Reklama

Reklama

Marvel Studios: Assembled

(seriál)
  • USA Marvel Studios: Assembled
USA, (2021–2024), 18 h 45 min (Minutáž: 40–67 min)

Režie:

Brad Baruh

Hrají:

Kevin Feige, Elizabeth Olsen, Paul Bettany, Kat Dennings, Gavin Borders, Baylen D. Bielitz, Christophe Beck, Kathryn Hahn, Julian Hilliard, Jett Klyne (více)
(další profese)

VOD (1)

Epizody(20)

Obsahy(1)

Seriál Marvel Studios: Assembled nám poodhaluje zákulisí jednotlivých seriálů propojeného světa MCU. (JerryMalfoy97)

Recenze (4)

blondboss 

všechny recenze uživatele

Tento "Making of" seriál je veľmi prirodzeným a neodmysliteľným doplnkom Marvel univerza ako takého. Sledovať, ako sa natáčajú jednotlivé seriály a celovečerné filmy a čo všetko to obnáša, je proste na nezaplatenie. Samozrejme, dosť mi vadia tie veľmi prehnané až ovačné vyjadrenia na každý MCU počin bez nejakej výraznej kritiky, dokonca aj u tých viditeľne slabších snímkov. Každopádne ale je dobré vidieť za oponu a predstaviť si, čo všetko znamená pripraviť jednu časť MCU seriálu alebo jednu sekvenciu MCU filmu. Niektoré časti veľmi zaujímavé, iné až príliš fádne, niektoré zas pre zmenu pomaly lepšie ako samotné filmy, ale tak to asi už býva. 70 % ()

Sunny.69 

všechny recenze uživatele

Po shlédnutí tohoto dokumentu se na všechno, co Marvel dělá, dívám úplně jinýma očima. Kloubok dolů před nimi všemi. ()

Reklama

3DD!3 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Fyzické filmové nosiče jsou téměř mrtvé a jeden z mála důvodů proč za ně utrácet peníze je už jen záliba ve sběratelství a touha po něčem navíc, touha po bonusech a dokumentech. Disney+ s Assembled smázne i tenhle důvod. Formálně zdařilé dokumenty o filmech i seriálech začínající s WandaVision se liší kvalitou i podle tvůrců, kteří dané projekty tvořili. Geniální pojetí Lokiho zatím nikdo nepřekonal, ale Bruce Campbell s brakovými vsuvkami u Multivesmírného šílenství byl také velice dobrý. Uvidíme co si připraví příště. ()

Zajímavosti (3)

  • Když Bruce Campbell představuje postavu Doktora Stephena Strange (Benedict Cumberbatch), poukáže na to, že ho v jistém smyslu slova zradili jeho vlastní ruce, nacož Campbell řekne, že se s tím dokáže stotožnit. To je narážka na jeho ikonickou postavu Ashe Williamse v Raimiho filmu Evil Dead II (1987), kdy si onen Ash (v podání Campbella) musel uříznout vlastní ruku motorovou pilou (kdy následovně svou ruku nahradil onou motorovou pilou). Také by se to dalo brát jako narážka na samotný Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství (2022), kdy Strange začaruje postavu Campbella tak, aby se mlátil svou rukou. (Knowho)
  • V této epizodě se používají záběry z filmu Evil Dead (1981). (Knowho)

Reklama

Reklama