Reklama

Reklama

Strážci Galaxie: Volume 3

  • USA Guardians of the Galaxy Vol. 3 (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

Ve snímku Strážci galaxie: Volume 3 od Marvel Studios se oblíbená parta vesmírných ztroskotanců zabydluje na Kdovíkde. Jejich spokojený život však brzy naruší ozvěny Rocketovy bouřlivé minulosti. Peter Quill, který se stále trápí ztrátou milované Gamory, musí vypravit svůj tým na nebezpečnou misi s cílem zachránit Rocketův život, přičemž nezdar v této misi může znamenat konec Strážců tak, jak je známe. (Falcon)

(více)

Videa (3)

Trailer 1

Galerie (22)

Zajímavosti (18)

  • James Gunn končí a nebude točiť Strážcov Galaxie 3. Dôvodom sú tweety z rokov 2009 až 2012, v ktorých si robil srandu zo znásilnenia a pedofílie. Tieto tweety na neho vyhrabali priaznivci Donalda Trumpa, ktorého Gunn v minulosti otvorene kritizoval. Štúdio Disney zareagovalo promptne a Gunna vyhodilo, keďže nemá záujem o negatívne PR. Sám Gunn na túto situáciu reagoval tak, že ide o starú záležitosť z doby, keď holdoval extrémnemu humoru a každý, kto sleduje jeho kariéru vraj vie, že ide o dávnu minulosť. (Loki_Six)
  • Původně měl snímek zavítat do kin v květnu roku 2020. Avšak po vyhazovu režiséra Jamese Gunna za přes deset let staré vtípky o pedofilii a nesmlouvavosti studia Disney o jeho relativním znovupřijetím, byly práce na chystaném třetím dílu oficiálně zastaveny a film tak byl odložen na neurčito. (CrypzzXD)

Související novinky

Oppenheimer a třetí Strážci budou dlouzí

Oppenheimer a třetí Strážci budou dlouzí

25.03.2023

Trend bobtnajících filmových stopáží pokračuje i letos a po 169minutovém Johnu Wickovi 4 se diváci pomalu ale jistě můžou začít připravovat i na další vydatné kousky. Čerstvě totiž byly odhaleny… (více)

Krásné Vánoce a PF 2023

Krásné Vánoce a PF 2023

24.12.2022

Tak dobrý filmový rok jako 2022 jsme tu dlouho neměli. “Dokonalé blockbustery” Top Gun: Maverick a Avatar: The Way of Water vrátily do kin davy diváků a náročnější obecenstvo zaplesalo u Elvise,… (více)

James Gunn získal dohled na DC filmy

James Gunn získal dohled na DC filmy

25.10.2022

Hollywood se po delší době opět mírně otřásl v základech, to proto, že režisér a scenárista James Gunn byl studiem Warner Bros. Discovery potvrzen do role jednoho z šéfů sekce DC films. Kompletní… (více)

Reklama

Reklama