Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Ve snímku Strážci galaxie: Volume 3 od Marvel Studios se oblíbená parta vesmírných ztroskotanců zabydluje na Kdovíkde. Jejich spokojený život však brzy naruší ozvěny Rocketovy bouřlivé minulosti. Peter Quill, který se stále trápí ztrátou milované Gamory, musí vypravit svůj tým na nebezpečnou misi s cílem zachránit Rocketův život, přičemž nezdar v této misi může znamenat konec Strážců tak, jak je známe. (Falcon)

(více)

Videa (13)

Trailer 6

Recenze (800)

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Ještě, že ten Marvel měl rozum a vrátil Jamese Gunna na režisérskou stolici. Vytvořil, a teď už to můžu říct nahlas, nejlepší Marvelovskou partičku z toho nejlepšího vesmíru, jakou si Marvel kdy vůbec mohl vysnít. James Gunn je totiž jeden z mála těch režisérů, co točí pro Marvel, který když už něco točí, tak nad tím přemýšlí a točí to tak, aby tomu dal i nějakou přidanou hodnotu. A Strážci galaxie je to nejlepší, co ho mohlo potkat. Skvělé postavy, krásné prostředí a hlavně kopa nápadů, které si za rámeček dát rozhodně může. Nemá smysl to všechno tady do detailu rozebírat. Třetí díl Strážců galaxie je jeden z nejlepších Marvel filmů a myslím si, že teď už to Marvel může spíš zabalit vzhledem k tomu, jak té značce poslední dobou dává na prdel. ()

dO_od 

všechny recenze uživatele

// ♪ ♫ "...but I'm a creep, I'm a weirdo. What the hell am I doin' here? I don't belong here..." ♫ ♩ Trojka Strážců Galaxie je jedna velká dojemná rozlučka, u které fanouškům nezůstane jedno oko suché, především je to ale potvrzení, že James Gunn je momentálně na vrcholu svých tvůrčích sil, takže vedle emocionálního zakončení jedné éry natočil i zatraceně našlapanou komiksárnu s parádní akcí, intimními momenty, famózním soundtrackem a silným poselstvím, kterou vám nebude stačit vidět v kině jen jednou. ()

Reklama

Kothy 

všechny recenze uživatele

Tak se to Gunnovi i napotřetí povedlo. Za mě je to teda asi nejslabší díl celé série, ale pořád je to super. Dost se tu řeší Rocketova minulost. Je to takové dost rodinné a osudové. Hodně to zachraňuje humor a závěrečná akce. Objeví se i pár nových postav, ale nic zásadního. Záporák mě teda taky moc nechytnul. Proto se divím, že to má tak vysoké hodnocení. Zase na druhou stranu teď Marvel prochází jakýmsi očistcem, takže aspoň trochu ho tenhle film může zachránit. Opět tu hrají staré známé pecky, ale první díl se těžko trumfuje. Uvidíme, co bude dál... "Všichni ví, že jsi blbec." :D ()

Algernons 

všechny recenze uživatele

Návrat Jediů pro strážce. Je to uspokojivý konec, který je v některých ohledech nejsilnější ze série. Vše okolo Rocketa, jeho minulosti, cesty a vztahu se záporákem funguje mistrovsky. James Gunn je šikovný a zručný režisér, který každou scénu pozvedá svým provedením a stejně tak je to šikovný scénarista, který miluje každou jim stvořenou postavu. Jenže film se v prostředku ztratí ve slepenci vtípků a gagů, kde se plácá a neví, jak přesně a efektivně rozvinotu a zužitkovat všechny postavy, který nejsou Rocket. Oproti Návratu Jediů to ale v třetím aktu celé zachrání a ukočíruje a naservíruje vynikající finále. I přes uspokojivý konec série a postav se nemohu zbavit dojmu, že být ten prostředek lepší, mohlo to být naprosto dokonalý, takhle je to "jen" skvělý, což je škoda. Nejslabší Strážci s největšími ambicemi, kteří ale skvěle fungují, baví a dojímají. ()

xxmartinxx 

všechny recenze uživatele

Dvě a půl hodiny brečení, kde jediná postava, kterou něco váže k záporákovi, leží v komatu, a ostatní jen běhají z místa na místo, aby získali McGuffin. Příběh jen opakuje předchozí motivy a nikam je neposouvá (Rocketova série flashbacků, která sentimentálně a nekonečně dlouze doslovně přehrává původ traumat, který přitom dávno známe, je nesnesitelná). Vůbec to nedrží pohromadě. Vtipy taky výhradně recyklované a film je tak posedlý svým sebedojímáním, že v něm humorné vsuvky beztak působí jako pěst na oko. I tři hvězdy jsou milost, upřímně řečeno. ()

Galerie (60)

Zajímavosti (72)

  • Groot poprvé řekne něco jiného než: „I'm Groot.“ (griph)

Související novinky

Nominace na Ceny Akademie zveřejněny

Nominace na Ceny Akademie zveřejněny

23.01.2024

V úterý 23. ledna 2024 byl v Samuel Goldwyn Theater v Beverly Hills z úst herců Jacka Quaida a Zazie Beetz oznámen kompletní výčet nominací pro nadcházející 96. ročník předávání cen americké Akademie… (více)

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

30.12.2023

Rok 2023 se uchýlil ke svému konci a přišel tedy čas, abychom vám stejně jako v předešlých letech opět představili výroční topky tří filmů a případně taky tří seriálů podle některých z… (více)

Jak dlouhé bude pokračování Captain Marvel?

Jak dlouhé bude pokračování Captain Marvel?

30.08.2023

Sezóna dlouhých stopáží rozhodně nekončí a už brzy nás po tříhodinovém kolosu jménem Oppenheimer čekají další obsáhlá dramata – Scorseseho Zabijáci rozkvetlého měsíce (206 minut) a Scottův Napoleon … (více)

VOD tipy na konec srpna

VOD tipy na konec srpna

19.08.2023

S příchodem druhé poloviny srpna se nám léto pomalu přehouplo do své finální fáze, a pokud už vám příležitostné deštivé počasí narušuje plány na rozverné venkovní aktivity, nemusíte klesat na mysli,… (více)

Reklama

Reklama