Malý Sheldon (TV seriál)

Young Sheldon

Young Sheldon

Komedie

USA, 2017 - 2019, 14 h 23 min (Minutáž: 19–22 min)

Iain Armitage, Zoe Perry, Lance Barber, Raegan Revord, Doc Farrow, Montana Jordan, Danielle Pinnock, Rex Linn, Valerie Mahaffey, Brian Stepanek, Melissa Tang, Sarah Baker, Annie Potts, Ray Liotta, Scott Peat, Isaac Faulkner, Elon Musk, Jason Kravits, Dave Florek, Frances Conroy, Harry Groener, VyVy Nguyen, Jim Parsons (vyp.), Ryan Phuong, Caitlin Carmichael, Katherine Von Till, Zuleyka Silver, Billy Gardell, Richard Kind, Wyatt McClure, Phil Morris, Anjali Bhimani, Jason Alexander, Ava Cantrell, Melissa Peterman, Paul Bates, Cleo King, Chris Wylde, Piotr Michael, Wallace Shawn, Michael Cudlitz, Vernée Watson-Johnson, Matt Hobby, Nick Alvarez, Mckenna Grace, Andrea Anders, Josh Cooke, Ella Anderson, Bunnie Rivera, Cheyenne Nguyen, Wallace Langham, Mia Allan, Isabel May, Adam Kulbersh, Dale Raoul, Susan Chuang, Alex Reid, Chris Ellis, Maria Quezada, Karly Rothenberg, Kate Flannery, Wayne Wilderson

Čekal jsem to o dost horší....sice na původní Teorií se to moc nechytá,ale mohla to být mnohem větší tragédie.Takže celkem spokojenost,jak to dopadlo...rozhodně to má potenciál na zlepšení.Ono natočit seriál o malém/mladém Sheldonovi je dost riskantní....počátky malého génia,který je ale dost podivný a švihlý.Má to své světlé a vtipné momenty...ale mohlo by jich být více.Když nepočítám Sheldona,tak nejlepšími postavami je ženská osa - babča,matka a Missy,která je prostě kouzelně upřímná a drzá.*S01-70%;S02-zatím 70%(13.5.2018)

S1: 65%. To polidšťování Sheldona je otravný. I když je fakt, že tady mi to nevadí tolik jako v Big Bangu. Tenhle spin-off by mohl docela dobře fungovat samostatně, jen by to chtělo přestat tam cpát ten Parsonsův voiceover a přidat víc, ehm, humoru. Ne že by nebylo čemu se zasmát, ale pokud je Sheldonova sestra Missy zábavnější než sám Sheldon, tak je asi někde něco špatně.(22.8.2018)

Musím říct, Sheldon jako dítě mi na rozdíl od toho dospělého není příliš sympatický, ale zvyknul jsem si na něj ... je fajn, že dostávají velký prostor i ostatní herci v rolích jeho rodičů a zejména babičky, kteří naštěstí neslouží Sheldonovi jako pouhá stafáž, protože Sheldon sám by ten seriál neutáhl ...(19.8.2018)

V první řadě je to dost odlišné od Big Bang Theory, tam to je vyloženě sranda, kdežto tady jsou tak 3 vtípky na díl. Už jen to, že tam nepřidávají smích (jak jsme na to zvyklí třeba z Friends nebo z Big Bang) jasně značí, že to moc sranda není. Dále Jim Parsons (dospělý Sheldon v Big Bang) dává té roli opravdu hodně, což tady ten 10-ti letý klučina je samozřejmě podstatně horší, ten má celou dobu jen vážný výraz, nic víc. Úroveň dílů je docela kolísavá, některé jsou slušné a některé o ničem, zrovna ten úvodní díl je docela blbý. Ale dá se to, něco mezi 3-4*.(9.7.2018)

• erpe

Po shlédnutí celé série už můžu s klidem říct, že tohle nestálo za koukání :( S TBBT se to nedá srovnat ani trochu, humorem už vůbec ne, a to i když vezmu v potaz všechny poslední série TBBT od sedmé vejš... Představitel mladého Sheldona sice v rámci role válí a byl vybrán dost slušně, ale i tak často nemá co hrát :( Příběh se plácá od ničeho k ničemu, postavy mě nezajímají a to málo, co může být trochu vtipný už bylo stokrát líp zpracováno v TBBT. Zkrátka...jen Sheldon seriál neutáhne :( Díky všem na EDNA.CZ za titulky! :) Na tenhle seroš ale můžu s klidem zapomenout...(15.5.2018)