yeniczek

Parádní bonusový kraťas, který je ale bohužel už natočen ve stylu druhého dílu. Docela škoda, že netvoří prolog samotné dvojky. ()

serioga

Bonusový kraťas ku Kruhu 2.Je zaujímave , že tento kraťas ma vystrašil viac než celý film Kruh 2 dokopy.Kvalitná práca. ()

Flopik

Na to že je to kraťas dobré , keby z tohto urobili plnohodnotný film s poriadnym rozpočtom konečne by kruh stál zato.... ()

TaanStari

Skvěle natočené, příběhem to ale trochu popírá pravidla nastolené v jedničce (všudypřítomné halucinace si nepamatuju). 3.5* ()

redwik

No.. nič moc. Síce efekty a spracovanie boli na celkom slušnej úrovni, dej ma absolútne nebavil. Tak isto ako zakončenie. Nehovorím, že to bola totálna kravina, ale nie je to ani priemerný film. ()

Cryptkeeper

Za mě daleko "charismatičtější" pecka než celovečerní dvojka. Super kamera,střih,žádné zbytečnosti kolem. Zasloužené 4 * za parádních 14 minut Liebesmanového spoileru. ()

Hellknight12

Ide o krátky film, ktorý má 16 min a ja ho mám na DVD ako bonusový materiál k filmu Kruh 2. Príbeh sa odohráva medzi filmami Kruh 2002 a Kruh 2 2005. Dalo by sa povedať, že sa jedná o krátku prequelovu časť, ktorá je za mňa veľmi dobre napísaná, zahraná a hlavne spracovaná. Celý film: https://m.youtube.com/watch?v=n1NDuV5TVaM&t=4s Tento krátkomontážny film môžem len odporučiť. Celkové hodnotenie za mňa je 85%. ()

1david135

Vynikajúce ! stokrát lepšie ako celý film Kruh 2 viac som sa zľakol ako v celom filme a úplne viac strašidelnejších efektov tam bolo ako v celom filme (2005) len škoda že v angličtine ()

blondboss

Tento bonusový snímok môže veľmi dobre slúžiť ako predkrm predtým, než si pustíte Kruh 2. Otázka je či potom človek nebude sklamaný samotným filmom. Ale ako nadväznosť medzi jednotkou a dvojkou slušné. Ja veľmi neholdujem týmto kraťasom a nezdalo sa mi to až tak premakané, ako sa to tu tvrdí v recenziách, avšak dodá to jednu významnú skladačku do mozaiky. 60 % ()