• erpe

Po shlédnutí celé série už můžu s klidem říct, že tohle nestálo za koukání :( S TBBT se to nedá srovnat ani trochu, humorem už vůbec ne, a to i když vezmu v potaz všechny poslední série TBBT od sedmé vejš... Představitel mladého Sheldona sice v rámci role válí a byl vybrán dost slušně, ale i tak často nemá co hrát :( Příběh se plácá od ničeho k ničemu, postavy mě nezajímají a to málo, co může být trochu vtipný už bylo stokrát líp zpracováno v TBBT. Zkrátka...jen Sheldon seriál neutáhne :( Díky všem na EDNA.CZ za titulky! :) Na tenhle seroš ale můžu s klidem zapomenout...(15.5.2018)

Prequel současného úspěšného sitcomu skrze (nepřiznaný) remake slovutného sitcomu dekád minulých. Nebýt každá epizoda ohraničena trapným, nadbytečným a na sílu roubovaným monologem staršího Sheldona, tak je to sympaticky na zcela jiné vlně humoru i stylu než předobraz. Obstojí to tedy plně samo o sobě; sice výhradně a pouze v ranku druhořadé wannabe napodobeniny Báječných let, ovšem to není zase až tak málo, když vezmeme v potaz, že jde veskrze o solidní druhořadou napodobeninu Báječných let.(3.6.2018)

Není to sice TBBT, ale podívaná je to příjemná. Humoru není nazbyt a Sheldonova povaha se zde odráží naprosto dokonale. Dívat se na mladého Sheldona mě lákalo zejména proto, že to je jaksi "prequel" k TBBT, ale popravdě jsem od měj moc nečekala. Co jsem ale už vůbec nečekala je, že Meemaw bude mou nejoblíbenější postavou celého sitcomu.(18.5.2018)

Podle očekávání to není žádná pecka. To ale snad ani nikdo nečekal. Humoru tam není tolik, tím že to stojí jenom na Sheldonovi. Přece jen je to zajímavé. Tento seriál nám přináší skvělý pohled do Sheldonovy minulosti a ukazuje nám, co ho vedlo k různým životním rozhodnutím. Celá je ho rodina je super, i vedlejší postav. Plus se to odehrává na přelomu 80. a 90. let, takže je to i pěkné retro. Určitě se budu těšit na příští sérii. :) "Muzikanti berou drogy." :D(11.5.2018)

Čekal jsem to o dost horší....sice na původní Teorií se to moc nechytá,ale mohla to být mnohem větší tragédie.Takže celkem spokojenost,jak to dopadlo...rozhodně to má potenciál na zlepšení.Ono natočit seriál o malém/mladém Sheldonovi je dost riskantní....počátky malého génia,který je ale dost podivný a švihlý.Má to své světlé a vtipné momenty...ale mohlo by jich být více.Když nepočítám Sheldona,tak nejlepšími postavami je ženská osa - babča,matka a Missy,která je prostě kouzelně upřímná a drzá.Jsem zvědavý,jestli druhá série bude lepší a zábavnější.*S01-70%(13.5.2018)