poster

Eleventh Hour (TV seriál)

 • Slovensko

  Nulová šanca

Drama / Horor / Sci-Fi

USA, 2008, 18x44 min

Hudba:

Graeme Revell

Hrají:

Rufus Sewell, Marley Shelton, Marc Blucas, Angus Macfadyen, Zach Mills, Kate Nelligan, Michael O'Keefe, Matt O'Leary, Haley Ramm, Daniel Roebuck, Diane Venora, Lorena Segura York, Jimmi Simpson, Lindsay Pulsipher, Jake Thomas, Paul Rae, Matthew Alan, Vanessa Martinez, Leith M. Burke, Dylan Bierk, Mario Cortez, Bruce Thomas, Tahyna MacManus, Ivana Milicevic, John Cassini, Lindsey Shaw, Chandra West, Scoot McNairy, Megan Paul, Christie Burson, Taylor Nichols, Jeannie Epper, Kristen De Luca, Ion Overman, Nolan Gould, Eric Pierpoint, Patrick Carroll, John Murray, Kirk B.R. Woller, Jaclyn Ngan, Ruben Pla, Gattlin Griffith, Raphael Sbarge, Colin Lawrence, Michael McGrady, Nicole Pulliam, Jared Gilmore, Laura Wiggins, Jeff Perry, Sahara Garey, Sandra Vergara, Caitlin Dulany, Erica Gimpel, Kate Burton, Maika Monroe, Esteban Powell, Scott Lawrence, Gideon Emery, Nina Dobrev, Christie Lynn Smith, Debra Mooney, Dana Salah, Bernard White, Paul Ganus, Noel Arthur, Cinda Adams, Raquel Gardner, Romy Park, Angela Gots, Samantha Shelton, Liza Weil, Myndy Crist, Melissa Sagemiller, Susan May Pratt, Christina Chang, Kathryn Zenna, Presciliana Esparolini, Gina Rodriguez, Stacy Edwards, Mark Doerr, Manny Montana, Meg Cionni, Michael Grant Terry, John Prosky, Michael Nardelli, Alex Nesic, Angel Desai, Kevin Carter, Tom Virtue, Rizwan Manji, Tehmina Sunny, Dennis Hill, Griffin Cleveland, Dave Florek, Sam Hennings, Adrian Quinonez, Henri Lubatti, Mark C. Baldwin, Ric Sarabia, Scott Klace, Patrick St. Esprit, Stephen Ramsey, Carla Jimenez, Jo Anderson, Henry G. Sanders, Stefanie Black, Virginia Montero, Marco Morales, Anthony Martins, John O'Brien, Jeremy Denzlinger, Mark Berry, Tim Haldeman, Brian Gattas, Jorge-Luis Pallo, Mario Perez, Jules Bruff, Pat Skipper, Christopher John Fields, Jonna Walsh, Jeff Howard, Bob Stephenson, Tate Berney, Kinga Philipps, Rico E. Anderson, Paul Perri, Charles Carroll, Ossie Mair, Stephen Bogardus, Scott C. Roe, Damien Leake, Nicole J. Butler, Jeris Poindexter, John Lafayette, Jarret Wright, Marisol Ramirez, Kim Chase, Andrew Tinpo Lee, Dominic Pace, Steven Lambert, Toni Torres, Erica Shaffer, Michael Wyle, Skoti Collins, Kiran Rao, Angela Hughes, Ben Shields, Christy Oldham, Holly Reiser, Elaine Kao, Khaira Ledeyo, Blake Shields, Zach Lewis

Producenti:

Jerry Bruckheimer

Střih:

Lance Anderson

Scénografie:

Keith Neely, Richard Berg

Kostýmy:

Daniel J. Lester
(další profese)
 • MoiJe
  **

  Zatial len do 1x03: Evidentne tu chyba Pilot. Vzhladom na niektore narazky by naviac mohol byt naozaj zabavny. Nie ze by sme sa v serialy neorientovali, schema je jednoduche. Trochu mi tu chyba napatie, cele je to akesi jednoduche, prideme sem, on nam hned povie co a ako, pridu za paduchom, behom chvile mu par frazami zmenia cely pohlad na vec...(1.11.2008)

 • bartias
  ***

  Geniální vědec a agentka FBI vyšetřují případy vyžadující zvláštní pozornost. Eleventh Hour skutečně vděčí Aktům X za mnohé. Jiskření mezi rozdílnými hrdiny je povinností, stejně jako odlehčení v podobě humoru a hlášek. Je zábavné, že producenti přidělili průkaz FBI vysoké, prsaté a veskrze atraktivní blondýně s vizáží, proti které tvůrce Akt X Chris Carter svého času zarytě bojoval. Oproti jeho kultovnímu seriálu se ale tenhle drží více při zemi. Záhady mají vždy vědecké řešení a jakkoli velké škody byly napáchány, konce jsou relativně šťastné. Epizody jsou striktně samostatné a kvalitou kolísají od velmi dobrých po veskrze průměrné - většina si ale drží lehký nadprůměr, jež nepostrádá jednu nebo dvě zábavné myšlenky. V kombinaci s odlehčenou, někdy až cheesy atmosférou je to většinou příjemný relax, na konkurenční Fringe ale Eleventh Hour rozhodně nemá.(26.7.2009)

 • TomikZlesa
  *****

  Dnes se naučíme trošce kuchynských dovedností, vezmeme Fringe a jedno pořádné sítko, necháme jednoho všeznalého vědce a krásnou agentku FBI, ale bohužel odstraníme souvislejší a hlubší příběh spojující jednotlivé díly a z chytré agentky uděláme pouze zbytečny dozor na okrasu. A takto podáváme bez jakéhokoliv ochucení těšit se na další díl. Ano zatím hodnotím 6 dílů a bohužel tu opravdu chybí hlubší dějová linka, jenže i tak sou jednotlivé díly hodně slušné se zajímavýma nápadama, myslim že bologové, chemici atd. si musí opravdu příjít na své. Vykrádání právě Fringe je tu tak vokatý že nejde si ho nevšimnout a to včetně uvodní znělky. Agentka která ze začatku zapůsobí velmi schopne a průrazně,ale je tu opravdu jen aby bylo na co koukat, vše řeší pan Chytrý s velmi dobrou duší, který nikdy nezapomene udělat nějaký ten dobrý skutek. Pokud se časem rozvine nějaká ta souvislá linka ( o čemž pochybuju ) tak by to seriálu určitě prospělo. Ale i tak krasných 5*, sice ne čistých, ale 5.....Po dokoukání všech dílů opravuju na čistých 5* žádná spojující linka se sice nerozjela, ale díly skvěle baví sem tam i nějaká vtipná hláška a neskutěčně sympatický Rufus....jen škoda těch podobných začátků kdy se pokaždé někomu něco stane, jěště že pokaždý nějakým zajímavým způsobem :-)(10.10.2009)

 • markuc
  ***

  Po shlednuti ctyr epizod smekam pred tvurci pomyslny klobouk. Prijemny pocin, zajimave postavy, netradicni pripady delaji z tohoto serialu jeden z lepsich v posledni dobe. Ackoli zde chybi nejake originalnejsi zpracovani. Scenaristicky se jedna ale o zajimavy pocin, kdy hlavni hrdina (vedecky poradce FBI) resi zajimave pripady trosku netradicne (kdy vlastne vypatra "vynika" diky vedecke podpore).(16.11.2008)

 • Dannysek4U
  ***

  Trochu Monk, trochu Mulder, takovej je v tomhle serialu Rufus Sewell jako dr. Hood. Sympatickej hybrid. Nanestesti se ale Bruckheimer drzi prilis pri zemi, takze i pribehy jsou hrozne nevyrazny a jen natukavaj. Velka skoda, tohle ma potencial jako stehno. Nanestesti vedecky manipulaci nejsou zrovna to nejzabavnejsi tema.(22.12.2008)