Máme rádi Česko

Michael Čech

Scénář:

Libor Bouček

Účinkují:

Libor Bouček (moderátor), Jakub Prachař, Lou Fanánek Hagen, Martin Dejdar, Jan Dolanský, Vojtěch Kotek, Gabriela Partyšová, Jitka Čvančarová, Leoš Mareš (více)

Prima family přichystala velkolepou zábavnou show Máme rádi Česko, která prověří nejen znalosti diváků, ale především vědomosti hvězdných soutěžících z řad celebrit. Večerem bude provázet populární a ostřílený moderátor Libor Bouček. Sekundovat mu budou dva „kapitáni" v čele svých družstev složených vždy ze tří známých hvězdných osobností. Členové týmů se budou střídat, ale kapitáni zůstanou ve všech dílech stejní. Prvním bude oblíbený herec, moderátor a multiinstrumentalista Jakub Prachař. Druhého kapitánského postu se ujme muž s nevídaným přehledem, úspěšný skladatel a textař, frontman kapely Tři sestry, zkrátka muž mnoha tváří – Lou Fanánek Hagen! Hvězdní soutěžící z řad našich oblíbených celebrit budou prověřeni ze znalostí týkajících se všeho, co je české, od notoricky známých věcí až po ty záludnější, ovšem neméně zajímavé! Jak moc jsou osobnosti z herecké branže, baviči, moderátoři, sportovci, adeptky soutěže krásy, hudebníci, tedy populární tváře českého showbusinessu Česka znalí? To uvidíme v show Máme rádi Česko! (oficiální text distributora)

walkingdead

Potenciál tady určitě byl, bohužel 1. díl ho nijak nevyužil. Dá se říct, že Prima "nezklamala" a splnila očekávání. Za prvé netuším, proč všechny pořady na této TV musí moderovat Bouček (i když sem se přecejen hodí trochu víc než do studia Ligy mistrů, protože o fotbalu podle všeho ví jen to, že fandit Spartě je "cool"). Přijde mi, že česká televizní tvorba je stále x let za opicema - zatímco estrády TV Nova z 90. let vypadaly, jakoby byly z 80. let, tenhle pořad vypadá jako z 90. let... Už chyběl jen Petr Novotný coby moderátor - a viděl bych ho tam snad radši než Boučka, nejzajímavější na pořadu by potom mohlo být sledování a počítání toho, kolikrát si PN otře kapesníkem zpocené čelo. V podstatě jediný, kdo mě na prvním dílu překvapil pozitivně, byl Mareš - protože jsem od něj nic nečekal. Na Fanánkovi bylo vidět, že ho to nebaví a šel do toho jen kvůli prachům. Celkově ten pořad působí, jako když pejsek a kočička pekli dort - hodně ingrediencí, ale... Snad už by konečně mohli poslanci jednou hnout prdelí a zakázat Primě s Novou jakokouli vlastní tvorbu:) ()

p.i.t.b.u.l

Nápad není špatný, tak že proč jen jedna hvězda? Protože je to straaaašně zdlouhavé a nudné. Hru znám, párkrát jsem ji hrál, bavila mně, což se bohužel nedá úplně říct o tomto pořadu. ()

viruscrack

V prvé řadě si dovolím pochválit nápad i samotnou realizaci celého projektu. Líbí se mi vlastnenecké tendence u sledování, napětí u těžkých otázek a držím palce Prachařovi, jako současnému leadrovi jednoho z týmů. Je to celé sice povrchní, ale aspoň snaha. A v druhé řadě: Bohužel po listopadu '89 začala pandemicky upadat morálka v naší společnosti. Chápu tedy, že pro většinu inteligenčně upadlé a mravně pokleslé populace se tento projekt jeví jako nudný, jelikož se hned v úvodu ztrácí a ani na setinu otázek sami neznají odpověď. Nicméně odmítám názor, že bych se díval na verzi "Máme rádi sex". Ano, to máme, nicméně není nikomu nic po tom, že ho provozujeme (to je snad jasné) a už vůbec ne sledovat tyto povrchní projekty v hlavním vysílacím čase. Od toho frčí spousta kanálů s erotikou, pánové + freevidea atp. :) ()

zdeci

Dle počtu výše uvedených účinkujících budem zřejmě milovat Česko až do comebacku Mirdy Kalouska do vlády... ()

ESNYR

Je to takový zvláštní pořad, který byl ze začátku dost nudný. Nevím čím to přesně je, ale postupem času jsem si jej zařadil do zajímavých a každým dílem se mi zdá že mně to baví čím dál víc. Rozhodně na poli ČESKÝCH pokusů o humornou show, je to někde těsně za průměrem. Takže za 3. ()

RipperTM

O vědomosti v této rádoby show nejde. Pan Bouček tuhle mantru vytahuje jako jediný z hlubin propasti českých televizních pořadů. ()

BradleyT odpad!

Az se mi chce plakat na jake dno nekdo muze zajit. Tenhle porad spojuje ubohost, nevkus, krupanstvi a infantilitu dohromady. Asi i chapu ze v dnesni dobe se stalo TV vysilani spise pokleslou zabavou ale i tak vsechny ty internety a Netflixy nemuzou nahradit slusnou zabavnou show, tohle zlo tim ale urcite neni. Jen je mi lito me babicky, ktera se na tento porad diva. ()

madam.art odpad!

Fakt ne. Bouček nikdy nebyl vtipný, Prachař zoufale bojuje o zlomky humoru a všudypřítomná košilatá trapnost je až urážlivá. ()

Pete1790

Lidi poserte se! Radši budete koukat na 1000x ojetý émerický kriminálky ne? Byla sranda, účinkující, kteří umí udělat srandu, jestli se Vám to nelíbí, tak emigrujte! Já jsem se bavil, mám tuhle jednoduchou srandu raději než ujetý dramata čí ještě hůř druhořadý (protože jiný už se netočí) kriminálky! 90%!!! ()

jirka.maso

V primě si zahráli pár her od albi a rozhodli se z toho udělat pořad. Fajn, bohužel háček je v tom, že HRÁT takovou hru je něco jiného než se DÍVAT, jak ji někdo hraje. Vznikl tak klasický televizní maglajz, kde se celou dobu melou nesmysly a ty následně trapně komentuje Bouček, kterej je snad placenej od slova, neboť mele neustále. Vše navíc umocňuje fakt, že nikdo nezná pravidla, soutěž nikdo nerežíruje a tak si tam vlastně každej dělá co chce. Nakonec musí zákonitě přijít kolo štěstí či co, aby nakonec vyhrál ten, kdo si nejvíc natočí. Tím tak krásně potvrdí, že body, stejně jako celej pořad, jsou totálně na hovno. Jedinou hvězdu si zasloužil Vízek za jeho všeříkající "cotukurvadělám" výraz. Prostě si zahrajte nějakou hru sami, nebo se koukněte na Taxík/AZ kvíz. Pobavíte se a hlavně se aspoň něco dozvíte... ()

Desmi

Vědomostní soutěž to není. Což je škoda, protože v téhle době morální krize u nás je jen málo věcí, které nás spojují a jednou z nich je Česko a jeho historie, jeho hrdinové. Takže, jsem se docela těšil, že se dozvím zase pár nových informací a lecos budu i sám vědět, že budu zase o něco "lepší" Čech. Přepočítal jsem se. Ačkoliv se člověk zasměje, protože roli moderátora každých 5 minut přebírá Mareš, tak to rozhodně není lavina nových a zajímavých informací o naší vlasti. Je to skutečný paskvil. Kde jsou ty doby, kdy televizním soutěžím vládli obyčejní lidé ve hrách jako Riskuj! nebo Chcete být milionářem?, nejspíš už navždy pryč.. =/ ()

Mukl007

Zajímavá přímá úměra: Čím více dílů vidíš, tím menší hodnocení dáváš. Po prvním dílu mi to přišlo jako docela zajímavý nový koncept soutěže. Po tom, co jsem viděl asi 4. díl, tak mi to přijde pořád jako ten první díl. Vůbec žádná změna, strašně moc statistik, který jsou zajímavý asi tak vteřinu po tom, co o nich člověk přemýšlí a pak je stejně zapomene. Kdyby to byl jeden díl a tím to skončilo, tak dobrý. Nebál bych se vytasit se 3 hvězdama, ale takhle je to fakt děsná nuda. ()