Zmeškaný hovor II

• Japonsko Chakushin ari 2 (více)

Kyoko je učitelka v mateřské školce a po večerech chodí na kurzy dětské terapie. Díky zaneprázdněnému programu nemá čas na svého přítele, fotografa Naoto. Jednoho dne chce Kyoko Naotoa překvapit v čínské restauraci, kde si přivydělává. Jakmile dorazí, její telefon začne zvonit známou melodií. Oba ji poznávají. Je to vyzvánění, které předpovídá smrt. Oba si pamatují ty tragedie... nahrávky vlastního hrůzostrašného křiku... a nevyhnutelnost smrti... (oficiální text distributora)

Raven0

Tak tohle byl asi nejhorší asijský horor, se kterým jsem měl tu "čest" se setkat. V příběhu jsem měl nehoráznej guláš a to jsem jedničku nedávno viděl. Romantická vsuvka byla neskutečně trapná. Děj skákal z jednoho místa na druhý a závěrečné rozuzuzlení jsem pak už totálně nepobíral. To vše by se ještě "dalo" zkousnout. Nejsmutnější je, že tenhle horor, nevystraší. Atmosféra se ještě jakž takž potácí v únosných mezích, ale lekačky jsou na tom ještě o dost hůř. Páč jsou sprostě vykradené z jiných filmů a na mě tak působily spíš groteskním dojmem. ()

demented

Neviem, ale ázijským ducharinám neviem prísť na chuť ani za boha. A pri tom sa tak snažím. V pravidelných časových intervaloch si sem tam niečo pozriem, ale kde nič, tam ani smrť nebere :) Je fakt ťažké si obľúbiť niečo, pri čom človek zaspí v pätnástej (!) minúte filmu (a to som unavený vôbec nebol a aby som bol schopný dopozerať zvyšok, musel som si dať poriadneho lomcováka). No čo - niekto sa pri podobných filmov zasiera od strachu, u iných navodzujú narkolepsiu :) Čo sa týka samotného filmu - opäť duchárska nuda made in Japan (podobne ako jednotka), prekombinovaný dej, hromada postáv (v ktorých by sa menej skúsený divák mohol aj stratiť), čierno-dlhovlasé adolescentky a brutálny dejový zvrat na konci ;) - (ktorý by v prípade nejakého amerického fláku väčšina štvorhviezdičkovo hodnotiacich určite riadne zotrela, ale v prípade japončíkov je to zrejme a očividne O.K.) ()

Danny F.

Slaboučké než bratříček, ale také nabídne jemné mrazení v zádech, dějově stálejší a s jakousi více méně hustou atmoškou. 50% ()

VanTom

Sice jsou tyhle japonské duchařiny pořád na jedno brdo (kruhové a nenávistné), sice jsou strašidelné momenty neustále podle jednoho mustru a sice ze závěrečných point nebývám příliš moudrý (jemně řečeno), ALE... atmosféra a stupeň nepříjemného sevření žaludku jsou i u tohoto o něco horšího pokračování lehce nadprůměrné jedničky pořád dost slušné. ()

lykan9

Herci byli sice charismatičtější než v jedničce, ale překombinovanost zůstala a kromě výborné melodie byla zajímavá snad jen scéna ve sprše. Opět to tudíž byla velká nuda a místy jsem se dokonce ztrácel v tom o co tam tentokrát jde. Zmeškaný hovor 2 nijak nenapravil špatný dojem z jedničky a opět jsem byl japonským hororem zklamán. ()

rsimonyi

Ta tenhle horůrek ač je to pokračování nebyl špatný, akorát bych řekl že byl překombinovaný. Člověk se baví nad tím kam až technika v Japonsku dospěla. Jsem zvědavej kdy dorazí videofony k nám! A mimochodem už se na nás řítí americká předělávka (jak jinak, že?) One Missed Call (2007) ()

Rathalos

Takmer som zomrel od nudy,nebyt toho zaveru,bol by to odpad,slabe pokracovanie,ktore neprinasa takmer nic nove a prevratne,skoda slov...:-) ()

helraiser

Ale jo bylo to ještě dobrý vzhledem k remaku prvního dílu. Jenže už to prostě není ono, už to nemá šťávu jako kdysi, ale celkově se ještě jedná o docela slušnou duchařinu. ()

Ajvngou

Tombac to vystihl poměrně přesně, jen bych fodal, že to oproti jedničce nebylo tak strašidelný. Prostě tohle už tady jednou bylo... lámání těla, duch v pozadí na displayi atd atd... to už jsou trochu ohraný triky, nehledě zase tu "strašidelnou holčičku s dlouhými vlásky" (apoň jí to udělali hezky s pusou :)) Dávam za 3... scéna s kufrem pod postelí mě rozhodila nejvíc a být takových víc spolu s trochu rozumějším koncem, který ve mě zanechal tzv. "wtf?!!" pocit, nebál bych se dát za 4. ()

Gardenboy

Anin áhodou tak dobré ako jednička. Len pre efekt, málo napätia, málo prekvapení, ani ten záver nestál až tak zaveľa. V celku priemer ()

Likan7

Pokračování úmorně nudného hororu je...úmorně nudný a pocitově ještě delší horor. Herci fail, scénář fail, strach se nedostavil a nervózně vypadající záběry taky ne. ()

Hellknight12

Film je ževraj podľa knižnej predlohy ale ja som nenašiel ani knihu ani audioknihu, takže neviem. Príbeh je zaujímavý a jednoduchý. Atmosféra filmu je veľmi dobre zvládnutá aj to hlavne vďaka hudbe, ktorá je tiež dobrá. Na atmosfére pridáva aj príbeh. Kto by chcel počuť svoje posledné slová tri dni pred smrťou?! Herci sú fajn a ich výkony sú nadpriemerne. Snímok svojim spracovaním trochu pripomína filmy: Nenávisť, Oko a Ringu. Čo je za mňa len pozitívne. Celý film má celkom rýchle tempo, počas, ktorého sa stihne vybudovať dobrá atmosféra aj charaktery postáv, teda aspoň tie hlavne o vedľajších je škoda reči. ()

intro

Celkem povedené pokračování. Film má tu správnou atmosféru jakou od podobných hororů a jejich tvůrců očekáváte. Já dávám dobrých 60%. ()

Pitryx odpad!

Nudáááá. Že „Zdravím Takako, tady Naoto, našla jsi děděčka Mimoko?“ To říká Naoto, který sedí s Kioko. Baroko žere rizoto a rokoko honí Široko, sledování tohoto filmu je riziko na vlastní triko kokokodák ?. No dosti legrace. Koukal jsem na vytěžování na dávno ojetého tématu a nudil se a nudil a nudil…. Prostě pro mne nezáživné. Už jsem se ani nesnažil přesně pochopit kličky v ději a tak jsem se dodíval jen z čiré zvědavosti. Konec jsem nepochápal, protože už jsem ani netušil, kdo je kdo…201112209802/10124 ()

kamosska

Konečne horor pri ktorom som sa (bála) nenudila a bol zaujímavý od začiatku deja. Koniec bol vymyslený dobre a podľa toho ako to skončilo usudzujem, že by mohlo byť niekedy aj pokračovanie. ()

Cechyno4

Nic nového pod sluncem. Ale líbily se mi dvě scény. První je ta kdy mluvily kamarádky přes videohovor a druhá byla scéna s kufrem. Zmeškaný hovor 2 oproti ostatním asijským duchařinám nemá tak domotaný příběh, takže se film příjemně sleduje. Ztvárnění ducha je typické pro asijské horory. Pointa na konci fimu se mi taky líbila. A i když druhé pokračování Zmeškaného hovoru nepřináší co se týče scénáře nic nového, dávám pěkné tři hvězdy. ()

Insomniac

Jeden taky hovor panovi scenaristovi a reziserovi... Paneboze, pri takychto filmoch ma vzdy privadza do zurivosti to, ci sa tie prachy nedaju vyuzit lepsie - napr. na chudobne deti, ale lepsie vyuzite by boli aj keby som si nimi pripaloval... ()