Nevinné lži

• angličtina Innocent Lies
Česko, (2013–2014), 16 h 21 min (Minutáž: 70–82 min)

Aňa Geislerová, Tomáš Pavelka, Roman Luknár, Daniela Kolářová, Vojtěch Dyk, Tatiana Dyková, Jitka Čvančarová, Matěj Ruppert, Boris Hybner, Jiří Langmajer (více)

Série(2) / Epizody(13)

„Každý má někdy důvod neříct pravdu"

Recenze uživatele Meijin k tomuto seriálu (2)

Nevinné lži (2013)

Toto je hodnocení z roku 2013 (v závorce odlišné hodnocení po roce 2020): 1. Pod hladinou (A.Geislerová, T.Pavelka, Luknar) - 3*, 2. Lež má rozbité auto (Vilhelmová, Dyk, Ruppert) - 3*, 3. Druhý dech (J.Langmajer, O.Malý, Hřebíčková) - 2* (3*), 4. Hvězdička (Suchánek, Brodská, Voříšková) - 2*, 5. Klukovina (Taclík, Liška, Medvecká) - 4* (3*), 6. Chromozom (Brodská, H.Čermák) - 2* (3*), 7. Čistá práce (Plouhar, Benetová) - 2* (3*), 8. Byl lásky čas (Freimanová, Janžurová, Veškrnová-Havlová) - 4* ()

Série 2 (2014) (S02)

Toto je hodnocení z roku 2014 (v závorce odlišné hodnocení po roce 2020):    1.díl: Zrádce (Hádek, Taclík, Pidrmanová, Plesl) - 3*, 2.díl: Vedlejší příznaky (B.Kodetová, Zach, Rázlová) - 2* (3*), 3.díl: Na dně skleničky (Majer, Vilhelmová, Vlasáková) - 2* (3*), 4.díl: Moje pravda (Vágnerová, Preissová, Vyorálek) - 2* (3*), 5.díl: Hra (Vetchý, Krobotová, Trnavský) - 3* ()