Máme rádi Česko

Michael Čech

Scénář:

Libor Bouček

Účinkují:

Libor Bouček (moderátor), Jakub Prachař, Lou Fanánek Hagen, Martin Dejdar, Jan Dolanský, Vojtěch Kotek, Gabriela Partyšová, Jitka Čvančarová, Leoš Mareš (více)

Prima family přichystala velkolepou zábavnou show Máme rádi Česko, která prověří nejen znalosti diváků, ale především vědomosti hvězdných soutěžících z řad celebrit. Večerem bude provázet populární a ostřílený moderátor Libor Bouček. Sekundovat mu budou dva „kapitáni" v čele svých družstev složených vždy ze tří známých hvězdných osobností. Členové týmů se budou střídat, ale kapitáni zůstanou ve všech dílech stejní. Prvním bude oblíbený herec, moderátor a multiinstrumentalista Jakub Prachař. Druhého kapitánského postu se ujme muž s nevídaným přehledem, úspěšný skladatel a textař, frontman kapely Tři sestry, zkrátka muž mnoha tváří – Lou Fanánek Hagen! Hvězdní soutěžící z řad našich oblíbených celebrit budou prověřeni ze znalostí týkajících se všeho, co je české, od notoricky známých věcí až po ty záludnější, ovšem neméně zajímavé! Jak moc jsou osobnosti z herecké branže, baviči, moderátoři, sportovci, adeptky soutěže krásy, hudebníci, tedy populární tváře českého showbusinessu Česka znalí? To uvidíme v show Máme rádi Česko! (oficiální text distributora)

mikehoblog

No, ono to není tak zlý, čekal jsem to horší. Ale když pominu kýčovitou znělku a trochu nepřehledný děj, dá se na to koukat. Ale to sčítání a počet bodů, to je ubohost a trapárna na druhou. -_- ()

Doktor_Zeus odpad!

Největší zklamání!!! Vypadalo to v upoutávkách zajímavě, ale realita je taková, že už po 20 minutách vím, že se na to už nikdy nechci dívat. Obsahuje to všechny prvky který fakt nenávidím - ZPÍVÁNÍ (a to ještě stokrát ohraných sraček od Vondráčkový až po Nedvěda). VYFETOVANEJ MAREŠ, VYFETOVANEJ BOUČEK, který si oba myslí jak sou hrozně cool a jak každej musí slyšet co si právě tyhle dvě pseudocelebrity myslí a jak sou vtipný a Dejdar si asi taky začal myslet, že každý jeho gesto bude provázený hromovým potleskem. FALEŠNOST(umělost) všeho od studia, přes diváky až po účinkující... ()

karelchromy odpad!

Přijde mi to jako když se baví parta známých v hospodě u piva a nějaký génius tam propašuje kameru a vysílá to do TV. Nechápu, jak to můžou myslet vážně... Zatím jsem viděl cca 60%, ale nečekám, že se to už zlepší. ()

Akatsuki

Jak už tu bylo řečeno: ZKLAMÁNÍ! Vědomostní soutěž to je jen minimálně, povětšinou lze slyšet jen několik otřepaných písniček (text na velkoplošné TV! a všichni tleskají a zpívají a mají se rádi...(-/-).O nějakých přesně daných pravidlech a způsobu uznávání bodů nelze vůbec hovořit...Debilní znělka tomu nasazuje pomyslnou korunu. Děkuju, příště už ne. Zůstávám u AZ-kvízu! ()

Hejl

Zase ta klasická velká show s přeplácaným studiem a kupou děsně se bavících diváků. A je to škoda, protože výběr her není špatnej. Kdyby to bylo bez té estrády kolem a s méně okoukanými ksichty, bylo by líp. Ale budiž, v rámci možností... ()

kollopnik

Říkal jsem si, že by to mohlo být trochu jiná vědomostní soutěž, než jsem slyšel tu příšernou znělku a bodování, který opravdu není spravedlivé.....a samozřejmě další důvody, které mě opravdu nedonutí se příště podívat:-) ()

Kustka

Jako jo, mohlo to bejt horší, ale ty pravidla by si mohli předem ujasnit.. A asi i trochu upravit, protože celej tým se celou soutěž snaží jak blbej, je třeba i lepší.. a druhej tým si pak vytočí 50 bodů a je za vodou? Sice v tý soutěži vlastně šlo o úplný nic, ale stejně.. A bez tý živý kapely, co nám tam pak zahraje písničku, která se hádala, by to bylo rozhodně lepší. Strašný zdržování a zrovna tohle mě teda nebavilo. A Kostková je neskutečná kráva. ()

Barney

Než jsem tu opičárnu viděl, tak jsem nechápal, co ten mladý Prachař blbne s Hanychovou, přece má navíc. Pak jsem ho viděl v pořadu, kde musel mluvit sám bez předem napsaného scénáře. Oni k sobě prostě intelektuálně patří. Ale abych se vyjádřil i k pořadu: nuda, minimum zábavných okamžiků, o zařazení mezi soutěžní pořady nemůže být ani řeč. Vrať se, Risku! Vrať se, Milionáři! ()

Elerin

Náhodou, když se sejde dobré osazenstvo, je to vtipný. Hudební část soutěže je sice otravná, publikum věčně super nadšené, ale v neděli večer jsou v televizi většinou horší věci. A zatím mě to vzájemné osočování Prachaře a Fanánka u jednotlivých soutěží baví. ()

InteleCz

Stupidní pořad, stupidní otázky a ještě stupidnější účinkující. Hvězdičku dám za svádějící název -_- ()

zoruska127

Viděla jsem tuším dva díly a přišlo mi to fajn, člověk se něco nového dozví. Žádnou zábavu stylu popadání se smíchy za břicho ale nečekejte. (; ()

tom173

Televizní bordel, který pro mě nepochopitelně vyplňuje sobotní hlavní vysílací čas. Po songu "Holka modrooká" není cesty zpět. ()

Duckz odpad!

Naprosto nepovedený pořad přejatý ze slovenského "Milujem Slovensko" (http://www.csfd.cz/film/337518-milujem-slovensko/). Hlavní zlo je podle mě ale ve zpracování, depresivních barvách prostředí studia a naprosto oči rvoucí snaze o maximální vnucení národních symbolů na každé místo. Libor Bouček je naprosto nudný a upjatý oproti vtipnému a optimistickému Martinu Nikodýmovi. Slovenské studio září pozitivními barvami, české studio působí jako hrobka. Všichni ve studiu potom působí na diváka dojmem, že Česká republika je v troskách, brzo všichni umřeme. Fuj. ()

kratajirka odpad!

Prostřednictvím téhle "šou" národ zjistí, která celebrita je tupá a která ještě tupější. A světě div se - převládají tupější. :) ()

DžejPý odpad!

Chcete-li se dozvědět, která celerbryta ze sebe udělá většího blba, je tento pořad pro vás. Pokud čekáte zábavu, tak ta v pořadu není. Soutěží se o velké ho***. Je neuvěřitelné, kolik lidí je ochotných dělat ze sebe blbce. Prostě - plnohodnotný odpad! ()