poster

Vixen (TV seriál)

Akční / Animovaný

USA, 2015, 6x5 min

Předloha:

Robert Kanigher (komiks)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • liquido26
  ****

  No když se všechny ty díly pustí najednou, přeskočíte titulky a koukáte se na to jako na 25 minut dlouhý animák, tak je to úplně v pohodě. Takže je velká škoda, že CW nepojali Vixen jako plnohodnotný seriál, ale to se možná změní, když se teď objevila i v Arrowovi.(27.2.2016)

 • Vishnar
  **

  1) ** , 2) **(14.2.2017)

 • jh666
  **

  Tak po finále musím jít s hodnocením dolů. Na to, jak to CW propagovala je to opravdu slabé. Děj nic moc (co taky čekat, když trvá celý seriál něco přes půl hodiny). Animace docela ujde, ale to je tak všechno. 40 %(26.8.2015)

 • Mouchal
  **

  Člověk od toho sice nic moc nečekal, ale i tak po skončení první série je na jazyku patrná pachuť zklamání. Námět hrdinky, která dokáže napodobovat silné stránky všech zvířat působí celkem zajímavě, a propojení s Flashem a Arrowem taky není na škodu, ale celkově to pak za nic nestálo. Animace s dabingem působí ještě dobře, ale vyprávět nějaký smysluplný příběh na slabých 3-4 minutách prostě nejde (navíc upřímně za moc ani nestojí). Tohle lidi zkouknou nejspíš jen díky fanouškovství k výše uvedeným hrdinům, protože jako samostatný "zdroj zábavy" to fungovat opravdu nemůže. 30%(5.10.2015)

 • kaylin
  **

  Celkem klasický a nemůžu si pomoct, ale ohraný příběh o tom, jak se zrodí hrdina. Tohle má něco ze Storm, něco z Black Panthera, akorát je k tomu přidána magie, nebo něco takového. Hlavně že má hrdinka cool jméno. Nepřináší to nic nového a není to ani moc zábavné, hlavně že se tam objeví nějaký známější superhrdina.(26.5.2017)

 • - Poprvé se postava Vixen objevila v roce 1981 v komiksovém sešitu "Action comics #521". (Bube1)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace