Avengers: Infinity War

• USA Avengers: Infinity War (více)
USA, 2018, 149 min

Předloha:

Stan Lee (komiks), Jack Kirby (komiks), Don Heck (komiks)

Kamera:

Trent Opaloch

opatstviolov

Thanos je jeden z nejlepších záporáků vůbec a z Avengers: Infinity War dělá jeden z nejlepších superhrdinských filmů vůbec. Zatím jednoznačně nejlepší z MCU. 10/10 ()

Herynaid

Asi nejlepší Marvel film. Humor a vážnost je zde skvělé vyvážená a přesně tak i postavy a jejich čas na plátně a vlastně. Příběh je hlavně o Thanosovi a jeho cestě "pomoct" vesmíru, kdy mu v tom chtějí zabránit avengers. Chci jen říct že jsem to vůbec nečekal jakože chvilkami jsem mu i fandil i když si myslím že mohl vymyslet něco lepšího no. ()

MatoPalkes

Asi to nie je na čistých 5*, ale je to tak monumentálne a epické že nemôžem inak. Za týmto svetom a množstvom úžasných postáv mi bude veľmi smutno. ()

unitedfan

Komiksový masterpiece. Nejlepší film od Marvelu. Konečně avengers film ve kterém je opravdová osudovost, skvělý záporák, který je vlastně hlavní postavou filmu a nečekaný závěr ve kterém hrdinové prohrají. Tohle se bude Marvelu těžko překonávat. ()

Lucie777 odpad!

Režiséři a scénaristi zřejmě nevěděli co natočit a tak si vybrali několik nezajímavých postaviček, které nesouvisle něco kecnou a pak jednu nesouvislou scénu střídá další. Ve zkratce to je spojení několika filmů v jeden. To se dá opravdu těžko pochopit. Slabomyslným jedincům to, ale zřejmě vůbec nevadí a na tuto kaši se budou dívat dál. ()

AdoBar97

Neuveriteľný film s výborným záporákom a s šokujúcim aj keď predvídateľnym koncom. Najlepší výkon tu podávajú Josh Brolin ako Thanos, Robert Downey Jr. ako Iron Man, Chris Hemsworth ako Thor a Zoe Saldana ako Gamora. ()

Wladow

Co by se skutečně stalo, kdyby se zdvojnásobila populace na všech obydlených planetách? Inu zjevně by přišel hladomor, války o zdroje a vyhlazování. Ne však v této hollywoodské pohádce. ()

Megahead

Ako som písal už pri predošlých dieloch, Avengers patria medzi lepšie Marvelovky (väčšina ostatných natočených príbehov ma moc neoslovila). Zo Spidermana urobili skôr nedospelého ťuťka, ktorý sa nad všetkým čuduje a to sa mi moc nepáčilo. Príbeh je miestami až moc prekombinovaný, ale aspoň to bolo ako tak zaujímavé. ()

MarekTulen

Tohle je rozhodně nejlepší Marvel film co kdy vznikl, možná i nejlepší film co kdy vznikl. Skvělé akční momenty, výborný záporák, hudba u které Marvel nezklamal a příběh neboli Thanosova dobrodružná cesta pro kameny, je ultimátum. Nenávidím otevřené konce, ale tady byl perfektně zpracovaný a aspoň jsem se tenkrát mohl těšit na pokračování tohoto super filmu. Už při Age of Ultron, kde podtitulková scéna ukázala záporáka Thanose, byla dost cool. Doporučuji. <3 ()

ENDGAMEBOY

Tohle je můj oblíbený film o Avengers. Hlavně se objevily postavy ( Doctor Strange, Strážci Galaxie). Jenom konec byl pro mě smutný. Ale rozhodně doporučuji na tuhle marvelovku se podívat. Za mě 9,5/10. ()

Mrkvolin

Je to v celku dobrý film, ktorý ma nevyčerpal tak ako avangers age of ultron, nedal mi pravý vrchol avangerov skôr aké si drastické utieranie podlahy predtým, ako sa celý cyklus začne znova, s akýmkoľvek zvratom šťastia alebo komplexným reštartom, čo ma vskutku v srdci veľmi zranilo. Inak bratia Rusovci režijne odvádzajú skvelú prácu, aj kde sa tu vyskytuje veľa postav ,ktorá sa nijako nerozvíjajú a akcia a efekty sú ako vždy úžasné 7/10. ()

aburos

Všechno do sebe začíná zapadat a bratři Russoové na tomto filmu ukazují svoji genialitu v provázanosti jednotlivých sólovek se skupinovými filmy hrdinů od Marvelu. Děj utíká jako voda a než jsme se naděli, tak jsme odcházeli z kina plni dojmů a očekávání z chystaného závěru této fáze. Za skvělý děj, zábavu a vyváženost v ději dávám 5/5. ()

Začalo natáčení Daredevila a Penguina

Začalo natáčení Daredevila a Penguina