Reklama

Reklama

Sadako 3D

  • Japonsko 貞子3D

Obsahy(1)

Ajukawa Akane pracuje na střední škole, kde koluje povídačka o videu, které když zhlédnete, zemřete. Nechce se jí tomu moc věřit, když jedna z jejích žákyň zemře. Hned poté následuje sled dalších podezřelých úmrtí. Policie netuší, co by mohlo úmrtí spojovat, protože ji nenapadne pátrat po tom, co studenti před smrtí viděli. Postaví se Ajukawa zlu, které šíří video? Podaří se jí ho porazit? (Zíza)

(více)

Recenze (19)

Campbell 

všechny recenze uživatele

Sadako jde s dobou a tak se z videokazety přesunula na internet. Mě se film jakž takž líbil ale je tu pár věcí který mě vyloženě nasraly a to změna image Sadako která díky efektům nebyla vůbec strašidelná a to že tvůrci dost změnily pravidla původního kruhu. Jinak jsem prakticky dostal to co jsem čekal, plno prvoplánovaných lekaček, nulovou atmosféru ale aspoň jsem se moc nenudil. A navíc hlavní hrdinka co křičela jak kráva až sklo rozbíjela(doslova) byla celkem trapná a to nemluvím o záchraně školáků před úchylem. Je to blbost je to čirej průměr a pro fanoušky Kruhu vyloženě nedoporučuji. ()

ricci.s 

všechny recenze uživatele

Tak nič, vlasatice vyliezajúce zo studne či z televízora už dávno vyšli z módy, akurát sa divím, že Japonci to ešte stále skúšajú - a to sa o šikmookých hovorí, že sú najinteligentnejší, niekedy o tom pochybujem. A oživiť tento mŕtvy žáner len pomocou špeciálnych efektov modernej doby, to im teda nezhltnem. Čakal som síce väčšiu hrôzu, min. záverečná tretina to vyťahuje z bahna, ale aj tak... márna snaha. Jediné, čo sa tu dá pochváliť, je atypická vizáž ducha (odkedy KONEČNE z tej studne vyskočil, začalo to byť celkom zábavné). Na trikoch si tvorcovia dali záležať, čo je síce pekné, ale nepostačujúce, lebo akákoľvek atmosféra šla načisto do hajzlu. Jednoducho horor, ktorý sa už od začiatku vydal zlým smerom. ()

Reklama

Ghostface2 

všechny recenze uživatele

Na Sadako 3D jsem se hodně těšil, nakonec musím smutně konstatovat že japonské duchařiny mají svá nejlepší léta bohužel dávno za sebou. Sadako 3D ale podle mě není úplně špatným filmem. Film má docela dobré triky, solidní herce a několik povedených scén. Problémem filmu je ale to že je zdlouhavý a bez pořádné atmosféry. ()

hladass 

všechny recenze uživatele

I když už byl o Sadako natočen jeden výborný film, Hanabusa si asi řekl, že to převypráví po svém, lépe a jako bonus v 3D... Naivka... Zapomněl totiž na několik zásadních atributů moderního hororu... A to zajímavý příběh, že se 3D v hororech prakticky nikdy neosvědčilo a že v duchařských hororech jde zejména o děsuplnou atmosféru, kteréž se nepřiblížil ani na sto honů... Digitální efekty jsou spíše trapné a celkově dlouhovlasé holčičky v bílém, které všechny děsily na přelomu dvacátého a jednadvacátého století, už dávno nikoho neděsí a řekl bych, že i vyšly na několik následujících let z módy, než opět prodělají renesanci... Takže za mě docela zbytečný film, na jehož pokračování se rozhodně netěším, ale v rámci překladu titulků ho zkouknu... ()

tron 

všechny recenze uživatele

Strašné čosi. Blbé 3D. Sadako je mŕtva. Teraz už naozaj, naozaj, naozaj. No, samozrejme, ako inak, stále existuje možnosť ju oživiť. Svojrázne sa o to pokúša sériový vrah, ktorý unáša dievčatá a hádže ich do studne, dúfajúc, že práve takto sa mu to podarí. Prekliate video je prítomné aj v tejto sérii, ale už nejde o VHS, ale o video na internete. Kto si ho pozrie, spácha samovraždu. Úplne márne to neznie, ale herecké výkony sú hrozné a korunku tomu nasadzuje neprepracované, chaotické univerzum. Raz si video pozriete a skočíte pod autobus, inokedy vás zabije duch Sadako, ktorý sa vynorí z monitora a hodí vás o stenu. Imúnna voči tomu je ústredná mdlá hrdinka, ktorá v prípade (akéhokoľvek) ohrozenia začne neznesiteľne vrešťať a zlo ujde. ()

Zajímavosti (1)

  • Autorem literární předlohy s názvem "S" je populární japonský spisovatel Kôji Suzuki. (Conspi)

Reklama

Reklama