte na další díl. Více méně jsou mi sympatičtí všichni z asijské rodiny ale největším favoritem je pro mě jasně povahou neskutečně cute táta Louis a samozřejmě babička Huangová.(25.10.2016)

Po dlouhé době konečně kvalitní sitcom na network TV. Dle situací a gagů je to úplně normální rodinný sitcom typu The Middle. Jiskru tomu dává rozdíl v kulturách, který občas způsobuje právě vtipné situace, do kterých se postavy dostávají. Stále jsou to ale taiwanci v Americe, takže neni třeba se bát nějakého kulturního šoku. A Constance Wu by teď měla být absolutně všude.(1.4.2015)

Báječná léta přišla do současnosti a přišla z východní Asie. Příhody malé asijské rodinky nejsou strhující zábavou k popukání, jedná se ale o milý sitcom, kde se člověk usmívá, tak hodně, až je to příjemné. Navíc Randall Park a Constance Wu zvládají své role rodičů naprosto s přehledem. A Wu je navíc sakra pohledná asijská Marge Simpsonová.(22.6.2015)