Máme rádi Česko

Michael Čech

Scénář:

Libor Bouček

Účinkují:

Libor Bouček (moderátor), Jakub Prachař, Lou Fanánek Hagen, Martin Dejdar, Jan Dolanský, Vojtěch Kotek, Gabriela Partyšová, Jitka Čvančarová, Leoš Mareš (více)

Prima family přichystala velkolepou zábavnou show Máme rádi Česko, která prověří nejen znalosti diváků, ale především vědomosti hvězdných soutěžících z řad celebrit. Večerem bude provázet populární a ostřílený moderátor Libor Bouček. Sekundovat mu budou dva „kapitáni" v čele svých družstev složených vždy ze tří známých hvězdných osobností. Členové týmů se budou střídat, ale kapitáni zůstanou ve všech dílech stejní. Prvním bude oblíbený herec, moderátor a multiinstrumentalista Jakub Prachař. Druhého kapitánského postu se ujme muž s nevídaným přehledem, úspěšný skladatel a textař, frontman kapely Tři sestry, zkrátka muž mnoha tváří – Lou Fanánek Hagen! Hvězdní soutěžící z řad našich oblíbených celebrit budou prověřeni ze znalostí týkajících se všeho, co je české, od notoricky známých věcí až po ty záludnější, ovšem neméně zajímavé! Jak moc jsou osobnosti z herecké branže, baviči, moderátoři, sportovci, adeptky soutěže krásy, hudebníci, tedy populární tváře českého showbusinessu Česka znalí? To uvidíme v show Máme rádi Česko! (oficiální text distributora)

x_silver

Kdo hodnotil pod 3* neví nic o Česku, historii, přítomnosti, rozložení, poloze... Je to zábavný, zajímavý a něco se i člověk dozví. Proč se všichni řídí "pravidlem" Co je Český, to je blbý??? Snad o každého z vás by si to zasloužilo 1* už je za snahu vzdělat lidi zábavnou formou!! ()

Havala

Bouček - osel, nehodí se tam. Otázky? Primitivní až běda, prostě úroveň základní školy, takže nuda. Formát by přitom nebyl až zase tak marný. ()

Berry0153 odpad!

Ano a Prima se opět začíná vracet na vlny trapnosti. Ještě by se nějak dal přežít celý koncept hry, trapné řeči nejhoršího moderátora na českém trhu, ale poslouchat hodinu a půl v kuse jak se "hvězdy" hádají, na to fakt nemám žalůdek. ()

eges odpad!

Achjo, myslel jsem si, že to bude koukatelná vědomostní hra o Česku, místo toho tam lidi ze sebe dělaj kretény a na otázku abych čekal věčnost...a ta kapela tam je taky divná ()

Ferenzo

Podle reklamní kampaně jsem se i těšil a pěkně mě na Primě vyšplouchli. Bouček je prostě špatný moderátor a celkově vtipnost jednotlivých dílů závisela na složení soutěžících. A Prachař s Fanánkem taky žádná sláva. 30%. ()

Romeroo

Dvojici Prachař a Fanánek mám celkem rád, ale formát pořadu a vše kolem mi stačí tak na deset minut zábavy, zbytek mě prostě nebaví a přepínám.... ()

Anteia odpad!

Máme rádi Česko. No, jasně! Ach, ta ironie! Ta sladká ironie. Ano, z toho TV pořadu to přímo srší, jak ho máme rádi. Měla by jsme ho, ale raději kdyby jste tohle vůbec nevypustili do vysílání. ()

Davanity

Z novodobých českých pořadů u mě obstála tahle vědomostní soutěž jako jedna z nejlepších :) člověk se toho něco naučí a zrelaxuje navíc pořad je opravdu zásobený zajímavými discpilínami a někdy ne uplně lehkými otázkami o česku. Je pravda, že u první dvojce kapitánů mě to tolik nebavilo, ale Dejdar a Prachař prostě mě to baví. Libor Bouček je podle mě jeden z nejlepších moderátorů a na tuhle soutěž naprosto vhodně vybraný, kdo ví třeba kdyby Bouček dělal i QI nebylo by to tak zmrvené jako s Marešem, ale to už je jiná pohádka. ()

borohub

Bohužel docela nezábavné a celkově ten koncept té soutěže je takový nedotažený. Jednu hvězdičku dávám za občas zajímavou osobnost. 20% ()

sechmet5

Když se sejdou dobří lidé, tak je to příjemný pořad, při kterém se člověk může i něco dozvědět o naší zemičce. Bouček je dobrý moderátor a Prachař je dobrý hráč. Bohužel mě nesmírně irituje Dejdar, který neumí ani prohrávat, ani vyhrávat. Mnohem lepší to bylo s Fanánkem, který je chytrý chlap a hlavně kliďas. To byla celá hra pohodová a přátelská. Ten Dejdar se dá překousnout, ale i tak mi chybí Hagen. ()

Demonn

Zrovna včera jsem se na tento nesmysl koukal z donucení a musím říct, že hloupější soutěžní pořad jsem snad neviděl. To možná i kolotoč byl lepší :D. 15% ()

OJan

Ač to není kdo ví jaká bomba, někdy to dokáže splnit svůj účel a pobaví to a jako bonus se člověk občas, ale jen občas, něco dozví. Ovšem mnohdy je to trapné a mnohdy je až s podivem, že některé z těch nejtriviálnějších otázek účinkující neví. A navíc podezřívám Libora Boučka, že dává Prachařovi přečíst otázky předem. |50%| ()

MartinTerran

Zábavná soutěž, při které se dozvím i nějaké ty zajímavosti o naší domovině. Někdy se mi zdá že Prachař přehrává nebo fakt takový je? Ale co už, aspoň je to sranda. Bouček je super moderátor, zvládá korigovat soutěžící skvěle. Hodnocení: 57/100. ()

Rayen1 odpad!

Absolutní debilita. Je to jako sledovat partu cizích lidí hrát deskovku a nemoct se připojit, všichni se baví a vy sedíte v koutě a když chcete odejít, nepustí vás že zamceny místnosti. Obecenstvo se "bavi", soutěžící se taky "bavi", ale věřím, že každej by byl radši někde jinde... ()

LordArthas odpad!

Televizní zbytečnost roku...pořad nic nepřináší, soutěží mezi sebou známé osobnost, což je vždy pěkná nuda...o důvod víc proč přepnout z Primy :D ()