Amityville Exorcism

USA, 2017, 77 min

Mark Polonia

Greg Stanina
  • Marceloo

Otec s dcérou sa nasťahujú do prerobeného domu. Nanešťastie bol počas prestavby použitý materiál z prekliateho domu v Amityville, takže rodina je v nebezpečenstve. Na pomoc prichádza odhodlaný kňaz, ktorý chce rodinu kliatby zbaviť. - Je to absolútny amatérizmus, ale z troch hororov od Poloniovcov, ktoré som videl, je tento najlepší. Konečne tu sú noví herci a nemusel som sa pozerať na tých mutantov z ich predchádzajúcich hororov. Dej to nemá žiadny, efekty sú ako zo základnej školy, dialógy ako zo škôlky a to zneužitie Amityville témy je trestuhodné. Poloniovci ma však nedávno potešili, pretože ich najnovší projekt už nie je horor a dúfam, že to tak zostane už navždy, pretože tu nie je talent ani keby bol miliónový rozpočet. + 4 herci z Bigfoot Vs. Zombies a Jurassic Prey + herec z Bigfoot Vs. Zombies(28.6.2017)

• Trevor

Toto má ďaleko nielenže od série ktorá sa točí okolo domu v Amityville a času 3:15 ale veľmi ďaleko od filmu vôbec. K takejto neskutočnej hlúposti je obrovským problémom napísať ako tak zmysluplný komentár. Nepatrím k užívateľom, ktorý rozdávajú hodnotenie odpad, ale tento film sa k nemu takmer dopracoval. Za herecký výkon Amy počas exorcizmu a ako tak zvládnuté masky (všetky dve) a to, že som ho vôbec dokázal dopozerať som sa nad filmom zľutoval a doprial mu jednu hviezdičku, ktorá má v tomto prípade hodnotu snáď 8%...(21.12.2017)

• LIVINGDEAD

5% za vymítanou děvku, která má na ksichtu namazanou bílou zubní pastu. Její herecký výkon je snaživý :-)(14.1.2017)

• ARI50

Konec hotovo fakt už dost tohle není normální.(5.9.2018)

• blondboss

Viem, že USA sa považuje za kolísku demokracie, ale podľa mňa by podobné snímky mali zakázať ústavným zákonom, nakoľko mnoho ľudí z toho "otupjevjeja", ako hovorí klasik :) Každopádne toto nemalo s Amityvillom ako takým skutočne nič spoločné a jednu hviezdu dám za hlavnú hrdinku, ktorá posadnutosť celkom slušne hrala vzhľadom na rozpočet filmu. 20 %(7.7.2019)