Reklama

Reklama

Thor: Láska jako hrom

  • USA Thor: Love and Thunder (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

Thor (Chris Hemsworth) se nachází na své nejtěžší životní cestě – k nalezení vnitřního míru. Jeho cestu za odpočinkem však přeruší galaktický zabiják Gorr the God Butcher (Christian Bale), který usiluje o zánik bohů. Thor požádá Valkýru (Tessa Thompson), Korga (Taika Waititi) a svou ex-přítelkyni Jane Foster (Natalie Portman), která – k Thorovu překvapení – ovládá mocné kladivo Mjolnir stejně jako mocný Thor. Společně se vydávají na vesmírné dobrodružství, aby odhalili tajemství Gorra a zastavili ho dříve než bude pozdě. (Falcon)

(více)

Videa (3)

Trailer 1

Recenze (934)

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Taková filmová houpačka, chvíli se mě to líbilo, chvíli ne. Určitě mě nebavil ten dětský prvek, který beztak neměl jiného smyslu, než aby by se film mohl honosit tím, že je rodinný, ale díky tomu zase nebyla temnější atmosféra, ani soubojová velkolepost. No jasně párkrát se máchne kladivem a tvůrci si hned myslí, že si půjdu měnit spoďáry, ale to chce víc než jen lásku a kladivo i když i to je 100x lepší než srp a kladivo. ()

verbal 

všechny recenze uživatele

Jedno se musí nechat, Lajka Mamtiki je vcelku kreatura, co dokáže do těch vážně se beroucích, stupidních bukviád a převýchovných neomarxistických manifestů pro vymatlané děti se dvěma tatínky, nejlépe černými, sem tam nacpat alespoň trochu nadhledu. Pořád je to sice jedna a tatáž hloupá furtdokolová infantilní kokotina o nějakém skoro neporazitelném kosmickém zlu, které ale nakonec skupinka oelasťákovaných supergejů ve sdružených barvách Benettonu usviští xmrti, protože falešný altruismus, utopistické mentorování, seksuální deviace, Vikingové z Wakandy a opičí láska vždy zvítězí nad inteligencí a zdravým rozumem, ovšem tentokrát alespoň hloupá furtdokolová infantilní kokotina s naprosto démonickým Balíkem, jemuž by slušel pořádně temný horor, s nesnesitelně ječícíma kozama a parádní Praslovou dietní kreací zhýralého ředitele panteonu s famózním uzenáčským akcentem. Což v mých očích alespoň částečně vymazalo žinantní dopady slizkého a jako vždy prkenného boha hromü a análních příhod, jakož i bolestivě odpornou a neméně koženou Fekálii Přístavníkovou. Půlhvězda nahoru za R. J. Zeuse při závěrečných přehledech zúčastněných bolševiků. Měl hrát celou dobu místo těch zfetovaných Gunsvestitů a bylo by to ještě snesitelnější. ()

Reklama

Lima 

všechny recenze uživatele

Zbytečná hysterie kolem tohoto filmu. Nepřišlo mi to o nic horší, než předchozí Waititiho zářez. Je to až kacířsky neuctivé ke komiksovému žánru, nebere se to vůbec vážně a to mě, jako člověka, kterého k smrti nudí většina marvelovek a celou 4.fázi považuje za degradaci všeho, na čem celé Marvel universum stojí, vlastně potěšilo. Nikdo tu nesere samou vážností mramor, nikdo tu nepronáší patetické proslovy, a když už, cítíte v tom Waititiho ironii, Gun´n´Roses tomu dávají správně rebelskou šťávu a ty mečící otravné kozy, na které si tu spousta lidí stěžuje, zabírají jenom minimální stopáž. Baleův Gorr je super, má uvěřitelný dramatický oblouk a Russel Crowe a jeho sádlem nakynutá postava konečně dostala smysluplné využití, jeho Zeus mě hodně bavil. Normálně bych dal 3*, ale fandím ulítlým praštěncům jako je Taika, takovýhle lidi kinematografie potřebuje. ()

T2 

všechny recenze uživatele

║Rozpočet $250miliónov║ Tržby USA $343,256,830║ Tržby Celosvetovo $760,679,406▐  Tržby za predaj Blu-ray v USA ║ Tržby za predaj DVD v USA ║ Pokus o najhoršiu Marvelovku??!!! No veru razantný, Taika Waititi dostal asi až príliš voľnosti a potom vznikajú takéto miš-maš spletité guláše bez hlavy a päty. V skratke celé zlé, zábavnosť skôr splašková, málo čo tu vychádza berie, okrem príšerne zlých scén, úloh, akcie,... tu je len malé vykúpenie v podobe Christiana Bale, ktorý to ako tak zo svojou temnou postavou ukočíruje. Ináč jeden veľký zlý vtip. Nakoniec som rád že som toto Marvel peklo nepodstúpil v kine lebo by som bol veľmi ale veľmi sklamaný zo série, ktorá ma dosť bavila. /50%/ ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Po zdejších hodnoceních jsem se tohoto dílu bál jak čert kříže. Nakonec ale v pohodě. Možná hodně jednoduchý, přímočarý, určitě míň vtipný než Ragnarok...no ale pořád v pohodě koukatelný, zábavný a odpočinkový tak, jak na propršené nedělní odpoledne v kině chcete. Problém tohoto filmu je nicméně možná v tom, že po takřka geniálním Ragnaroku všichni chtěli tak moc další díl, až se ho vlastně dočkali...a on nic moc navíc nenabídl. ()

Galerie (42)

Zajímavosti (87)

  • Název filmu se objeví až na konci filmu. (LUKICKK)

Související novinky

Rychle a zběsile v kinech uspělo

Rychle a zběsile v kinech uspělo

21.05.2023

Ještě pár let nazpátek by podobný titulek byl brán jako naprostá samozřejmost. Jenže po covidových letech a klesajících kvalitách posledních snímků v sérii Rychle a zběsile se přece jen mnozí… (více)

Šéf Disney chce být se Star Wars opatrný

Šéf Disney chce být se Star Wars opatrný

12.03.2023

Jen před několika dny se objevily zprávy, podle nichž jsou filmy Star Wars, jedné z největších franšíz všech dob, víceméně v bodu mrazu. Jediný projekt, co by mohl v dohledné době dorazit, je prý… (více)

Chris Hemsworth naznačil konec v MCU

Chris Hemsworth naznačil konec v MCU

24.11.2022

Od té doby, co bylo Chrisu Hemsworthovi (Thor, Vyproštění) v dokumentárním seriálu Tělo nezná hranic s Chrisem Hemsworthem na Disney+ naznačeno, že má předpoklady k vážné formě Alzheimerovy choroby,… (více)

Black Adam konečně oživil kina

Black Adam konečně oživil kina

23.10.2022

V posledních měsících návštěvnost kin, i velké tituly v nich dostupné, výrazně zpomalily - nejvýdělečnější film od července je s velkým náskokem Bullet Train, který globálně prodal lístky za 239… (více)

Reklama

Reklama