Reklama

Reklama

Džuon: Široi ródžo

  • Japonsko 呪怨 白い老女 (více)

Obsahy(1)

V jednom domě dojde k brutální vraždě. Puberťák se rozhodne zavraždit celou svou pětičlennou rodinu a následně provést sebevraždu. Po jeho smrti najde policie kazetu, na které byl nahrán podivný hlas neznámé ženy. Má tento hlas ženy něco společného s touto strašlivou vraždou? (LIVINGDEAD)

Recenze (19)

Hunter2222 

všechny recenze uživatele

Nechápem, čo je také zlé na tomto diely. Mňa náhodou dosť bavil. Síce to už nie je to, čo Ju-On býval vo svojich začiatkoch, ale ide si to vlastnou cestou. Prvé scény sú vynikajúce! Skvelé hudobné podfarbenie, tajomnosť a niečo čoho sa človek môžeš aj zľaknúť. Ďalšie časti filmu sú na trochu nižšej úrovni, ale to vykompenzuje koniec, ktorý dá všetky príbehy do kopy a vytvorí celkom solídnu pointu. Jediné, čo môžem vytknúť sú slabšie herecké výkony a občas zlá hudba. Celá séria: Ju-on (2000), Ju-on 2 (2000), Ju-on: The Grudge (2003), Ju-on: The Grudge 2 (2003), Grudge: Old Lady in White, The (2009), The Grudge: Girl in Black (2009). ()

DeLaMorte 

všechny recenze uživatele

Další ze série Ju-On bylo pro mne osobně celkem překvapení-mám tuto "ságu" celkem dost rád a právě tímto dílem přichází změna v neopakovatelnosti oproti předchozím dílům...sice celkem bez problémů odhadneme děj,ale lekací scény byli výborně natočené a obvzláště mě zaujal propletený a věkolika časech schodující se děj!Už se těším na druhou část! ()

Reklama

fr3ak 

všechny recenze uživatele

O dost slabší než Kuroi shôjo. Film zvládne i za tak krátkou stopáž celkem rychle nudit a stará paní s basketbalovým míčem mě opravdu neviděsila, ale spíš pobavila. Zápletka úplně špatná není, ale ve scénáři je několik naprostých nesmyslů (např. nechápu, co tam vlastně dělal Toshio). Jak jsem chválil u druhého filmu zvuk, tak tady je naopak až zbytečně moc velký důraz na zvukové projevy "Shiroi rôjo". Až mě to začalo úplně rozčilovat. Černá poráží bílou o jednu hvězdičku. ()

J*A*S*M 

všechny recenze uživatele

Všem odpůrcům série Saw doporučuju zhlédnout sérii Ju-On. To je teprve recyklace. Ju-on: Shiroi rôjo není formálně špatným filmem, avšak dokáže nudit i na ploše šedesáti minut, což je vskutku jevem nevídaným. Upozorňovat na to, že dlouhovlasé duchařiny mají to nejlepší dávno za sebou, je asi zbytečné. Další díl nejspíš přijde tak jako tak. ()

Cedr 

všechny recenze uživatele

Ryuta Miyake se oproti Mari Asato chopil režie s větší vervou a film s bílým duchem v tomto zajímavém projektu dvou šedesátiminutových příspěvků do hororové frančízy Ju-on vychází podstatně lépe. Atmosféra je o poznání lepší hned od velmi povedeného úvodu. Rozpočet bohužel asi nedovolil lepší masky a tak lekačky samotné působí lehce cheesy a trochu podkopávají slušný build-up kterým jim předcházel. Z sesterské dvojce těchto krátkých filmů je Old Lady in White jasným vítězem. 66% ()

Galerie (12)

Zajímavosti (2)

  • Film vznikl na počest desátého výročí existence hororové série Ju-on. (ČSFD)

Reklama

Reklama