Oni 2: Noční kořist

• USA The Strangers: Prey at Night (více)

JaNoKar

Mnohem lepší než jsem čekal.Postavy tam dokonce mají něco čemu se dá říkat charakter.Atmosféra je fajn.Není to nic průlomového,ale na puštění před spaním na strašidelnou náladu stačí. ()

drkaldj

Za mě koukatelnější a celkově lepší než první díl. Nechápu akorát proč nepoužili ten revolver který mají (ale po tom co se rozdělí ho záhadně nemá ani jeden).  Co by rozhodně přidalo na hororovosti by byly třeba nějaké fotky těch skutečných vrahů na konci titulků nebo nějaké pořádné rozuzlení případu. ()

KarlN

Uječení a ukníkaní američané opět dokazují, že nejsou absolutně schopní bránit se komukoliv, naprosto vylučujíce racionální uvažování . Křičet "Nech nás" na psychouše v masce s kudlou, má jistě smysl . Před každým se zavírají, ačkoliv nikdo nemá střelnou zbraň, bože! Skoro naprostá ztráta času...chcete li ale vidět, jak se čtyři lidi, z nichž dva jsou muži, nedokáží ubránit trojici jiných lidí, z nichž dva, jsou ženy...směle do toho. p. s. Celý film se mi v hlavě honila dokola jediná myšlenka: proboha , to jsou vemena! ()

Nikol45

Tenhle díl se mi líbil více než jednička což nebývá obvyklé. Více napínavé a více vražd. Přijde mi i lépe propracované. ()