Vegas (TV seriál)

Vegas

Akční / Krimi / Drama / Mysteriózní / Western

USA, 2012 - 2013, 15 h 10 min (Minutáž: 41–45 min)

Dennis Quaid, Michael Chiklis, Carrie-Anne Moss, Taylor Handley, Jason O'Mara, Sarah Jones, Channon Roe, Gil Birmingham, Tim Holmes, Billy Lush, Sunny Mabrey, David Gallagher, James Russo, Joe Sabatino, James MacDonald, Sonny Marinelli, Matthew Page, Lili Simmons, Anne Leighton, Reiley McClendon, Benton Jennings, Damon Herriman, Chris McGarry, Amy Landecker, Henry Barrial, Aimee Garcia, Melinda Clarke, Ivana Milicevic, Vinessa Shaw, Michael O'Neill, Anna Camp, Michael Ironside, Shawn Doyle, Adam Bartley, Lindsey Gort, Ronnie Gene Blevins, Charles Halford, Joe Egender, Megan Easton, Colleen Craig, Adrienne Whitney, Jim Klock, Jeanette Brox, Megan Pribyl, Taryn O'Neill, Carly Anderson, John Lloyd Young, Kai Lennox, Shanley Caswell, Gene Farber, Rachael Markarian, Kherington Payne, Mekenna Melvin, Jade Tailor, Casey Messer, Jim O’Heir, Nicole DuPort, Grainger Hines, Erica Duke, Jamie McShane, Kerry Knuppe, Alex Nesic, Amy Davidson, Dan Warner, Michael Harney, Jonathan Davila, Doug Simpson, Jamie Denbo, Lindsey Sporrer, Carter Hastings, Caitlin Carmichael, Marcus Giamatti, Dave Florek, Mary-Bonner Baker, Karina Logue, Michael Irby, Lily Knight, Idara Victor, Joey Naber, Stephen Monroe Taylor, Gill Gayle, Richmond Arquette, Peter Murnik, James Moses Black, Scott Vance, Guy Nardulli, Chris Tardio, Michael Wiseman, Todd Grinnell, Karl Makinen, Peter Coventry Smith, Julie Dretzin, Keenan Henson, Jon Kristian Moore, Billy Lockwood, Cliff Gravel, Anthony Molinari, Alexandra Ella, Alano Miller, Geoffrey Blake, RJ Mitte, Kristin Slaysman, Christopher Gehrman, Elizabeth Chomko, Jim Ortlieb, Bob Stephenson, Josh Clark, Calle Morgan, Paul Elia, Fred Ochs, A Leslie Kies, Jamison Haase, Yaani King Mondschein, Jeffrey Decker, Austin Hébert, Anna Jacoby-Heron, Jason Gerhardt, Emanuela Postacchini, Michael Reilly Burke, William Russ, Richard Edson, John Haymes Newton, Jason Douglas, Amanda Schull, Jonathan Banks, Ed Ackerman, Wade Williams, Christopher Cousins, Rick Fitts, Greg Grunberg, Haley Strode, Gil Bellows, Jim Holmes, Jeffrey Johnson, James Handy, Kelvin Brown, Tim Griffin, James Immekus, David Denman, JB Blanc, Jonno Roberts, Kathleen M. Darcy, Sandra McCoy, D.B. Sweeney, Tzi Ma, Melinda Page Hamilton, Jay Acovone, Frances O'Connor, Robert Gant, Alexandra Holden, Doug Savant, Jon Sklaroff, Ursula Brooks, Enver Gjokaj, Travis Aaron Wade, Alexandra Lydon, Paul Ben-Victor, Mark Harelik, Marika Dominczyk, Todd Robert Anderson, Travis Johns, Kirk B.R. Woller, Daniel Roebuck, Wynn Everett, Jim Meskimen, Christopher Goodman, Cory Tucker, B.K. Cannon, Darren O'Hare, Christopher Heyerdahl, Rob Brownstein, Larry Hankin, Grant Sullivan, Krista Kalmus, P.J. Marino, Lauren Pritchard

Karen Moore

Mark Manos

Kostýmy:

Kathleen Detoro

Pilotní díl je plný scenáristických zkratek, ale chlapáctví Dennise Quaida a charisma Michaela Chiklise z něj dělají nadějnou podívanou. Bude pochopitelně záležet, jak tvůrci vystaví jednotlivé kriminální případy a na kolik budou rozvíjet zajímavý ústřední příběh. Atmosféru se jim ale podařilo vykouzlit slušnou a režijní um Jamese Mangolda obstaral řadu stylových akčních scén, včetně té závěrečné na letišti. Zatím tedy sympatický průnik mezi westernem a gangsterkou - čtyři hvězdy budiž zatím dílčího charakteru.(26.9.2012)

• Tommassi3

Není Casino jako kasino.. A tady to zatím dvakrát nevypadá, že by má očekávání spojená se slibným typicky pileggiovským tématem a slušným pilotem v tomhle případě došla naplnění.. Nicméně hlavně kvůli lahůdkovému obsazení na čele s Dennisem Quaidem či Fantomasem Chiklisem dám Vegas šanci..(1.4.2016)

• KevSpa

Příliš přímočaré, ničím překvapivé a Dennis Quaid na můj vkus až příliš tlačí na pilu. Ze souboje dvou hlavních hereckých tváří tak vychází vítězně uvěřitelně drsný Michael Chiklis. Když ale srovnám Vegas s podobně laděným Longmire, je to přece jen o třídu níž. První dvě epizody - 60 %(7.10.2012)

• Lacike

Videl som pred rokmi nejake 3-4 diely a pripadalo mi to strasne slabe. Uplne to postradalo akukolvkek mafiansku atmosferu. Skôr mi to pripadalo ako tuctovy detektivny serial v ktorom je cela ta mafianska linia vedlajsia. Moznoze v dalsich seriach by sa to snad rozbehlo, ale tvorcovia si dali natolko nacas, ze sa im na to vykaslali divaci a tak na nejake rozvinutie tejto nudnej zapletky dalsiu sancu nedostali. Ani herci sa nevytiahli a to napriek dost hviezdnemu obsadeniu. Hlavne Chiklis je po famoznom Shielde sklamanim a ako hlavny mafiansky boss pôsobi dost nevyrazne.(11.3.2017)

• MoiJe

Z Pilotu tazko sudit, bol zjavne postaveny tak, aby predstavil jednotlive postavy a len nacrtol, co a ako. Quaid nam zostarol, co si clovek vsimne hlavne vdaka dlhym zaberom na detail jeho tvare pre zvysenie dramaticnosti, nie vdaka paradnym ranam, ktore jeho postava rozdava. Kazdopadne ale do prostredia zapada a ostatne hviezdy a hviezdicky vcelku tiez (sranda jak vsetky obecne objavuju silu serialov). Moze a nemusi sa z toho vyklut celkom slusny historicko-westerno-gangstersko-detektivny serial. :)(26.9.2012)