poster

Sadako vs Kayako

 • Japonsko

  貞子vs伽椰子

Horor

Japonsko, 2016, 95 min

Hudba:

Kódži Endó
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tuax
  **

  Sadako byla hodně nezáživná a nudná a k tomu jí bylo navíc věnováno nejvíce prostoru, což byl tím pádem průšvih. Kayako a její pet, byli naopak dost zajímaví a slušně efektivní a dobře se na ně koukalo, ale prostor nedostali. Ani jednu z těchto strašidelných bytostí Japonska jsem neznal, takže očekávání nebyla žádná a překvapení tak napůl. Jejich finální souboj, lze tomu ak říkat, protože to bylo hodně špatné a hodně o ničem, byla velká nuda, kde stejně nebylo moc ukázaného. Nejzábavnější byla část se školáky, jinak mě ten film moc nenadchnul. A po hororvé stránce, ano zanechá to v člověku nějaké ty myšlenky, zvláště když se na to dívá mez jednou a třetí ranní, ale druhý den už ani stopy. Snadno zapomenutelná podívaná.(10.1.2017)

 • Marceloo
  ***

  Dve dievčatá sa zhodou okolností dostanú k prekliatej videokazete, v ktorej sa skrýva kliatba k prebudeniu Sadako. V rovnakom čase sa do mesta nasťahuje nové dievča, ktoré zase prebudí ducha Kayako, takže súboj dvoch démonických entít začína byť nevyhnutný. - Mňa tento fight medzi dvomi ázijskými hororovými legendami príjemne prekvapil. Je to natočené rovnakým spôsobom, ako všetky novšie časti, ale sú tu príjemné postavy, atmosféra sa tiež občas nájde a celé to podporuje odlahčená postava zvláštneho šamana a jeho pomocníčky. Masky sú spracované výborne a aj keď je tu dosť použitých digitálnych efektov, nepôsobia úplne zle. Keby bol záver trochu intenzívnejší a bolo to trochu strašidelnejšie, išiel by som s hodnotením aj vyššie.(24.6.2017)

 • Cappuccino
  **

  Pozreté len z čistej zvedavosti, že kto porazí koho. Do finálneho súboju to bolo ale skôr komické než hrôzunaháňajúce, i keď mal film aj svoje svetlé (temné) chvílky a samotný final fight nestál za moc. Ale ak poznáte Kruh a The Grudge, tak tomu kľudne dajte šancu. Predsa len ste si určite pozreli Alien vs Predator a Freddy vs Jason aj keby to mali byť zhovadilosti.(14.1.2017)

 • Asia_Power
  **

  Kletba sem, kletba tam nám už je to všechno jedno, ale osobně jsem se rozhodla, že se zařadím mezi prokleté asijské čubky a vyprodukuji vlastní kletbu takže - KAŽDÝ KDO DOČETL AŽ SEM, ZEMŘE !!!!! Stejně tak jako by jednou chcípnul i kdyby to nečetl, jelikož nesmrtelnej z vás hádám není nikdo. A jelikož tento koment může číst spousta lidí, na které právě dolehla má kletba, znamená to, že bych měla s mordováním kurevsky hodně práce a dost blbě bych to stíhala. Takže malá pomůcka - Do sta let a do dne u srdce Tě bodne !! Tedy až budete ve stáří chcípat na smrtelné posteli, není to přirozená smrt, jsem to JÁ a se slovy - bu bu bu ty malá pyčo - Vás vcucnu do světa kde nebudete muset koukat jak si to vyříkávaj Sadako s Kayako.(20.11.2016)

 • corpsy
  **

  Zas a znova trebalo mytológiu dievčatka zo studne od základov prekopať ( viď SADAKO 3D ). Tu síce zmeny niesu radikálne, ale sú postrehnuteľné. Zato pani z Domu smrti ostala pri starom. Dokonca aj jej predvádzacia jazda dolu schodišťom vie ešte stále poštekliť nervy. A tieto dve kultové prízraky sa stretli v akomsi ´´kaiju´´ crossoveri, ktorého tvorcovia si asi mysleli, že ak napchajú do filmu dve najstrašidelnejšie postavy moderného hororu, bude to dvojnásobne desivé. Skôr je to o polovicu menej hrozivé, ako samostatné výlety týchto dvoch postáv do ríše ľudí.(22.11.2016)

 • - Snímek byl poprvé oznámen 1. dubna 2015, tedy na Apríla, a proto nikdo jeho vzniku nepřikládal velkou váhu. Výroba snímku byla však nakonec potvrzena 10. prosince 2015. (fiLLthe3DD)

 • - Spoiler: Zatímco v předchozích dílech série Ring docházelo k úmrtí obětí vždy sedm dní po zhlédnutí videa, v tomto snímku lidé umírají již po dvou dnech. (fiLLthe3DD)

 • - S rolí Kayako Saeki byla nejprve spojována Takako Fuji, která Kayako ztvárnila v originální japonské sérii, jenž čítá dva video filmy a dva kino filmy. Též si zahrála i v amerických verzích z roků 2004 a 2006. Herečka však na svém Twitteru popřela, že by měla s tímto filmem cokoliv společného. V tomto snímku ztvárnila Kayako herečka Runa Endo. (fiLLthe3DD)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace