Reklama

Reklama

Captain Marvel

  • USA Captain Marvel (více)
Trailer 4

Obsahy(1)

Snímek Captain Marvel se odehrává v devadesátých letech dvacátého století a je tak zcela novým dobrodružstvím z dosud neviděného období filmového světa Marvel. Film sleduje příběh Carol Danversové, ze které stala jedna z nejmocnějších superhrdinek světa. Když Zemi zasáhne mezihvězdná válka mezi dvěma mimozemskými rasami, Danversová se ocitá s malou skupinou spojenců přímo v srdci konfliktu. (Falcon)

(více)

Diskuze

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Spoiler: Asi... i když já to čekal. 

Ten seract takhle všichni můžou držet v ruce? A nosit v plechové krabičce

Nebo to byla olověná krabička? 

Nějaké normální vysvětlení proč týpek (vedlejší záporák z GOG) 

hraje zároveň dvojroli Cree zmrda v C.M? 

Má to nějakou souvislost? 

 

Jinak abych jen nehanil... mě nakonec Thalos docela pobavil. 

Pčipomínal mi ve výsledku docela žertovného ďábla... 

A pak to Blade finále... jedna velká upíři rodina.

Tak u toho jsem se vážně hodně zasmál... hlavně u té logiky.

Pozabíjet co možná nejvíc klaďasů... jasně že jo. 

Obvykle ovládnou celou planetu o 5 Eskách ano, tomu se říká infiltrace . XD

A co možná nejméně záporákům naplácat na holou a poslat do prdele... :D

na příspěvěk reagoval Blackhand47

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Sledovat film Captain MAR-VEL je jako.. sledovat boha který hraje šachy sám ze sebou. 

Věříte že to je to něco úžasného.. ale ve výsledku je to HROZNÁ NUDA! 

Jsem zklamán, ale ne moc... aspoň se pro jednou moje poznámky a připomínky zase jednou potvrdili.  

Možná by se hodilo i pár omluv... ale co nechám to bejt. Bez tak si schladim žáhu až po END GAME. 8)

ale řekněme si to upřímně... 

To byla teda neuvěřitelně splácána barevná hnusná duhová kokotina která v ničem nedávala smysl. 

Scénář, postavy, zápletka ZÁPORÁCI!  

Nebudu spoilerovat... Ostatně už dost vyspoileroval samotnej GOG.

Takže co bych se snažil. 8)

Zkrátka Modrá není rudá a už vůbec né zelená... a transfůze z vás fakt cree neudělá. 

Kráceně a protrženě.. Carol je jen člověk.

Sama to řekla... takže jedna kulka do hlavy, možná par do kolene to spraví... Thanos se opravdu nemá co obávat. 

Takové zářivé mizerné poletucha... pche. O_o

Nevim jakej je komiks... jak moc je Carol (proč marvel?) super... odolná, nezranitelná fyzicky silná? 

Ale film, z toho udělal takovej nesouvislej maglajz... že v End-game budou mít hodně práce tenhle silovej bordel kterej mě u MARVELU už začíná vážně hodně srát... Dát dohromady a vyjít z nějakou kloudnou variantu jak to všechno pospojovat. Včetně bitek. 

tomas.malo

tomas.malo (hodnocení, recenze)

hrdygay

Ty hlúpa neinteligentná vyplavená morská pena. Captain Marvel ešte nemal v Čine premiéru. Už si konečne prestrel hlavu alebo skoč z mosta a zlom si väz :-)

Tvoj teplý Plavčík zarobil v Číne o 60M menej ako Avengers.

na příspěvěk reagoval woodsman

tomas.malo

tomas.malo (hodnocení, recenze)

Ratemus

Treba ignorovať tú teplú vec. Vlastne, treba ignorovať každého kto len trocha pripomína retardéra... Hekman, Hrdýteploš, woodsman, P69, Psychor, Stallone a pod.

Hekman

Hekman (hodnocení, recenze)

Ratemus

Kdepak, toho nepremluvis. Uz jsem to sam zkousel, ale on si nemuze pomoc. Furt se musi k tem hebouckym koulim vracet ... proste podvedomi neprechcijes ! :D

Hekman

Hekman (hodnocení, recenze)

Predevsim jsou superhrdinske, coz znamena, ze jsou chlupate, ale zaroven i heboucke. Superhrdinsky heboucke. Samozrejme jen v pripade, ze neni v blizkem okoli Kryptonyt, ten to muze pokazit. Ale jen velmi vyjimecne.

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Hekman

Ty jsi tady první začal zmiňovat penisy a koule... tak kdo je tady gay. Jako ne že by na tom bylo něco zlého, nejsem homofób jako ty. Pravděpodobně nevíš, co dělat s těmi divnými pocity, které máš k mužům a tak jsi agresivní. Přiznej si, že jsi gay a bude ti lépe :)

na příspěvěk reagoval Ratemus

Uživatel CarnTheNunya smazal svůj příspěvek.

Hekman

Hekman (hodnocení, recenze)

Vidim, ze proste nemuzes. Nemuzes prestat na ne myslet. Ja to i trochu chapu, protoze svym zpusobem jsou to superhrdinsky koule, takovy velky a heboucky, superhrdinsky heboucky, ale uz musis prestat, prestat snit. Timhle bych to ukoncil, protoze jsem nevedel, ze jsi gay a me tohle nebere. Spis se mi z toho trochu zveda kufr.

na příspěvěk reagoval CarnTheNunya, Gladiator15, TheDarKnig

Hekman

Hekman (hodnocení, recenze)

Prestan snit o mych OBROVSKYCH, MASIVNICH, chlupatych koulich a soustred se na revoluci, kterou jsi tu rozjel ! Tenhle film zmeni vsechno. Vsechno !

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Hekman

Proč vůbec dobrovolně vynakládáš energii být v této diskuzi a dělat ze sebe tupce? Jakože tím dokazujes že komu se to líbí je blb a ty uvědomělý dospělák se správným světonázorem? Tímhle fakt nic neziskaš, lidi nepremluvis aby se jim to najednou nelíbilo a jen se tím stavíš na úroveň hrdehomarvelaka a Myman mana a utvrzujes tu všechny o tom jaký jsi tupec

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Hekman

Ještě stále čekám, kdy se ti povede napsat něco vtipného. Asi se nedočkám.

A navíc ty nemáš zřejmě koule už ani teď, kdybys měl, tak bys je vsadil na mnohem nižší částku, alespoň na 1,3 mld. 

Hekman

Hekman (hodnocení, recenze)

OK, OK, mate pravdu. Budu riskovat a skladam zde slavnostni slib, ze se necham predelat na Hekwoman, pokud se podari 1,9. A to mam sve koule tuze rad ! Neda se ale nic delat, kdyz revoluce, tak revoluce ! A v revolucich nekdy padaji za obet i gule ! A budu riskovat jeste vic, ve jmenu zenstvi. 1,85 a pujde aspon prava pryc. Ne to neni pravda. Pujde leva. Komunisti by toho urcite vyuzili ve sve kampani.

na příspěvěk reagoval TheDarKnig, Ratemus

Související novinky

Marvel je v problémech

Marvel je v problémech

02.11.2023

Marvel Studios pod hlavičkou Disney ještě před pár lety byly doslova Midasovou rukou a čeho se dotkly, to přineslo obří divácký úspěch a vyšší stovky milionů dolarů na tržbách z kin. To ovšem už… (více)

Jak dlouhé bude pokračování Captain Marvel?

Jak dlouhé bude pokračování Captain Marvel?

30.08.2023

Sezóna dlouhých stopáží rozhodně nekončí a už brzy nás po tříhodinovém kolosu jménem Oppenheimer čekají další obsáhlá dramata – Scorseseho Zabijáci rozkvetlého měsíce (206 minut) a Scottův Napoleon … (více)

Barbie má miliardu

Barbie má miliardu

07.08.2023

Ačkoliv Margot Robbie studiu Warner Bros., když pro projekt sháněla financování, slíbila, že Barbie může vydělat miliardu, sama tomu příliš nevěřila. Měla ale pravdu. Komedie na motivy ikonické… (více)

Reklama

Reklama