Četnické humoresky

• angličtina Cops and Robbers (více)
TV spot 17
Česko, (2001–2007), 53 h 46 min (Minutáž: 57–105 min)

Hudba:

Ivan Kurz

Tomáš Töpfer, Petr Kostka, Ivan Trojan, Zdeněk Junák, Stanislav Zindulka, František Švihlík, Erik Pardus, Jan Apolenář, Alena Antalová, Libuše Šafránková (více)

Série(3) / Epizody(39)

Český seriál Četnické humoresky, který v brněnském studiu České televize vyrobila tvůrčí skupina Josefa Souchopa a Dariny Levové, zavede diváky do období první republiky, kde se seznámí se sympatickými příslušníky brněnské četnické pátrací stanice, předchůdkyní dnešní kriminální služby, i s policejním psem Argem a fenkou Kikinou, a samozřejmě budou sledovat vážné i nevážné kriminální případy, tak jak je muži zákona museli tehdy řešit. (Česká televize)

Recenze uživatele nervoznideda k tomuto seriálu (17)

Volavka (2001) (S01E02)

volavka napadla Arazíma a Bedřiška byla exelentní , jeden z lepších dílů + 5 koulí deda :-) celému seriálu dávám 5 hvězdiček deda PS seriál už jsem viděl mockrát, moc mě pobavil:-) ()

Beáta (2001) (S01E04)

tak tento díl už vidím po xté a jsem asi méně inteligentní stále jsem nepochopil pointu jsem blb:-) ()

Krkatá bába (2001) (S01E05)

tak tento díl byl velice zajímavý neměl chybu :-) humoresky jsem už viděl xkrát a stále mě těší :-) ()

Směšný vrah (2001) (S01E06)

sex je krásný, deda:-) ()

Lázeňské intermezzo (2001) (S01E11)

jeden z lepších dílů, celý seriál je prima, už jsem si ho projel vice krát děkuji deda:-) tento díl také nemá chybu jen ta uršula mě vadila ba spíš přímo srala :-)14.2.2020 ()

Klaudynka (2003) (S02E01)

libuška šafránková zachrání všechno deda:-) ()

Vdavky za všechny prachy (2003) (S02E03)

ta Moskalice si z nás dělá pěknou srandu, výborný díl deda:-)16.4.2o2o PS až je mi Jirouška líto co musí hrát za blbce:-) ()

Čest rodu (2003) (S02E05)

blaženka je pěkný číslo a švihlík jí to žere prima, dobrý díl :-) ()

Návrat (2003) (S02E06)

tak tento díl mě zaujal moc jsem se pobavil deda:-) Rozsívala mi bylo i líto, Moskalik je frajer, připravil nám hezké večery :-) všichni se bavili:-) ()

Táta (2003) (S02E07)

Blaženka a Franta jsou na zabití ,oba hrají blbce skvěle až mě serou deda:-) a toho Kubelíka si vemte sebou:-) a Munzara taky, velice nepříjemná role :-) tak k policajtům nastupovali asi vždycky blbci :-) 28.6.2o2o ()

Doktor Smrt I (2003) (S02E08)

mrzí mne že Blaženka má tak blbou roli , ale hraje ji perfektně, ale sere mě deda honza:-) a munzar (Peřina) je na roli blbce moc dobře vybraný honza:-) kulisy odvádí to co chce režizér dobře :-) A Galatíková je to samé na facky:-)prostě ten seriál je bezva, když se chci pobavit tak si ho pustím:-) ()

Doktor Smrt II (2003) (S02E09)

tak tento díl mě opět nezklamal, Blaženka zase pekla pro boha už dost :-) jak se dostanou ženy k psaní je jejich fantazie ohromná :-) Pavlína Moskalyková je toho dokladem:-) ()

Bouřka (2003) (S02E10)

když ženské začnou žárlit a řádit spas se útěkem :-) arazím taky blbne :-) moskalice z toho dělá červenou knihovnu :-) 29.6.2o2o ()

Loupežník (2003) (S02E12)

tento díl je skvělý jako celé homoresky deda:-) rejža se narodil v Chustu tak vlastně jel domů:-) ()

Slavnost (2003) (S02E13)

Blažena tu krávu hraje bezvadně a peče jako blázen viz promoce honza:-) četníky jsem viděl xkrát honza:-) proč ta moskalice dělá že ženských takové nány:-)tento díl byl sranda mač:-) ()

Dědic (2007) (S03E05)

Preiss je fantastický herec i blb se musí umět zahrát Špalková je taky fajn a blbou ženskou taky, moc jsem se bavil a díra je jen jedna deda:-) ()

Havrani (2007) (S03E06)

je mi 77 let četníci jsou prima, po tomto dílu už se těším na havrany, doufám že nezmrznu :-) deda:-) a paní Horká hraje krávu IA za to může dramaturg a scénáristka Pavlína Moskalyková deda:-) ()

Zemřel Václav Postránecký

Zemřel Václav Postránecký