Malý Sheldon (TV seriál)

Young Sheldon

Young Sheldon

Komedie

USA, 2017 - 2018, 14 h 20 min (Minutáž: 19–22 min)

Iain Armitage, Zoe Perry, Lance Barber, Raegan Revord, Doc Farrow, Montana Jordan, Danielle Pinnock, Rex Linn, Valerie Mahaffey, Brian Stepanek, Melissa Tang, Sarah Baker, Annie Potts, Ray Liotta, Scott Peat, Isaac Faulkner, Elon Musk, Jason Kravits, Dave Florek, Frances Conroy, Harry Groener, VyVy Nguyen, Jim Parsons (vyp.), Ryan Phuong, Caitlin Carmichael, Katherine Von Till, Zuleyka Silver, Billy Gardell, Richard Kind, Wyatt McClure, Phil Morris, Anjali Bhimani, Jason Alexander, Ava Cantrell, Melissa Peterman, Paul Bates, Cleo King, Chris Wylde, Piotr Michael, Wallace Shawn, Michael Cudlitz, Vernée Watson-Johnson, Matt Hobby, Nick Alvarez, Mckenna Grace, Andrea Anders, Josh Cooke, Ella Anderson, Bunnie Rivera, Cheyenne Nguyen, Wallace Langham, Mia Allan, Isabel May, Adam Kulbersh, Dale Raoul, Susan Chuang

V první řadě je to dost odlišné od Big Bang Theory, tam to je vyloženě sranda, kdežto tady jsou tak 3 vtípky na díl. Už jen to, že tam nepřidávají smích (jak jsme na to zvyklí třeba z Friends nebo z Big Bang) jasně značí, že to moc sranda není. Dále Jim Parsons (dospělý Sheldon v Big Bang) dává té roli opravdu hodně, což tady ten 10-ti letý klučina je samozřejmě podstatně horší, ten má celou dobu jen vážný výraz, nic víc. Úroveň dílů je docela kolísavá, některé jsou slušné a některé o ničem, zrovna ten úvodní díl je docela blbý. Ale dá se to, něco mezi 3-4*.(9.7.2018)

Není to sice TBBT, ale podívaná je to příjemná. Humoru není nazbyt a Sheldonova povaha se zde odráží naprosto dokonale. Dívat se na mladého Sheldona mě lákalo zejména proto, že to je jaksi "prequel" k TBBT, ale popravdě jsem od měj moc nečekala. Co jsem ale už vůbec nečekala je, že Meemaw bude mou nejoblíbenější postavou celého sitcomu. - "You're sitting in my spot."(18.5.2018)

Nelze upřít skutečnost, že si tvůrci Big Bang Theory dali opravdu práci nad tím, aby vykreslili Sheldonovu rodinu co nejvěrněji a nejpřesněji tomu, o čem mluví v původním seriálu. A stejně tak je na tom i mladý Sheldon, který je úplně stejnej ksicht, jak ten o dvacet let starší. No a musím se přiznat, že ani po stránce vtipu jsem nebyl vysloveně zklamaný. Je pravda, že byly díly, které zaváněly spíš nudou, než trapností, ale to se u podobných seriálů holt občas stane. Solidní čtyři hvězdičky s návratem do období na přelomu osmdesátek/devadesátek a uznání, že tak povedený casting pro podobný sitcom se hodně dlouho nepovedl.(15.5.2018)

• Thrakan

Osobně jsem nevěděl co od toho na začátku čekat... kvalitu TBBT jsem nečekal a to se skutečně potvrdilo. Určité vtipné sceny tam jsou, ale opravdu jich není mnoho. Také postava "babči" mi nesedí. V původním seriálu ji Sheldon popisuje jako milovanou babičku, kdežto zde máme rádoby vtipnou postarší alkoholickou štětku. Po shlédnutí první serie mohu hodnotit pouze dvěmi hvězdami, uvidíme jak se to vyvine v budoucnu.(30.6.2018)

Pocatecni nic neocekavani bylo po par prvnich dilech vystridano velkym nadseni ktere se bohuzel postupne rozplynulo v sedi prumernosti. Nektere dily jsou opravdu nudne. Sheldonova matka me svoji stupiditou silne verici nany neuveritelne vytaci a stava se pro me nesnesitelnou postavou. Dil s vyhazovanim komiksu se stal opravdovym utrpenim, holky se nebijou ale ta kravka byla opravdu na pest.(29.8.2018)