Neuvěřitelné příběhy - Série 1 (série)

Horor / Fantasy / Sci-Fi / Thriller

USA, 1985–1986, 10 h 21 min (Minutáž: 25–46 min)

Roberts Blossom, Scott Paulin, Lukas Haas, Hugh Gillin, Sandy Ward, Drew Barrymore, Priscilla Pointer, Lisa Jane Persky, Richard Bull, Bill Allen, Brad Bird, Kelly Reno, William Boyett, Lurene Tuttle, Richard Young, Michael Cavanaugh, Benji Gregory, Charles Lucia, Jon Van Ness, Bronson Pinchot, Brion James, Tracey Walter, Larry Hankin, Lucy Lee Flippin, Len Lesser, Billy Beck, Elden Henson, Kevin Costner, Casey Siemaszko, Kiefer Sutherland, J.J. Cohen, John Philbin, Peter Jason, Karen Kopins, Anthony LaPaglia, Gregory Hines, Richard Masur, Don Calfa, Matthew Labyorteaux, Milton Berle, Debbie Lee Carrington, Angelo Rossitto, Tom Amundsen, Bryan Gordon, Sid Caesar, Leo Rossi, Larry Gelman, Julius Harris, Tim Herbert, Larry Cedar, Dom DeLuise, Loni Anderson, Charles Durning, Abbe Lane, Rick Ducommun, Fritz Feld, John Fiedler, C.J. Hunt, Michael DeLuise, Sydney Lassick, Nancy Parsons, Philip Bruns, Jeff Cohen, Shawn Weatherly, Kristian Alfonso, Lyle Alzado, Dirk Benedict, Barbara Billingsley, Gary Coleman, Leann Hunley, Ed McMahon, LaWanda Page, Sid Haig, Pat Hingle, Gabriel Damon, Marvin J. McIntyre, Frances Bay, Stephen Lee, Harvey Keitel, Sondra Locke, Beau Bridges, Randy Oglesby, Jamie Rose, Mabel King, Seth Green, Fran Ryan, Suzanne Snyder, Michael Horse, Charlie Sheen, Ralph Seymour, Ray 'Boom Boom' Mancini, Luca Bercovici, James Cromwell, Geoffrey Lewis, Joe Pantoliano, Al Ruscio, Royal Dano, Mark Hamill, Mary Jo Deschanel, David Friedman, Joanna Merlin, William Dear, Forest Whitaker, Conrad Dunn, Eddie Bracken, Evelyn Keyes, Bruce Davison, Andrea Marcovicci, Robert Picardo, Wendy Schaal, Joe Seneca, Lane Smith, Louis Giambalvo, Kathleen Lloyd, Joe Regalbuto, Sam Waterston, Helen Shaver, Tim Robbins, Michael C. Gwynne, Harry Northup, Jack Thibeau, Eve Arden, Paul Bartel, Griffin Dunne, Penny Peyser, Mary Woronov, Richard Paul, Barry Dennen, Garry Goodrow, Cindy Morgan, James Avery, Robert Tessier, John Lithgow, Anne Helm, Rain Phoenix, Albert Hague, Leo Penn, Joyce Van Patten, Nicholas Pryor, John Alvin, Andrew McCarthy, Ian Wolfe, Gordon Jump, Gary Riley, Beverly Sanders, Robert Lesser, Philip McKeon, Rod McCary, Taliesin Jaffe, JoAnn Willette, Carol Arthur, William Frankfather, Dana Gladstone, Rodney Kageyama, Joshua Rudoy, Leo Geter, Keith Joe Dick, Daniel Frishman, Bill Martin, Pamela Guest, Arnold Johnson, Eda Reiss Merin, Nicholas Mele, Ken Olfson, Eric Bruskotter, Lois De Banzie, John Scott Clough, Eve Smith, Douglas Seale, Bill Wiley, Peter Kwong, Ben Kronen, Alix Elias, Joseph G. Medalis, Tom Hodges, Dominick Brascia, Paul 'Mousie' Garner, Dick Yarmy, Jed Mills, Gary Allen, David Rappaport, Kevin Thompson, Dick Cavett

Scénografie:

Rick Carter, Tom Bugenhagen (set dekoratér), Gregory Garrison (set dekoratér), Richard B. Goddard (set dekoratér)

Kostýmy:

Jane Ruhm

Komentáře uživatelů k sérii (1)

• Vabr

Pamatuji si, že jako dítě jsem viděl díl V zrcadle, Tajné obrázky a Ďábelské tupé a hodně se mi líbily. Tak jsem si řekl, že se na tento seriál musím podívat, protože jsem si pamatoval, že byly hodně kvalitní. Bohužel jsem se přesvědčil o opaku. Snad všechny díly jsou velice podprůměrné. Jenom výjimky jsou na 4, ale ty mě zase až tak neohromily a díly, které jsem viděl, mě připadaly o trochu horší. Vadí mi, že díly mají hrozně přímočarý námět, předvídatelné, krátké (20 minut!) a nikdy snad nekončí bad endingem (i když většina těch námětů sama o sobě nejde ani špatně zakončit). K tomu mi díly nepřišly neuvěřitelné, což by měl být dle mě záměr seriálu. Škoda, že až ke konci to začne mít aspoň úroveň. Velká škoda. Dost mě štve, že to není mnohem více hororové! Ze seriálu vzniká velmi podprůměrný počin, který má určitě navíc! Z druhé strany tohle patří mezi mé rekordy, protože jsme to zkouknul za 6 dní! NEJLEPŠÍ DÍLY: 1. Osobní přitažlivost 2. Tajné obrázky 3. V zrcadle NEJHORŠÍ DÍLY: 1. Jedna pro zahřátí 2. Prokletý let 3. Jobe z pevnosti Alamo (podle mého bratra Dálkový ovladač) VYHODNOCENÍ: UVĚŘITELNÉ!!!(13.1.2020)