Knihovníci

USA, (2014–2018), 29 h 51 min (Minutáž: 40–58 min)

Tvůrci:

John Rogers

Kamera:

David Connell

Hudba:

Joseph LoDuca

Noah Wyle, Jane Curtin, Christian Kane, Bob Newhart, Rebecca Romijn, Lesley-Ann Brandt, John Larroquette, Lindy Booth, John Harlan Kim, Haley Webb (více)

Série(4) / Epizody(42)

Tato napínavá řada se začíná na našem území vysílat 24 hodin po premiéře v USA. Inspirovala se oblíbenou trilogii Knihovník. Flynn Carsen (Noah Wyle) vede dvojí život. Pracuje v Metropolitní knihovně, kde chrání sbírky podivných nadpřirozených artefaktů. Nebezpečná hrozba jej přiměje sestavit tým, který mu pomůže zabránit konci technologické civilizace. K boji proti hrozivému Bratrstvu hada mu plukovnice Eve Bairdová (Rebecca Romijnová) pomůže zlanařit chytrého kovboje Jacoba Stonea (Christian Kane), otřelého zloděje Ezekiela Jonese (John Kim) a odbornici na synestezii Cassandru Cillianovou (Lindy Boothová). (Universal Channel)

mpet

Původně jsem hodnotil čtyřmi hvězdami, bylo to po shlédnutí prvních dvou dílů, kde jsem viděl přesně to co jsem čekal, ale pak přišli další díly a hořké zklamání. Noah Wyle, herec, kvůli kterému jsem se na knihovníky těšil tam v podstatě hraje druhé housle, i když lépe řečeno je, že tam prakticky nehraje (objeví se jen ve čtyřech dílech), no a ostatní herci jsou takový nemastný neslaný a Lindy Booth je k tomu ještě strašně nesympatická. Seriál na který jsem se strašně těšil a který mě strašně zklamal. Hold hodnotit po prvních pár dílech se někdy nevyplácí. ()

matko2351

Pilot ma veľmi neočaril, ale páčil sa mi. Pripomenulo mi to detstvo pri pozeraní Lovkyne tajomstiev. Presne ten istý štýl, na dnešnú dobu dosť mizerné bojové scény a špecialné efekty sú na úrovni rokov tvorby Lovkyne. Ale skúsim ďalej :D ()

peppe

Ježišmarjá Josefe....to snad ani ne :( Hodně špatný, herci hodně špatný - zvláště plukovník Baird, to je výkon jako fík :) Děs. ()

kamic

U filmové trilogie s Flynnem Carsenem jsem se docela bavil a tak jsem byl na seriál docela zvědavý. Ale nějak to není ono. Až moc mi to pachtění za artefakty s partou divných týpků připomíná Skladiště 13. No, třeba se to zlepší. A Rebecca Romijn buď neumí hrát nebo ji to v tom seriálu moc nebaví. Nebo obojí. ()

Cissia

Jako seriálového fandu je zatraceně těžké mě potěšit, nicméně Librarians se poněkud vymykají a prostě na mě fungují. Zatímco mozek a oči pláčou krvavé krokodýlí slzy nad do nebes volajícími kravinami a nelogičnostmi v ději moje dětské srdce, které Flynna Carsona mělo snad ještě radši než Indianu Jonese nadšeně slintá a netrpělivě očekává každý další díl tohoto úžasného, stupidně akčního béčka plného knih. Takže za mozek a oči s bídou dvě hvězdy. Za srdce plná palba pěti hvězdiček :) ()

soulja47

Seriál Knihovníci mě docela překvapil. Nic moc jsem od toho nečekal, ale po shlédnutí pár dílů jsem změnil názor, ohodnotil bych 4,5 hvězdy, jelikož se seriál přiklání spíše k béčkovýmu ohodnocení. Ale musím říct, že když nic tak tohle je správná volba. ()

pupidup

To je opravdu hrozny paskvil. Scenar asi psaly deti v materske skolce. Nuda kombinovana s naivnim dejem a trapnym chovanim postav. Tohle fakt nedopadlo. ()