Ant-Man

sefinko

Vtipnejšie postavy snáď ešte v žiadnej marvelovke neboli, preto ju hodnotím zatiaľ ako najvtipnejšiu zo všetkých. Inak pekná a originálna akcia. 80% ()

Hadrian

Asi dávám jednu hvězdičku navíc za solidní propojení ostatními filmy..narážka na Starky, Peggy Carter ve flashbacku, ale nejlepší byl následný nálet na nové sídlo Avengers, kde dostal Falcon přes držku, vážně by mě zajímalo, co by na to Rogers řekl, kdyby Ant-mana viděl, vzhledem k tomu, že ho překvapil i helikalier. Docela solidní příprava na Civil war. Jo a Kate Austen je furt kočka..back to the Island.. ()

SpeckMcBig

Tradiční Marvelácký origin...popcorn vyrobený aby bavil a neuškodil...obsazení dělá to co se čeká,triky jsou kvalitní,některé scény pobaví,záporák je opět tuctový a nudný a Michael Peña je kolík jak hrom :D Jednou stačí ()

Tomulka

Je vidět, že kvalitní scénář a režie je pořád základem kvalitního filmu. Když se to podaří doplnit kvalitním castingem a herci uchopí dokonale své role, máme tady film hodný opakovaného koukání. Poloha humoru dokonale trefená. Humor je součástí komixu nevím proč se to pořád snaží odbourat. Já jsem moc spokojený. Už jsem si říkal zda to po hodně špatných Avengers 2 nebude upadat, ale je to pořád v poho. ()

Priest

Klasická marvelovka. Obyčejný chlapák se "náhodou" dostane k čemukoli epickému a neví co s tím. Naučí se to ovládat a je z něj hned ultimátní bijec, který hrdě bojuje proti zlu světa. Až na tu poslední část to na Ant Mana docela sedí. Ten se snaží zamezit katastrofě v podobě pidivojáků s mega sílou. Rozhodně to stojí za to. ()

zekon

Pro mě velké překvapení. Kam se hrabou Avengers, poslední Iron Mani apod. Tohle je skvělá zábava, frky létají jeden za druhým, má to švih a hlavu a patu. ()

lubica1995

Musím sa priznať, že som sama prekvapená, že dávam 5. Podľa upútavky by som si film nikdy nepozrela. Veď.... uznajte sami... Nahovorila ma sestra, že sa minimálne v kine nasmejeme. Aj sme sa nasmiali... a efekty boli nenormálne. Možno trošku výhrady voči Evangeline, ale zato Corey Stoll ma veľmi prekvapil. PS: domáci maznáčik v podobe mega mravca?? Prečo nie?? Do kelu. Asi preto je to OK, že som nič nečakala. Treba vidieť. A schizofrenické dialógy ( monológy) boli nenormálne. Nie trápne, nie nasilu. Proste to bolo fajn. ()

zuzrik

Pro mě jedna z těch slabších marvelovek, i kdyžpořád vtipná a zábavna. Po opakovaném shlédnutí však ubíram jednu hvězdu a dám pouze 3 ()

Haty

Po druhém shlédnutí jsem hodnocení přeci jen zvedl na 4 hvězdy. Paul Rudd hraje Ant-mana vážně dobře, jeho komické pojetí je jediné, kterým lze Ant-mana nějak důstojně vykreslit. Je dobře, že tvůrci pojali tento film odlehčeně a nesnaží se dělat z Ant-mana vážného super hrdinu. A Evangeline Lilly je radost vidět vždycky :) ()

dynamyt1

Příjemné překvapení? Svěží film? Uf... Doufala jsem ve stejnou úroveň, nebo dejme tomu podobnou úroveň, jako mají ostatní marvelovky. Nehodnotím celkové přepracování původního komiksu, to je mi ve finále i sympatické, myslím tím podivný klišéoidní příběh, který vytváří pouhý most k dalším superhrdinům a skládačkám monstrózního příběhu Avangers partičky.. a to je škoda. Je to málo... 2 hvězdičky patří Falconovi (který ze sebe v krátkém momentě udělal velmi zábavnou postavu přemoženou mravencem) a trojici mamlasů sekundujícím našemu hrdinovi... ()

Jura1233

Tenhle film byl napínavý v každé minutě. Podání herce Paula Ruddyho bylo opravdu SUPER. Proto sem tenhle film ohodnotil 5 hvězdičkami a jen doporučuji. :D ()

mansonn

Vtipne to ano, ale nuda. Stale na to iste kopyto, ja iba cakam kedy sa uz ludia presytia ...Skutocne napatie nemoze byt , kedze vsetci "hrdinovia" vzdy preziju.....Ako parodia sa to oplati pozriet ()

Naby

Nápad to byl vcelku zajímavý, ale některé herécké výkony mi přisli takové přehrávané. Byl to takovej mix komedie/akčního filmu/romatiky, takže ani ryba ani rak. Na někoho kdo má rád tyhle typy filmů k doporučení, ale když film nezhlídnete, taky se nic nestane. Celkem 3,1* ()

Inkognito_CZ

Vcelku milé překvapení. Jako neznalý komiksu jsem si nebyl jistý, jak může být hrdina, jehož superschopností je udělat ze sebe mrňouse, akčně zajímavý. A ejhle, ono to jde. Co víc, film je i v tomto ohledu sebeironický a nabízí řadu vtipných scén, které si ze samé podstaty námětu dělají vkusnou legraci. Nicméně... mi film připadá trochu více "ukecaný", než by měl být. Chtělo by to víc toho, čeho nám tvůrci dávají spíš jen ochutnat, ale pořádně nám nenaloží. Kdo ví, možná někdy v budoucnu Ant-mana docením více. ()

zbynek.poliv

Další Marvelovka ve změti komiksáků. Filmy na počkání, výdělky v řádu stovek procent vkladu, jo takhle se dělá film...anebo ne? O Antmanovi jsem věděl asi toliko, že to je chlapík, který se umí zmenšovat a zvětšovat v obleku a jsou tam mravenci. Ale to, co jsem viděl ve filmu, to mě opravdu dostalo. Hodina a půl omáčky, kterak chytrý vědec vytvořil částice, které byly pro svět příliš nebezpečně a pouze jeho vlastní uvědomění zachránilo svět. Tedy jen do té doby, než jeho tajnou práci dokázal replikovat hlavní, a velmi nudný, záporňák. Jo a taky tam někomu zemřela matka/manželka. Slzy na krajíčku a kapesníčky v ruce. Pokoušel jsem se najít alespoň nějaké vtipné poznámky, vtipy, narážky nebo scény. Kromě scény s velkým mravencem a soubojem na mašinkách, který byl celkem podařený, jsem nenašel asi nic. Opravdu bylo nutné vyprávět celý ten k uzoufání nudný příběh téměř celý dvouhodinový film? Záchrana světa asi probíhá jinak, než srdceryvným dojetím srdíčka. Rodinný akčňák s dojemným pozadím ztráty (kousku) rodiny...ne, tohle už ne proboha. Ufff, jsem rád, že to mám za sebou a nikdy více. ()

Domitri

Pro děti asi dobrý... ale nebýt pár dobrých hlášek a parádního závěru, bylo by to hrozný... Asi týpek co se umí zmenšovat a velí mravencům je dobrej námět, ale tady to moc nevyšlo.. bohužel ()

godhand

Nevim proč,přestože jsem komiksový fanda mě tohle dílko neoslovilo...ale pokoukání na Tauriel za ty tři hvězdy stojí. ()

Animovaný prequel Transformers na cestě

Animovaný prequel Transformers na cestě