poster

Sadako 3D

 • Japonsko

  貞子3D

Horor

Japonsko, 2012, 95 min

Režie:

Cutomu Hanabusa

Předloha:

Kódži Suzuki (kniha)

Hudba:

Kendži Kawai
 • Campbell
  ***

  Sadako jde s dobou a tak se z videokazety přesunula na internet. Mě se film jakž takž líbil ale je tu pár věcí který mě vyloženě nasraly a to změna image Sadako která díky efektům nebyla vůbec strašidelná a to že tvůrci dost změnily pravidla původního kruhu. Jinak jsem prakticky dostal to co jsem čekal, plno prvoplánovaných lekaček, nulovou atmosféru ale aspoň jsem se moc nenudil. A navíc hlavní hrdinka co křičela jak kráva až sklo rozbíjela(doslova) byla celkem trapná a to nemluvím o záchraně školáků před úchylem. Je to blbost je to čirej průměr a pro fanoušky Kruhu vyloženě nedoporučuji.(6.12.2013)

 • fiLLthe3DD
  *

  Bylo mi patnáct a tohle bylo fakt "cool,"mělo to dobrý příběh, skvělé 3D efekty a zajímavé postavy, navíc to byl další zářez do série "Ringu"... Teď je mi dvacet a pozitiv shledávám jen minimum - děj je strašně nezáživný, občas sice nabídne nějakou tu dobrou scénu (těch je fakt minimum), ale ve výsledku je to opravdu nekoukatelné, místy až absurdní (scény kdy Sadako vylejzá z monitorů a jiných zařízení je přehršel, stejně tak superschopnost hlavní hrdinky Ajukawy v podobě ječení byla otravná)... Pochválil bych snad jen ty dlouhonohé a vlasaté potvory, co se mihly na konci. Sem tam se vydaří i nějaké ty efekty, ale i tak Vás ty lítající 3D střepy a podobné pí***iny po čase omrzí... Odpad nedám jen kvůli Sadako, ale bez přetáčení se na to koukat opravdu nedá a to pro film není dobrá vizitka...(12.9.2018)

 • Ghostface2
  **

  Na Sadako 3D jsem se hodně těšil, nakonec musím smutně konstatovat že japonské duchařiny mají svá nejlepší léta bohužel dávno za sebou. Sadako 3D ale podle mě není úplně špatným filmem. Film má docela dobré triky, solidní herce a několik povedených scén. Problémem filmu je ale to že je zdlouhavý a bez pořádné atmosféry.(10.11.2013)

 • tron
  *

  Strašné čosi. Blbé 3D. Sadako je mŕtva. Teraz už naozaj, naozaj, naozaj. No, samozrejme, ako inak, stále existuje možnosť ju oživiť. Svojrázne sa o to pokúša sériový vrah, ktorý unáša dievčatá a hádže ich do studne, dúfajúc, že práve takto sa mu to podarí. Prekliate video je prítomné aj v tejto sérii, ale už nejde o VHS, ale o video na internete. Kto si ho pozrie, spácha samovraždu. Úplne márne to neznie, ale herecké výkony sú hrozné a korunku tomu nasadzuje neprepracované, chaotické univerzum. Raz si video pozriete a skočíte pod autobus, inokedy vás zabije duch Sadako, ktorý sa vynorí z monitora a hodí vás o stenu. Imúnna voči tomu je ústredná mdlá hrdinka, ktorá v prípade (akéhokoľvek) ohrozenia začne neznesiteľne vrešťať a zlo ujde.(31.12.2016)

 • ricci.s
  **

  Tak nič, vlasatice vyliezajúce zo studne či z televízora už dávno vyšli z módy, akurát sa divím, že Japonci to ešte stále skúšajú - a to sa o šikmookých hovorí, že sú najinteligentnejší, niekedy o tom pochybujem. A oživiť tento mŕtvy žáner len pomocou špeciálnych efektov modernej doby, to im teda nezhltnem. Čakal som síce väčšiu hrôzu, min. záverečná tretina to vyťahuje z bahna, ale aj tak... márna snaha. Jediné, čo sa tu dá pochváliť, je atypická vizáž ducha (odkedy KONEČNE z tej studne vyskočil, začalo to byť celkom zábavné). Na trikoch si tvorcovia dali záležať, čo je síce pekné, ale nepostačujúce, lebo akákoľvek atmosféra šla načisto do hajzlu. Jednoducho horor, ktorý sa už od začiatku vydal zlým smerom.(15.8.2012)

 • - Autorem literární předlohy s názvem "S" je populární japonský spisovatel Kôji Suzuki. (Conspi)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace