Vegas (TV seriál)

Vegas

Akční / Krimi / Drama / Mysteriózní / Western

USA, 2012–2013, 15 h 10 min (Minutáž: 41–45 min)

Dennis Quaid, Michael Chiklis, Carrie-Anne Moss, Taylor Handley, Jason O'Mara, Sarah Jones, Channon Roe, Gil Birmingham, Tim Holmes, Billy Lush, Sunny Mabrey, David Gallagher, James Russo, Joe Sabatino, James MacDonald, Sonny Marinelli, Matthew Page, Lili Simmons, Anne Leighton, Reiley McClendon, Benton Jennings, Damon Herriman, Chris McGarry, Amy Landecker, Henry Barrial, Aimee Garcia, Melinda Clarke, Ivana Milicevic, Vinessa Shaw, Michael O'Neill, Anna Camp, Michael Ironside, Shawn Doyle, Adam Bartley, Lindsey Gort, Ronnie Gene Blevins, Charles Halford, Joe Egender, Megan Easton, Colleen Craig, Adrienne Whitney, Jim Klock, Jeanette Brox, Megan Pribyl, Taryn O'Neill, Carly Anderson, John Lloyd Young, Kai Lennox, Shanley Caswell, Gene Farber, Rachael Markarian, Kherington Payne, Mekenna Melvin, Jade Tailor, Casey Messer, Jim O’Heir, Nicole DuPort, Grainger Hines, Erica Duke, Jamie McShane, Kerry Knuppe, Alex Nesic, Amy Davidson, Dan Warner, Michael Harney, Jonathan Davila, Doug Simpson, Jamie Denbo, Lindsey Sporrer, Carter Hastings, Caitlin Carmichael, Marcus Giamatti, Dave Florek, Mary-Bonner Baker, Karina Logue, Michael Irby, Lily Knight, Idara Victor, Joey Naber, Stephen Monroe Taylor, Gill Gayle, Richmond Arquette, Peter Murnik, James Moses Black, Scott Vance, Guy Nardulli, Chris Tardio, Michael Wiseman, Todd Grinnell, Karl Makinen, Peter Coventry Smith, Julie Dretzin, Keenan Henson, Jon Kristian Moore, Billy Lockwood, Cliff Gravel, Anthony Molinari, Alexandra Ella, Alano Miller, Geoffrey Blake, RJ Mitte, Kristin Slaysman, Christopher Gehrman, Elizabeth Chomko, Jim Ortlieb, Bob Stephenson, Josh Clark, Calle Morgan, Paul Elia, Fred Ochs, A Leslie Kies, Jamison Haase, Yaani King Mondschein, Jeffrey Decker, Austin Hébert, Anna Jacoby-Heron, Jason Gerhardt, Emanuela Postacchini, Michael Reilly Burke, William Russ, Richard Edson, John Haymes Newton, Jason Douglas, Amanda Schull, Jonathan Banks, Ed Ackerman, Wade Williams, Christopher Cousins, Rick Fitts, Greg Grunberg, Haley Strode, Gil Bellows, Jim Holmes, Jeffrey Johnson, James Handy, Kelvin Brown, Tim Griffin, James Immekus, David Denman, JB Blanc, Jonno Roberts, Kathleen M. Darcy, Sandra McCoy, D.B. Sweeney, Tzi Ma, Melinda Page Hamilton, Jay Acovone, Frances O'Connor, Robert Gant, Alexandra Holden, Doug Savant, Jon Sklaroff, Ursula Brooks, Enver Gjokaj, Travis Aaron Wade, Alexandra Lydon, Paul Ben-Victor, Mark Harelik, Marika Dominczyk, Todd Robert Anderson, Travis Johns, Kirk B.R. Woller, Daniel Roebuck, Wynn Everett, Jim Meskimen, Christopher Goodman, Cory Tucker, B.K. Cannon, Darren O'Hare, Christopher Heyerdahl, Rob Brownstein, Larry Hankin, Grant Sullivan, Krista Kalmus, P.J. Marino, Lauren Pritchard, Michael Maize, Eddie Alfano, Roberta Hanlen, Jim Hanna, Jacquelyn Dowsett, Megan Henning, Joshua Bitton, Vanessa Dubasso

Karen Moore, P. Todd Coe

Scénografie:

Carey Meyer, Marek Dobrowolski, Barbara Cassel (set dekoratér), Nancy Nye (set dekoratér)

Kostýmy:

Kathleen Detoro
  • Tommassi3

Není Casino jako kasino.. A tady to zatím dvakrát nevypadá, že by má očekávání spojená se slibným typicky pileggiovským tématem a slušným pilotem v tomhle případě došla naplnění.. Nicméně hlavně kvůli lahůdkovému obsazení na čele s Dennisem Quaidem či Fantomasem Chiklisem dám Vegas šanci..(1.4.2016)

Atmosféra 60.let a její senilnost svěže dýchá z vcelku povedeného seriálu. Pošetilé krimi případy, vliv gangsterů a neblahá jistota v to co má přijít. Nijak se to tu nepřehání v dramatizování a v akčních scénách. Vše tu plynně vynikne a příběh ubíhá svým přirozeným tempem. Je fakt, že jsem si na seriál trochu víc zvykal pro jeho vyznění, ale přeci jen mě nakonec učaroval.(19.7.2014)

Proč to jako utli? Šulini! Zrovna když mě něco baví. Pravda, v mnohém mi to připomínalo Longmire, ale tady byla ta parádní retro atmosféra 60. let v Las Vegas - kasína, mafie, xenofobie atd. Bohužel musím říct, že to zakončení se opravdu nepovedlo. Místo tolik očekávané vyvražďovačky opět trapně zvítězila čest a zákon. Neuškodilo by tomu pár temnějších postav a eRkovejch scén a zrovna tahle si o to úplně říkala. Proto asi nepřekvapí, že pro mě nejlepší postava byl jednoznačně nájemnej vrah Jonesy z Milwaukee v podání Damona Herrimana, kterej mě už poněkolikáté zaujal skvělou rolí (a to už nemůže být náhoda). Taky Michael Chiklis je v roli gangstera neodolatelnej. S kovbojema už to není takový terno, ale dokázal jsem si na všechny poměrně zvyknout. Na co si ale zvyknout nešlo, byl docela strašnej dabing Dennise Quaida od Jiřího Štěpničky, to fakt jako. "Každýmu o něco jde, zvlášť těm, co říkaj, že jim o nic nejde."(11.5.2020)

• KevSpa

Příliš přímočaré, ničím překvapivé a Dennis Quaid na můj vkus až příliš tlačí na pilu. Ze souboje dvou hlavních hereckých tváří tak vychází vítězně uvěřitelně drsný Michael Chiklis. Když ale srovnám Vegas s podobně laděným Longmire, je to přece jen o třídu níž. První dvě epizody - 60 %(7.10.2012)

Pilotní díl je plný scenáristických zkratek, ale chlapáctví Dennise Quaida a charisma Michaela Chiklise z něj dělají nadějnou podívanou. Bude pochopitelně záležet, jak tvůrci vystaví jednotlivé kriminální případy a na kolik budou rozvíjet zajímavý ústřední příběh. Atmosféru se jim ale podařilo vykouzlit slušnou a režijní um Jamese Mangolda obstaral řadu stylových akčních scén, včetně té závěrečné na letišti. Zatím tedy sympatický průnik mezi westernem a gangsterkou - čtyři hvězdy budiž zatím dílčího charakteru.(26.9.2012)