Již potřetí máme tu čest vidět pověstný dům v Amityville v akci. Prokletý dům koupí americký spisovatel John Baxter, který tady chce napsat velký román a odpočinout si od rozvodových tahanic se svou manželkou. Poté, co jejich dcera utone v jezeře u domu při nehodě na lodi, ji její matka začíná potkávat bloudící po domě. Baxter kontaktuje vyšetřovatele paranormálních jevů a ten začíná pátrat po zdroji ďábelské síly v domě. (Chatterer)

GOREGASM

Prudký sešup ke dnu a ke všemu ve 3D :-). Najít na třetím Amityvillu nějaké pozitivum je téměř nadlidský úkol a nemůžou za to ani tak herci, ale především impotence producentů této "haunted house" série a tvůrčí týmu tohoto dílu. Do třetice stejná šablona, což ale ne vždy vadí, nicméně zde podaná absolutně bez atmosféry. Prostě nuda to je. A nezachrání to ani dvaadvacetiletá Meg Ryan. Podobný fail jako třetí Halloween. 20% ()

Rathalos

Treti film serie bol slabsi,viac-menej sa vacsinou nic nedeje,az ku koncu sa to rozbehne a to je malo,ani pritomnost mladuckej Meg Ryan nepomohla...:-) ()

helraiser

Bohužel v tomto případě se jedná o dost velkej kvalitativní sešup ať z hlediska atmosféry tak i z hlediska nápadu a přitom to ze začátku vypadalo tak zajímavě. Ovšem koukat se na to dá a je to i docela zábavný, ale s předešlíma dvěma díly se to nemůže v žádném případě srovnávat. Takže kdo si chce užít hodinu a půl hororové zábavy a nebo ulítává na strašidelných domech tak by neměl váhat. ()

Likan7

Mladá Meg Ryan, několik pěkných scén a jinak nuda, šeď a nuda. Z těch zatím natočených tří Amityville nejslabší. ()

Dr.Loomis

Nebýt toho rozjetého konce dám o jednu hvězdičku méně. Myslím si že jsou i horší horory než tentotřetí mytville,bylo pěkné ty scény ve 3D a ani jsem na ně nepotřeboval brýle.Za mě 65% ()

honzic

Velmi nepovedená nudná verze, co vůbec neděsí, postavy jsou nevýrazné a děj ještě nudnější a zmatenější. Hodnocení: 20 % ()

blondboss

Doslova televízne spracovanie známeho hororu, ktorý s pôvodným dejom má naozaj pramálo spoločného a v zásade tu chýba akákoľvek tajomná, hororová či aspoň thrillerová atmosféra. A vizuálne efekty ozaj katastrofálne už hádam aj na tú dobu. Toto pokračovanie nevyšlo a začínam sa obávať tých ďalších. 25 % ()

Svadbos

Kompetentnosť na každej úrovni zachránila tento film od úplného dna a taktiež excelentné 3-D efekty.. V televízii film bežal pod názvom "Amityvilel: The Demon". ()

patho666

Tak nám séria ide plynule kvalitatívne smerom nadol...Pozrieť sa to určite dá a neurazí najmä vďaka skvelej atmosfére ktorá sa žiaľ zhruba od polovice filmu úplne vytratí, čo je veľká škoda. ()