Malý Sheldon

• USA Young Sheldon (více)
USA, (2017–2024), 46 h 30 min (Minutáž: 18–60 min)

Iain Armitage, Zoe Perry, Lance Barber, Raegan Revord, Doc Farrow, Montana Jordan, Danielle Pinnock, Rex Linn, Valerie Mahaffey, Brian Stepanek, Melissa Tang (více)

Série(7) / Epizody(141)

Pro devítiletého Sheldona Coopera není snadné vyrůstat ve východním Texasu. Být největším géniem své generace, který vyniká v pokročilé matematice i vědě, totiž není vždycky výhodou, zvláště pak v zemi, kde mají svrchovanou pozici náboženství a fotbal. A zatímco se zranitelný, nadaný a poněkud naivní Sheldon vyrovnává se světem, jeho úplně obyčejná rodina musí najít způsob, jak se vyrovnat s ním. Jeho otec George se ze všech sil snaží uspět jako středoškolský fotbalový trenér i jako otec chlapce, kterému nerozumí. Sheldonova matka Mary zuřivě brání a opatruje svého syna ve městě, kam prostě nezapadá. Sheldonův starší bratr Georgie sice dělá na střední škole co může, ale je těžké být za frajera, když chodíte do stejné třídy se svým devítiletým bratrem. A nakonec je zde taky Sheldonova sestra, jeho dvojče Missy, jež někdy těžce nese, že se jejímu bratrovi dostává tolik pozornosti, ale zároveň je to jediný člověk, který může Sheldonovi spolehlivě říci pravdu. Během deseti let vysílání seriálu Teorie velkého třesku diváci poznali ikonického, výstředního a neobyčejného Sheldona Coopera. Tento komediální seriál nám skýtá příležitost nahlédnout do jeho dětství, kdy se vydává na svou nevinnou, ošemetnou a slibnou cestu k přerodu v muže, jímž se stane. (HBO Europe)

Duffman 97

Musím uznat že i přes mojí skepsi se tenhle spin-off Teorie velkého třesku dost povedl.V některých ohledech dokonce TBBT předčí.....mám na mysli zejména příběh.Nenormální kluk snažíc se najít své místo ve světě.Iain Armitage je důstojnou náhradou za Jima Personse,který je jako Sheldon prostě skvělý.Ve finále pokud čekáte nerd humor jako v Teorii,budete zklamaní.Pokud jste otevřeni změnám a překousnete změnu stylu.....dostanete příjemný rodinný sitcom. ()

ProkesPetr

Jediné co mě na tomhle seriálu sere je už 3. Změna dabéra hlavní postavy a u nové série dokonce i další důležité postavy :) ()

anicca

Ale áno, určite áno, veď kto by nebol zo Sheldona hotový a nezaujímalo ho ako sa vlastne tento génius vyvíjal? Fantastické vtipné hlášky malého vedátora zasadené do prostredia Texaského vidieku medzi fakt prostých ľudí myslím nenechá chladného nikoho. Z castingu vypichuj skvelú raegan Revord v úlohe Sheldonovej sestry dvojčaťa. ()

Janiik15

Krásné pokračování Teorie velkého třesku. Sice mě štve, že si hodně věcí oproti Teorii odporuje, ale i tak je to krásné příběhy Malého Sheldona a celé jeho rodiny. Úplně úžasná postava je Sheldonova sestra Missy (Raegan Revord) a jeho babička (Annie Pottsová). Celkově má seriál krásnou retro atmosféru, která mi sedla a i přes to, že na to hodně lidí nadává, tak mě osobně se mi to zatraceně líbí. Sice to není zas tak dobré, jako teorie velkého třesku, ale i přes to je to stále skvělý a dost zábavný seriál, který bych si každému doporučil pustit, protože vás to bude zaručeně bavit. Celkově seriálu dávám 85%. ()

Tuukanen

Hodnotím jako ten, kdo moc nezná TBBT. Zajímavý rodinný seriál, stylem a humorem podobný spíše na Průměrňákovy (otec, starší syn a Sheldon mají tam své ekvivalenty), ale zatím jsem si ho tak neoblíbil. Štve mě neuskutečná arogance Sheldona (ani v TBBT myslím není takový). ()

KiSsNeO

Zatím jsem u 2. série, ale musím říct, že se mi to líbí víc, než samotnej Big Bang, i když je pravda, bez znalosti Big Bang, by to nedávalo takovej smysl. Je to opravdu super seriálová záležitost. Krásně se u toho odpočívá. Žádný zbytečný drama. Prostě pohodová komedie. Příjemně to plyne, herci jsou fakt skvělí až na tu protivnou pizdu od sousedů. ()

alex.0

Hezký seriál pro fanoušky seriály Big Bang. Jeho kvalit sice nedosahuje, ale styl humoru je podobný a tento seriál vám tak může pomoci zaplnit místo po ukončeném seriálů Big Bang. Občas si ostatně užijete i Sheldonova hlasu Jima Parsonse z originální série co by komentátora. Za mě zasloužené 4 hvězdy. :) ()

Reyer

Perfektní od A do Z. Dokonale vystihli dospělého Sheldna. A hlavně člověk se může dívat a být spokojený a v obraze i když nemá nakoukane Teorie velkého třesku. ()

Korrie

Teorii třesku jsem neviděla, z ukázek mi to není nijak sympatické. Ani jsem nevěděla, že to má nějakou souvislost. Ale Malého Sheldona jsem začla pouštět náhodou jako kulisu k práci a bavilo mě to, i když jsem netušila, co je to za seriál, nebo jak dlouho běží. Teď se dívám od prvního dílu a je to perfektní, jsou tam super hlášky a směju se tu na celé kolo. Zrovna jsem dokoukala asi sedmý díl a hláška "Jo, to je vono" mě rozesmála zatím nejvíc :-D ()

1234Horymir odpad!

Možná, kdyby to nemělo mít návaznost na BBT, tak bych na to koukal (asi tak 5 minut) jinýma očima, ale takhle je to nesmysl. Naprosto nesympatický malý Sheldon, který pronáší moudrosti, není vůbec vtipný - takhle to nefunguje. To je stejné, jako v životě. Když je někdo nesympatický (jak vzhledem, tak pohyby i barvou hlasu), tak může mluvit, jako kniha, ale vy ho stejně nebudete poslouchat, jen se budete soustředit na okamžik, kdy už konečně zmizí ... ()

ricardo2803

Úplně stejně jako Teorie velkého třesku, tak i Malý Sheldon u mě nezabral na první dobrou. Ale s odstupem času se mi začal i tento sitcom moc líbit. Není možné do něj naskočit hned po dokoukání Teorie, ale chce to trochu odstup. Nejvíc se mi líbí babča a malá Missy. ()

Mac._

- "Až přijdem domů, nakopnu tě do koulí!!" - "Těžko, ještě nesestoupily..." Můj počáteční skepticismus vůči tomuhle seriálu se postupem času rozplynul. Výborně napsané dialogy a vyčnívající vedlejší postavy (hlavně babča od Annie Potts) z toho dělají důstojný prequel TBBT. Navíc si seriál zachovává, alespoň do šesté série, vyrovnanou kvalitu. Jsem zvědav, jak se scénář vypořádá s úmrtím otce, velká škoda přijít o postavu taťuldy Lance Barbera. Chuck Lorre zkrátka umí. ()

HankCreo odpad!

Kdo proboha dělal casting na tenhle seriál? Děsně nesympatický herci.  Děj? Malej, rozmazlenej a psychopatickej parchant, kterej si myslí, že přes toxickej vztah se svoji “rádoby hippie” babičkou, si může dovolit všechno. Ještě navíc, když to umocňuje, totálně psychopatický herecký výraz hlavního hrdiny. Jedním slovem- odpad! ()

Sprostý méďa Ted se dočká seriálu

31.12.2017

Favreau a mladý Sheldon

Favreau a mladý Sheldon

16.03.2017

Přátelé měli spin-off s Joeym, Teorie velkého třesku nám nabídne Sheldona. Rozdíl je akorát v tom, že tentokrát dostaneme prequel, v němž bude populárnímu hrdinovi 9 let. Ano, řeč je o dlouho… (více)