Šest žen spojuje hrozné tajemství z doby, kdy byly chovankami internátní školy, ve které pevnou rukou vládla jeptiška Ursula. Když Ursula zjistila, že jedna z nich, patnáctiletá Mary, čeká dítě s místním knězem, rozhodla se ji očistit od hříchu. Maryiny kamarádky byly svědky jeptiščiny krutosti a kamarádce pomohly. Od té doby už jeptišku nikdo neviděl a škola byla zavřena... O mnoho let později je Mary brutálně zavražděna. A nejen ona. I další bývalé chovanky školy za záhadných okolností umírají. Ostatní jsou nuceny se opět spojit a společně s Eve, dcerou Mary, a jejími přáteli nalézt příčinu vražd. Vše nasvědčuje tomu, že Ursula se vrátila, aby se pomstila těm, které jí ublížily... (oficiální text distributora)

toomm

Jedním slovem slabota. Duchařská vyvražďovačka na způsob Nezvratného osudu s poměrně slušnou hudbou a vizuálními efekty. Tím to ale končí. Lekačky jsou neuvěřitelně laciné a naprosto neúčinné. Logickými chybami a nesmysly tento snímek taky rozhodně nešetří a rádoby šokující pointa ještě více kazí dojem z celého filmu. 20% ()

honzic

Opět slabý horor, chválím pěkné efekty s vodou, ale příběh, děj, napětí a hlavně logika a scénář jsou poměrně slabé. Škoda, dalo se z témata vytěžit hodně více. Hodnocení: 40 % ()

ynnel odpad!

Absolutně žádné napětí, totálně nepovedené efekty, které byly spíše k smíchu. Já jen lituji, že jsem si touhle hovadinou zkazila hodinu a půl svýho života... ()

shark05

tak kde bych začal děj je docela dobrej provedení o něco horší ale ještě to ujde ale ten konec.ten je docela zmatený a pro někoho nepochopitelný. ()

Scenixia

Slušně se odehrávající průměrný horor, s ucházejícími efekty a herci. Film na všední večer. Snad jen to rychlé vysvětlení konce mi vadilo, jinak dobré. ()

axel01

Téma mě zaujalo, bohužel to bylo postupem času horší a horší. Sice to bylo vcelku napínavé, ale ke konci už to přestávalo mít logiku. Oceňuju ale, že tam nebylo moc krvavých pasáží. Konec / pointa naprosto absurdní, dost to film srazilo dolů. ()

Scaevola

Kromě toho, že je snímek asi o 40 minut delší, než by bylo vhodné, je jeho v zásadě použitelný, ač nikoli originální náměť zoufale ničem levným zpracováním, nudným rozvíjením příběhu a přehlídkou horrorových klišé, co se chování postav týče. A závěr přes své formálně odvážné prolnutí příčiny a následku bohužel nepřináší žádné ochromující překvapení, ale pouze zbytečné a nelogické zacyklení zápletky. ()

DAJAAAA odpad!

Španělé v žádném případě neumí vůbec točit filmy, natož horory. Několikrát jsem se o tom přesvědčil. I když takoví Italové a Francouzi, které jsem považoval za nejlepší filmaře vůbec,taky hluboko za posledních 40let klesli skoro na dno. ()

Longhorn

Těžké hodnocení. Vizuální stránka Jeptišky je věru povedená, horší je to se vším ostatním, ještě že je hlavní představitelka tak strašlivě sexy. ()

morbido

Námet mal niečo do seba ale ked sa hlavnej príšery nebojíte a prijde vám skôr k smiechu je to prúser.Pointa bola ok aj ked námitky by boli ale čert to vem.Zbytok filmu slabota čakanie na fajront.A prečo tam stále niekde tiekla voda?No to je jasné predsa mokrý banditi:).Slabé **. ()

yoryk odpad!

Veľmi slabučký horor, ničím zaujímavý,vizuálne slabučký, niekoľko podobných hororov na túto temu sa už objavilo a boli omnoho zaujímavejšie ako Mníška.Dopozeral som to len z povinnosti aby som vedel ako to skonči. ()

Jurcekk

Myslel som si že pozerám film z roku. 2018. Bolo mi čudné aké majú mobily. ... No nebolo to dobré a ten záver tomu nasadil korunu ()

Little_Sawy

Už vím proč nenávidím jeptišky, protože jsou to vraždíci maniačky v duchovných hábytech. Pár děfčat v kláštoře nenávidí jeptišku která moc svätě nevypadá a dělá děfkám mučíci koupele, až raz jí jednou všechny utopí ve vaně. Jenomže, duch vlhké jěptišky se začne mstít. Pán Farář se mi celkem líbil, škoda ho, Eff byla celkem zajímavá schizofrénická osůbka. ()

davidito

Kontrast mezi velmi dobrým vizuálním a hudebním zpracováním a naprosto nesmyslným scénářem spolu se slabšími hereckými výkony mě zaráží. ()

Dexies

Námět má velký potenciál, ale samotné provedení film hodně pokulhává ... scénář měl asi dovolenou a při výběru hereček zrovna spali ... děj je předvídatelný a závěr velmi slabý :( ... film je podprůměrný, ničím nezaujme ani neurazí ... ()

MorbiDeath odpad!

...mierda, mierda, mierda! Sorry, ale inák sa ani nedá vyjadriť k tejto dokonálej hovadiny. A tí "herci?" No tí snáď skončili pomocnú školu, alebo čo... ()

andy60

Nezáživné, o nervy drásajících scénách si to může leda tak nechat zdát a nelogický závěr vše degraduje do podprůměrných vod. ()