poster

Baywatch Nights (TV seriál)

 • USA

  Baywatch Nights

Akční / Drama

USA, 1995, 44x45 min

Kamera:

James Pergola

Hrají:

David Hasselhoff, Angie Harmon, Donna D'Errico, Dorian Gregory, Eddie Cibrian, Gregory Alan Williams, Lou Rawls, Michael Winslow, Terry Kiser, John Scurti, Floyd 'Red Crow' Westerman, Dennis Burkley, Brian Klugman, Jazsmin Lewis, Tane McClure, Carmen Electra, Gregory Scott Cummins, Blake Gibbons, Troy Evans, Steven Boe, Peter Kent, Robert Pralgo, Kimberly Huie, Joel Beeson, Cliff Dorfman, Jason Hervey, Pamela Bach-Hasselhoff, Judy Geeson, Gary Collins, Mimi Kennedy, Robert Dryer, Ian Bohen, Rance Howard, Castulo Guerra, Brett Baxter Clark, Justin Carroll, Priscilla Taylor, James Luisi, Elise Muller, Gary Kasper, Stacie Foster, Kristin Norton, Philip Bruns, Brian Heidik, Robin Sachs, Rib Hillis, Deron McBee, Oscar Dillon, Jennifer Lothrop, Brad Martin, Ben Murphy, Laura Stepp, Felicity Waterman, Teri Austin, Anna Navarro, Will Kempe, Carl Ciarfalio, Cindy Margolis, Irene Tsu, Phillip Troy Linger, Sandra Hess, Meilani Paul, Valerie Wildman, Geraldo Rivera, Julianne Morris, Brian Patrick Clarke, Hope Allen, Brant von Hoffman, Barry Pearl, Chaton Anderson, Julie Caitlin Brown, Sven-Ole Thorsen, Robert Silver, Julie Michaels, Nils Allen Stewart, Richard Whiten, Richard Bakalyan, Cristos, Peter J. Lucas, John Snyder, Nathan Cavaleri, Charles Fleischer, James Paradise, Alexandra Bokyun Chun, Greg Wrangler, Greg Lewis, Carl Weintraub, Michael Yama, Janet Eilber, Curtis Taylor, Kay E. Kuter, John O'Hurley, Santos Morales, Megan Blake, Tanoai Reed, John Sanderford, Sandra Dee Robinson, Kristopher Logan, James Wlcek, Arthur Taxier, Vaughn Armstrong, Stuart Fratkin, Kin Shriner, Michael Preston, Christopher Mayer, Mike White, María Celedonio, Paige Rowland, Christopher Michael, Henry Brown, Tom Billett, Nic D'Avirro, Michelle C. Bonilla, Gregory J. Barnett, Tony Snegoff, Tanquil Lisa Collins, Jennifer Campbell, Karen M. Waldron, Chris Fiore, Elizabeth Giordano, John Melendez, Barry Sattels, Shay Garner
(další profese)

Komentáře uživatelů k TV seriálu (75)

 • Gemini
  *

  Nula od nuly pojde...hlavní roli hraje David Haselhoff, a tenhle seriál byl zčásti i jeho nápad...víte, kam tím mířím, že ano? A ta hvězda je za sličnou černovlásku v jedné z hlavních rolí.(23.3.2003)

 • Enšpígl
  odpad!

  Vždycky mě zajímalo co dělá David Hasselhoff, když nedělá pobřežní hlídku, už to vím ---- dělá noční hlídku.(28.8.2006)

 • T2
  *

  Absolútne nevýrazné a David Hasselhoff to ma ešte sám celé utiahnuť bez zaujímavejších vedľajších postáv, keď dobre vieme čo je to za herca, už ani neviem či tam bol nejaký detektív alebo čo ale fakt zbytočný výstrel do tmy.(20.1.2008)

 • Renton
  *

  Pokus o "něco ..?".. Trapný to pokus Davide..(11.5.2005)

 • Faidra
  odpad!

  Se seriálem, který vznikl proto, aby Dave nemusel v Pobřežní hlídce zatahovat panděro, to prostě nemohlo dobře dopadnout.(23.3.2010)

 • Psema
  odpad!

  Běhá tam míň holek po pláži, takže...(17.2.2007)

 • Hakha
  *

  Ještě slabší variace pobřežní hlídky, a to je říct.... ale David je kabrňák:-D Intro: http://www.youtube.com/watch?v=KPkw3esPNy4(18.1.2008)

 • Stegr
  **

  40%(10.10.2007)

 • Ruut
  odpad!

  Aneb jak ještě do nekonečna ždímat dávno vyždímané a vybrakované.(1.1.2007)

 • Legas
  odpad!

  Málem jsem zvracel, když jsem TO omylem jednou viděl.(18.4.2003)

 • MaedhRos
  odpad!

  Michael Shanks (hvězda seriálu Stargate SG1) jednou o postavě Daniela Jacksona v žertu prohlásil, že po nocích, když zrovna neluští klínové písmo a nekočkuje se s emzáky, potírá zločin a bezpráví coby maskovaný ninja. Přišlo mi to jako velmi roztomilý vtip... Částečně by to vysvětlovalo, proč doktor Jackson vypije tolik kafe. Hasselhoffovi zas podle všeho připadalo jako dobrý nápad a zajímavá myšlenka, že Mitch Buchannon se po nocích (když zrovna nezachraňuje životy, nekřísí tonoucí a nezatahuje břicho) potýká s přirozenými i nadpřirozenými antagonisty coby soukromé očko (nebo co vlastně)... Taky by to byl roztomilý vtip (o to roztomilejší, že s ním Hasselhoff přišel dřív, než Shanks), kdyby to nedošlo uskutečnění v podobě jednoho z nejpříšernějších spin-offů v historii televizní tvorby. Ale ona už původní Baywatch je jasným dokladem toho, že Hasselhoff prostě neví, kdy přestat.(8.4.2006)

 • stilgar1
  odpad!

  Zbytečný pokus o pokračování, bez většiny původních herců...(1.3.2009)

 • klerik

  Krimi psycho horor?Alebo som videl len nejakú nezvyčajnú časť? Celkom sranda :)(15.6.2007)

 • anderson
  ***

  Ak si človek nezasvätený do fenoménu HASSELHOFF prečíta tunajšie komentáre, nedozvie sa NIČ. A stavím sa, že väčšina dotyčných komentátorov žiadnu epizódu z BAYWATCH NIGHTS nevidela a hodnotí akosi z popudu občianskej povinnosti varovať pred demenciou podobných paškvilov. Tiež by som dal odpad! ale budem za provokatéra a nadhodnotím toto dielko, pretože zďaleka nedosahuje napríklad stupidity VIP (od "kolegyne" ANDERSONovej). No a trošku faktov: Prvá séria je čisto detektívna, zato tá druhá, tak v tej sa HASSELHOFF zcvokol a pustil sa riešiť (s novým tímom) mysteriózne prípady ala AKTY X. A napriek amaterizmu spracovania, nechcená komediálna vrstva ma vždy spoľahlivo pobavila. (20.8.2007)(20.8.2007)

 • ARI50
  *

  Řekl bych že tady někdo chtěl ohromit a dát divákovy nějakou změnu bohužel solidně se to nepovedlo.(26.9.2018)

 • moviesfan
  *

  Absolutně zbytečný seriál. Hodnocení: 15%(10.8.2008)

 • ScarPoul
  odpad!

  keď mitch nezachraňuje svet na pláži tak ho zachraňuje v noci na pláži tiež.(4.8.2008)

 • Kryton
  odpad!

  h-ASS-elhoff!!!!(9.1.2010)

 • Terter
  odpad!

  Zatímco původní Baywatch zachraňovaly sličné a vnadné děvy, tady už není zhola nic, kvůli čemu by tohle dílko mělo upoutat pozornost divákovu. Snad jenom David, ale ten tu nemá ty své úžasné rudé trenýrky, takže zas nic.(2.11.2005)

 • Jillen
  odpad!

  Ale to jak běhaj s plovákama po pláži je cool :-D. Dávám 0%(10.6.2006)

<< předchozí 1 2 3 4