Ant-Man a Wasp

• USA Ant-Man and the Wasp (více)

Filmový svět studia Marvel se rozrůstá o snímek Ant-Man a Wasp, který je novou kapitolou o superhrdinech, kteří se umějí zmenšovat. Po událostech filmu Captain America: Občanská válka musí Scott Lang čelit následkům svých rozhodnutí nejen jako superhrdina, ale i otec. Sotva se mu podaří najít rovnováhu mezi osobním životem a povinnostmi, které má jako Ant-Man, objeví se Hope van Dyneová a dr. Hank Pym s novou naléhavou misí. Scott musí znovu obléci zmenšovací oblek, naučit se bojovat po boku Wasp a pomoci jí odhalit tajemství z minulosti. (Falcon)

Sathine

Sice dávám 4 hvězdy, ale rozhodovala jsem se hodně i nad 3... Film jako takový není úplně špatný, opravdu slušně odsýpá, člověk se hodně zasměje, všechno vcelku funguje a ani námět není tak úplně jednoduchý. Ale úplně to nestačí a chtělo by to trochu více. ()

Michal118

Popravdě jsem od toho moc nečekal ale ukázalo se, že je to film pomalu srovnatelný s Infinity War, tedy aspoň pro mě. Super vizualita i herecké výkony. 85% ()

Doffy

Příjemná oddechovka, která potěší. Je to akční, je to napínavé, je to to zábavné. Po listopadové parodii na Thora se Marvel trefil vyrovnaností humoru do mého vkusu a já nevím, co bych vytknul. ()

Dave_Novic

Menší oddechovka od klasických marvelovek kdy v každém filmu postavy zachraňují svět. Spíše zaměřený na loupežnícky či kriminální až detektivní podtext. Moc se mi film líbil i přes vtípky které očividně marvelovske filmy obsahují. Tentokrát jsem velmi překvapený ze spravováním příběhu a také s postavami. Již nejsou takové cílené a dokopavka k cílů. Již vystupují v rámci možností dospělé a uvěřitelněji. Rozhodně neomrzí si jej pustit znovu, již zmíněné zbylé marvelovky kromě prvního iron mana a první Kapitána Ameriky. Mužů říct podařený film.. ()

Hootik

Mě Ant-Man prostě nebavý ne jako hrdina ale filmy, dvojka je nezáživná hlavně kvůli chybějícímu záporákovi... Ava nebo Anna nebo jak se to jmenovalo mě vůbec netrkalo, nejvíc nudnej generic záporák ever... nuda... konec nuda... tohle je horší 3* potiltulkova scena tam proste bejt musi... ()

JendaBenda

Super! Fakt jsem se bavil. Akce, humor, humor... 😜 Douglas skvělý, za mě jeden z nejlepších filmů ze všech těch DC & Marvel sraček. Spoiler: Zajímavý konec s odkazem na poslední debilní Avengery. Holt, nikdy nic nekončí... 100% ()

RoyBatty444

Stále je to svieže, milé a hravé ale ... sledovaním niekoľkých osudov naraz a snaha vcítiť sa do všetkých film pre mňa roztrhala a spravila epizódy, ktoré sú mätúce. Wasp tam síce je ale zatienená Ghost a hlavná pozornosť je obrátená na utekanie a zmenšovanie a zväčšovanie. Najvtipnejšia je je scéna s príbehom vyrozprávaním Penovou postavou. Ostatné sú buď slabé alebo opakované. ()

ghoston

TVL! Přístupné do 9 let. Scénář a tedy i celý film je plytký. Kurňa, nemohli by se ti scénáristé trošku více snažit? ()

Pythonator

Perfektní. Po všech stránkách to splňuje očekávání dokonalé dvojky. Všechno je větší (či menší?) a lepší: více akce, více humoru, více efektů, více sexy účes kočičky Lilyovic... Prostě zábava. Navíc stará Pfaiferovic kost a originální scénář, který neobsahuje ničení světů ani boj s magoroidním záporákem. Film je zajímavý právě tím, že zde chybí nějaké zlo ve formě záporné postavy, jelikož ta Ghost je zlá enem tak decentně, aby sa neřeklo. Asi jeden z nejlepších kousků z Mrmelovic kuchyně, dosahující téměř zážitkové úrovně snímků s "Avengers" v názvu. ()

Tomulka

Dost často přestřelený humor. Dost často chabá hudba. Dost málý prostor pro emoce. Většinu filmu tahá akce a je to trošku škoda. Nic méně Casting doplněn o Michelle Pfeiffer což je bezesporu velmi dobrý krok. Škoda jen, že nedostala více prostoru! Strašně moc mně štvalo , že Ant-manovi nefungoval oblek na 100% to bylo opravdu velmi, velmi rušivé. Když si vezmu,že vše ostatní funguje naplno je to hodně divné a vyumělkované. ()

MKV

Hmm... ačkoliv jsem prvního Antmana neviděl, tento se mi docela líbil i přes to, že neměl bůhví jakou zápletku. Taková rodinna komedie na večer :) ()

Kodousek

AntMan & Wasp překvapilo opravdu milé. Film v podstatě neměl hluchá místa nebo dlouhé vykecávačky a vysvětlovačky, což bývá v hodně podobných snímcích, zde naštěstí ne a to je moc dobře. Michael Peña dostal víc prostoru a byl oukej, chvílemi trochu přehrával, ale 90% byl skvělej. Hlavní padouch Ghost super, hlavně že dějové linka Ghosta nebyla plochá, ale člověk i soucitil. Film velmi často odkazoval k událostem Civil War což bylo na místě, aby se jako vedělo, ale pro zasvěcené trochu zbytečné, predpokladame totiž, že AntMan povětšinou sleduji skalní z pop kultuty zvané Marvel, pro neznalého souvislostí nemají jednotlivé snímky vůbec smysl. Dávám plný počet, protože Rudd si film za asistence Evangeline utahnul sám a na jedničku s * Howgh ()

pichta

Som viac sklamaný z tohoto filmu ako nadšený. Keď to má byť o fakt kvantovej fyzike, kde sa realne ma riešiť exotické správanie častíc , času atď, tak ma sklamali chyby v normálnej fyzike, kde nie je logika. Celý čas mi to vadilo - napr.ked boli pod autom a zväčšili si svoje, tak to auto uskončilo do strany a nebrali do úvahy rýchlosť a smer jazdy. Tiež napr. pri zmenšení sa ma zmenšiť ich realna rýchlosť, no a nič... Tiež ked sa zväčšoval vo vode - žiadna privalova vlna...detaily, no kazilo mi to dojem z filmu. Nie je hodný viac ako 3 hviezd, i keď by som mu rad dal viac. Príbeh celkom dobrý, akcia a komédia dobra, herci fajn. ()

zurivymlok

První Ant-Man mě moc neohromil. Vlastně už si vůbec nepamatuji, o čem byl. Ve finále byl vláček/hračka a že se popral s jedním z Avengers. Víc z toho nevím. A postava Ant-Mana mě neohromila ani v Captain America: Občanská válka. Není tedy divu, že jsem k filmu přistupoval s nulovým očekáváním. Celkově však musím říci, že film se mi docela líbil. Žádné nadšení se nekoná, ale ani zklamání to není. Akce jsou celkem nápadité, Wasp film oživila a líbila se mi i "záporačka", která za mě mohla dostat klidně ještě více prostoru a L. Fishburne. Konec opět takový neslaný nemastný - potěšila ale návaznost na Avengers: Infinity War. Nyní nezbývá jen čekat, jak se Ant-manův osud vyvine v Avengers 4 a zda konečně v Marvelovském vesmíru sehraje větší roli než je jen role lehce komické figurky. Nicméně neočekávám, že by se z Ant-mana stala má oblíbená postava. ()

Raziel811

Rozhodně lepší jak první díl a přesto trochu jiné, komornější než ostatní Marvelovky. Je opravdu zajímavé a pěkné sledovat, že takovéto popcornovky dokáží nalákat i herce typu Michelle Pfeiffer nebo Walton Goggins. Co mě ale potěšilo nejvíc je provázanost s Infinity War a jsem opravdu zvědav, jak tohle celé dopadne (a učitě si za rok člověk bude říkat - že mě to nenapadlo) :) ()

nudlis

Já z toho, na rozdíl od mnohých ostatních, zas tak nadšenej nejsem. Jednak jsem to viděl s českým dabingem, kterej stál fakt za hovno. A taky mi to nepřišlo celkově zas až tak zajímavý jako jiný filmy o partě Avengers. Jasně, honička byla fajn, ale třeba Ghost mě vyloženě srala (asi mi nesedla Hannah John-Kamen) a Evangeline Lilly taky nic moc. Jedinej vysloveně pozitivní týpek byl Peňa a jeho vyprávění pod vlivem "séra pravdy" (který neexistuje). Ten byl hodně vtipnej. ()

Kit Harington míří mezi Eternals

Kit Harington míří mezi Eternals

24.08.2019

V Kalifornii v těchto dnech probíhá D23 Expo, takový malý Comic-Con studia Disney, a tak není divu, že internet zaplavují informace týkající se nové streamovací služby, Star Wars a samozřejmě Marvelu… (více)

Venom díky Číně předčí Spider-Mana

Venom díky Číně předčí Spider-Mana

10.11.2018

Fanoušci filmového Venoma si asi můžou začít mnout ruce. Zdá se, že studio Sony totiž po nečekaném úspěchu hláskujícího antihrdiny s tváří Toma Hardyho (Dunkirk) oznámí pokračování každým dnem.… (více)

Paul Rudd vs. dvojník

Paul Rudd vs. dvojník

13.08.2018

Paul Rudd (The Fundamentals of Caring) momentálně dobývá kina ve dvojce Ant-Mana a příští rok bychom ho měli spatřit ve čtyřce zatím nepojmenovaných Avengers. Mezitím se ale čerstvě upsal novému… (více)

7. Filmový víkend ČSFD je tady

7. Filmový víkend ČSFD je tady