Reklama

Reklama

Rodina Sopránů - Série 6

(série)
USA, (2006–2007), 19 h 2 min (Minutáž: 48–60 min)

Tvůrci:

David Chase

Hrají:

Mike Pniewski, James Gandolfini, Lorraine Bracco, Edie Falco, Michael Imperioli, Dominic Chianese, Steven Van Zandt, Tony Sirico, Robert Iler (více)
(další profese)

VOD (1)

Epizody(21)

Recenze (4)

Oralfabet 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Poslední série je stále vynikající, ale taky byla celkem vyčerpávající. Jednak je skoro dvakrát delší, než ty předchozí a navíc je ke konci čím dál tím bezútěšnější a beznadějnější, což ale funguje perfektně - v tomhle seriálu prostě na nikoho happy end nečeká. Finální epizoda mi přišla trochu nezáživná, ale useknutá závěrečná scéna je dokonalá. Stejně jako celá tahle série a vlastně celý seriál ukazuje cenu, kterou Tony (a všichni ostatní) musí platit za způsob života, který vedou - nikdy se nemůžou cítit zcela v bezpečí, ani při poklidné večeři s rodinou, vždy se musí ohlížet přes rameno. Protože v kteroukoli chvíli může někdo přijít a bez sebemenšího zaváhání stisknout spoušť. Jestli k tomu v závěrečné scéně opravdu došlo či ne, na tom nezáleží... Důležité je to vědomí, že žádný lepší konec na Tonyho nečeká. 9/10 ()

kesty 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

finito. a veru, bude mi za nimi smutno. posledné séria pre mňa nezačala najlepšie, prvých pár epizód bolo naťahovaných a zbytočne sa točili okolo toho istého. to bolo asi prvýkrát, čo som sa pri Sopranovcoch nudil. našťastie, potom sa to rozbehlo a ku koncu to šlapalo jak lokomotíva. vrchol bol pre mňa asi predposledná epizóda, kde už išlo naozaj do tuhého. tá posledná bola naopak prekvapivo nezáživná a až na poslednú scénu (ktorá ma ako filmového strihača naozaj dostala) som neveril, že je to naozaj finále. každopádne, fantastický serál, v top 10 určite. Grazie! ()

Blazkowicz 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Stokrát omílané rodinné problémy už mě fakt nebavily. A.J. jako emocionální troska je úplně zbytečná postava. Tony vraždí skoro každého na potkání, včetně rodinných příslušníků, to taky není zrovna zábava. Žádné vzrušení na mě nečekalo ani na konci, kdy se do sebe "jakože" pustili Tony s Philem. Scéna, kdy se Patsy nedokáže trefit do chlapa z pár metrů mě už fakt odrovnala. Úplný konec v restauraci na jednu stranu chápu, ale kdyby to tam bylo, tak bych se nezlobil. 3* ()

Galerie (177)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama