Kurz sebeovládání

• USA Anger Management (více)
USA, (2012–2014), 35 h (Minutáž: 21 min)

Tvůrci:

Bruce Helford

Hudba:

Raney Shockne

Charlie Sheen, Shawnee Smith, Noureen DeWulf, Michael Arden, Derek Richardson, Barry Corbin, Selma Blair, Daniela Bobadilla, Laura Bell Bundy (více)

Série(2) / Epizody(100)

Baseballová kariéra Charlieho Sheena byla předčasně ukončena, když si v záchvatu vzteku zlomil o nohu baseballovou pálku a přivodil si tím nevyléčitelné zranění. Své zkušenosti se zvládáním vzteku se snaží uplatnit jako terapeut na kurzu sebeovládání. Občas ho ale jeho klienti, spolu s exmanželkou a dospívající dcerou, přivádějí k šílenství… (TV Prima)

Hilly

Že je Charlie Sheen pamlskem bulvárních novinářů po celém světě kvůli alkoholu, drogám a agresivním sklonům? Sám Chuck Lorre si s ním v Dva a půl chlapa nevěděl rady, nedokázal jej zkrotit. No a co? Král komedií se nevzdal a opět rozpoutal oheň v našich bránicích. Anger management je důstojné pokračování jeho mistrovské kariéry, jeho role je taková, jak jsme v poslední době zvyklí, robot na "hillariozní" hlášky, který je ze sebe souká s lehce zamračeným charismatickým výrazem. Po boku již sice nemá loosera a příživníka Alana, kterého hrál a hraje výborně John Cryer, možná jej nahradil realitní agent Michael a též se osvědčil Sean (vyzrálý David z Beverly Hills 92010 :-)), rival, který s ním svádí boj o jeho ex, zatímco Charlie se věnuje své terapeutické skupině, dceři s OCD a musí snášet svého otce Martina (ztvárnil Martin Sheen!!!). Sezení s vězeňskou skupinkou má příjemný černý humor, který vás ohrožuje pádem ze židle smíchy. ()

unclejack

Pri sledovaní Anger Managementu si stále opakujem - Charlie už nie je vychlastaný milionár z Malibu, teraz je psychiater, psychiater, psychiater... A zrazu si uvedomím, že ten vychlastaný milionár z Malibu mi chýba. A nie málo. Ku kladom tohto seriálu treba pripočítať moderné spracovanie, zaangažovanie Selmy Blair a notnú dávku času, ktorý tvorcovia strávili jeho vymýšľaním. Lenže v porovnaní s Dva a pol chlapa - ale no tak, tomu porovnaniu sa nedá vyhnúť - operujú herci s horším scenárom, ktorý ich postavy zväčša bagatelizuje. Kam sa nám ten dej posunul? Nikam, aspoň taký mám pocit. Fórky áno, Charlie okrem toho nabral hromadu žien a zopár vtipných heftov od svojich pacientov, ale tam sa to končí, hranica a stáť. Celý seriál je upnutý na vynikajúceho Sheena a všetko sa zbieha k nemu - neexistujú tu žiadne zaujímavé vedľajšie deje, ani postavy, ktoré by boli hodné zapamätania, takže seriál je vlastne takým malým šapitó, kde dookola vystupuje tá istá atrakcia. Nové ženské, zopár pacientov, ktorých mená človek vypustí z hlavy než sa dostane k dalšiemu dielu a dobrá Blairová sú len kulisy. A to čochvíľa omrzí - teda aspoň mňa... ()

PatrikP4

Zatím jsem mile překvapen. Když skončil v Dva a půl chlapa a podle toho jak skončil a co vše prosáklo vypadalo to že je odepsanej a ono ne. Uvidíme jak se to bude vyvíjet dál a jestli kvalita neopadne obávám se ale že v druhé mnohodílné série pravděpodobně najdeme nějákej slabší díl. ()

Mia Zoldy

Povedzme si to na rovinu. Humoru máme v každej časti dosť a samozrejme slušnej kvality. Herecké obsadenie Charlieho Sheena a Selmy Blair je zárukou výborných hereckých výkonov. Príbeh jednoduchý, ale dostatočne zaujímavý. Je to však dosť? Iste, už zrejme žiadny seriál neprinesie Charliemu takú popularitu ako Dva a pol chlapa. I keď ju aj napriek nespočetným škandálom nestratil ani teraz. Dva a pol chlapa sa posunulo ďalej, bez neho. Neupadlo do zabudnutia. Stále robí skvelý humor. Trochu iný, ako za Charlieho, ale skvelý. Anger Management je prinajmenšom slušný sitkom. Človek si ho rád pozrie, zasmeje sa, zaspomína na Charlieho Harpera, ale nebude dychtivo očakávať ďalšiu časť. ()

house336

Styl se od Dva a půl chlapa nijak neliší. Pouze to vedlejší obsazení je zkrátka otravné. Ani u Go On nefungovalo, když vedle sebe postavíte bandu podivínu, kteří se budou utápět každý v jiném druhu sociálního problému. Ze začátku fajn, ale časem to omrzí. ()

Vasourek

První série byla taková nemastná, neslaná.. ale druhá, od dílu s Lindsay Lohan nabrala pořádný obrátky, rozjela se a Charlie má zase pořádný říz a rozhodně více než skvělá náhrada za Dva a půl chlapa.. Skvěle prolíná situační komedii a poměrně nevybíravě reaguje na aktuální události, to se mi líbí! ()

Fhilipo

Tak ako si pri sledovaní serialu Dva a pol chlapa po tom čo z neho odišiel Charlie Sheen musíte odmyslieť, že je to Dva a pol chlapa tak si pri seriály Anger managment musíte odmyslieť, že je to sitcom a vtedy sa to da sledovať ako celkom dobrý a jednoduchy seriál na pobavenie. ()

MiKos

Charlie Sheen v roli nenapravitelného sukničkáře a alkoholika. Ne že by to bylo něco nového nicméně je to šité na míru a stále to funguje. Nadstavba v podobě psychoterapie od člověka, který sám potřebuje terapii proti vzteku s dvěma skupinami lidí, které jsou tak obskurní, že jsou velmi dobře zapamatovatelní a baví. Mám za sebou 92 dílů a musím uznat, že mě každý baví. Vytkl bych trochu scénář, je vidět, že na sebe v průběhu druhé série nenavazuje a klopýtá a s tím spojené změny v hereckém obsazení. 90% ()

Harris777

Povím vám je tu sice dost podobnosti z Dva a půl chlapa. Ale pro mě navždy bude Dva a půl chlapa sedět s Charlie Sheenem a ne Astonem Kutcherem který do kvalit herectví Pana Sheena nedosahuje. Taková ohrána písnička trochu jinak. Ale to se mi líbí. Je vidět jak moc je důležitý scénář a ne známé tváře Hollywodu a charakter Charlieho, který po Bečkových filmech zase točí něco co dokáže oslovit. 9/10 ()

Dusty56

Seriál opouštím po shlédnutí třetího dílu. Přestože mě občas pobavil, tak to není ono. Charlie už je přece jen o trochu starší než ve Dva a půl chlapa a také to téma k zpracování je prostě těžší a míň sympatický (upřímně se radši budu koukat na pěkný lidí v domě na pláži než na bandu bláznů u terapeuta). ()

EdoJR

Páčilo sa mi ako na začiatku vrátil Lorremu čo si zaslúžil za ten trápny pohreb v Dva a pol chlapa :) ()

chodel

Ak by tam nebol Charlie Sheen, tak si na meno toho seriálu ani nespomeniem. Herecké výkony niektorých postáv sú prinajlepšiom ako z Paneláku, scénar priemerný - nič, čo by ma vyslovene očarilo. Pre mňa zatiaľ (S01E05) veľké zklamanie a oveľa radšej si pozriem najnovší sitcom "Men at work" ako toto. ()

Carlos37

Zatial som videl 6 dielov, je to celkom dobre. Myslim ze Charlie v 2apol chlapa podal svoj top vykon a zrejme to uz nikdy neprekona (kiezby som sa mylil), v kazdom pripade tento serialik teraz v lete ked je serialova prestavka potesi. Zatial 6. diel povazujem za najlepsi!! ()

kristeee

Přiznávám, že jsem na seriál začala koukat především kvůli mému oblíbenému Charliemu Sheenovi. Měla jsem ze začátku trochu obavy, že to bude blbost, ale jsem maximálně spokojená. Charlie válí a jeho psycho team je taky super, rozličný charaktery a vtipné prupovídky zajistily tomuto seriálu 5 hvězd.... doufám, že jen tak neskončí. ()

Lucisek

Viděla jsem všechny díly dva a půl chlapa, dokud v něm hrál Charlie Sheen. Takže když se objevil tento seriál, byla jsem nadšena. A nadšení mě neopustilo, ani po shlédnutí. Opět se jeho postava jmenuje Charlie. A já měla po shlédnutí pocit, jako kdyby to bylo dva a půl chlapa, jen v jiné dimenzi, kde si Charlie zvolil jinou cestu. Tato cesta se mi ale líbí mnohem víc. Seriál mě baví, o vtipné scény není nouze a jeho dcera je skvělá. A hrozně mě baví jeho terapie ve vězení. Takže u mě tento seriál určitě vyhrává. ()