poster

Captain Marvel

 • USA

  Captain Marvel

 • USA

  Captain Marvel - Open World

  (pracovní název)
 • Slovensko

  Captain Marvel

 • Velká Británie

  Captain Marvel

 • Austrálie

  Captain Marvel

 • Kanada

  Captain Marvel

 • Nový Zéland

  Captain Marvel

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi

USA, 2019, 124 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • 3DD!3
  ****

  Další fajn Marvelovka, která vyplňuje mezery. Danversová s přehledem strká do kapsy Wonder Woman a navíc tu ženskou nadřazenost necpe všem do chřtánu tak mocně. Brie Larson je fajn a baví především rošťáctvím a flirtováním s Furym (Sam Jackson si to neuvěřitelně užívá),... jen vesmírnými bitkami není člověk živ. Potěší zajímavý záporák a několik nečekaných zvratů, které se ale nepřekvapivě výborně trefují do dnešních trendů. Skvělá muzika. Skvělá kočka.(7.3.2019)

 • EvilPhoEniX
  ****

  Druhý blockbuster letošního roku a první Marvelovka, tedy předkrm před Avengers je typickým originem, který je standardně dobrý, ale koule vyloženě neurve. Plusem je, že hlavní hrdinka Brie Larson je skvělá herečka a velmi silný hero, takže v pohodě film utáhne a když k tomu sekunduje výborný Samuel L. Jackson a Jude Law je víceméně postaráno. Captain Marvel má slušnou retro atmosféru, solidní akci ( byť souboje jsou natočeny trošku chaoticky) fungující humor zásluhou Samuela a poměrně zajímavé vyústění děje v druhé polovině. Občas film působí jako Star Wars v Marvel módu, ale je to naštěstí snesitelné. Příjemná kino zábava a velké plus za kočku, která je snad největším překvapením filmu. 75%(8.3.2019)

 • darkrobyk
  ****

  Očekávaný marvelovský mix akce, napětí a vtípků někde mezi SW, Muži v černém a Supermanem. Asi nejlepší na celém filmu je fakt, že na začátku jsou rozdány karty, kdo je kdo, ale postupně se ukazuje, že škatulky s nápisy Dobro a Zlo se dávají nebezpečně do pohybu. Koneckonců ani bratr Jonese není tak docela jeho čistokrevným bratrem. Objektivně 3*, pro fanoušky comicsů a Marvelu jednu navrch. Děkujeme, Stane.(12.3.2019)

 • Cappuccino
  ***

  Oproti iným marvelovkám Captain Marvel jednoducho chýba svižnosť a akcia. A i keď k nej na konci príde, Carol je jednoducho príliš OP. Ale inak sa prvý diel tejto superhrdinky viac-menej nevymyká zo štandardov MCU. Nie je to samozrejme žiadne Infinity War, ale to som ani nečakal. A Brie je ako Captain Marvel úplne o.k., nemám s ňou žiaden problém.(1.6.2019)

 • T2
  ****

  Rozpočet $152miliónovTržby USA $408,015,047Tržby Celosvetovo $1,098,094,680 Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ Tak trochu dochádzajú Marvelu sily a hlavne nápaditosť. Je to už strašne stereotypné schématické, tuctové. Neponúkne to žiadny silný element, ktorý by to niečim viac povýšil, dal tomu význam. Postavy sú už na jedno kopyto, hlavne ich motivácie, činy, myslenie. Výber hercov nie je úplne zlý Brie Larson je fajn, nie moc okukaná ale chybou je že jej postava nakoniec vyznie aj tak akosi plocho, patrične neohúri, nestrhne. Skôr taký mladík ako Samuel L. Jackson si to tu dosť slušne kradne pre seba, vie si utrhnúť sústo, či pobaviť, prípadne čo to aj tá mačka spraví. Zas Jude Law mi tu nesedí vôbec. Triky a akcia také, že priemer nič viac. Fakt si neviem predstaviť chuť aby som sa k filmu vrátil opätovne. Nepomôžem si ale pri takýchto filmoch mi chýbajú ďaleko zručnejší režiséri tipu Cameron, J.J.Abrams, či zjavenie ako James Wan. /videl v kine: 70%/(31.3.2019)

 • - Brie Larson brala své přípravy na roli Captain Marvel velice vážně. Pět dní týdně trénovala dvě hodiny denně, přičemž její trénink sestával z boxu, kick-boxu, juda, zápasu a jiu-jitsu. Postupně si také vypracovala formu, která jí umožnila uzvednout přes 100 kilogramů v mrtvém tahu, 180 kg při zvedání pánví a dokonce dokázala utáhnout jeep – což jsou pozoruhodné výkony na herečku, která se nikdy posilování příliš nevěnovala. (Zdroj: Falcon)

 • - Pro potřeby natáčení jedné ze scén v Los Angeles tvůrci filmu využili starého obchodního centra v severním Hollywoodu a vybudovali pro něj nový exteriér, který zahrnoval prodejnu Radio Shack, videopůjčovnu Blockbuster a také čistírnu oděvů. Celé místo působilo tak realistickým dojmem, že k obchodům nezřídka zamířili kolemjdoucí, kteří netušili, že se jedná o filmové kulisy. (Zdroj: Falcon)

 • - Když se Carol Danvers / Captain Marvel (Brie Larson) propadne střechou do videopůjčovny, sáhne po filmu Správní hoši (1983). Film se tématicky věnuje začátkům americkým letům do vesmíru. (SLOTH)