Nastala chyba při přehrávání videa.
 • veru_needy
  ****

  Není to sice TBBT, ale podívaná je to příjemná. Humoru není nazbyt a Sheldonova povaha se zde odráží naprosto dokonale. Dívat se na mladého Sheldona mě lákalo zejména proto, že to je jaksi "prequel" k TBBT, ale popravdě jsem od měj moc nečekala. Co jsem ale už vůbec nečekala je, že Meemaw bude mou nejoblíbenější postavou celého sitcomu.(18.5.2018)

 • Emperor1
  ****

  Musím říct, Sheldon jako dítě mi na rozdíl od toho dospělého není příliš sympatický, ale zvyknul jsem si na něj ... je fajn, že dostávají velký prostor i ostatní herci v rolích jeho rodičů a zejména babičky, kteří naštěstí neslouží Sheldonovi jako pouhá stafáž, protože Sheldon sám by ten seriál neutáhl ...(19.8.2018)

 • Flego
  ****

  Prequel k Teórii... sa vydaril a je to predovšetkým zásluhou skvelého výberu hercov v hlavných postavách. Príbeh vychádza z letmých poznámok a spomienok Sheldona Coopera v seriáli Teória..., a je zväčšený a objemnejšie podaný v tomto seriáli. Prínosom je aj komentovanie deja Jimom Parsonsom ako rozprávačom.(23.7.2018)

 • Malarkey
  ****

  Nelze upřít skutečnost, že si tvůrci Big Bang Theory dali opravdu práci nad tím, aby vykreslili Sheldonovu rodinu co nejvěrněji a nejpřesněji tomu, o čem mluví v původním seriálu. A stejně tak je na tom i mladý Sheldon, který je úplně stejnej ksicht, jak ten o dvacet let starší. No a musím se přiznat, že ani po stránce vtipu jsem nebyl vysloveně zklamaný. Je pravda, že byly díly, které zaváněly spíš nudou, než trapností, ale to se u podobných seriálů holt občas stane. Solidní čtyři hvězdičky s návratem do období na přelomu osmdesátek/devadesátek a uznání, že tak povedený casting pro podobný sitcom se hodně dlouho nepovedl.(15.5.2018)

 • erpe
  **

  Po shlédnutí celé série už můžu s klidem říct, že tohle nestálo za koukání :( S TBBT se to nedá srovnat ani trochu, humorem už vůbec ne, a to i když vezmu v potaz všechny poslední série TBBT od sedmé vejš... Představitel mladého Sheldona sice v rámci role válí a byl vybrán dost slušně, ale i tak často nemá co hrát :( Příběh se plácá od ničeho k ničemu, postavy mě nezajímají a to málo, co může být trochu vtipný už bylo stokrát líp zpracováno v TBBT. Zkrátka...jen Sheldon seriál neutáhne :( Díky všem na EDNA.CZ za titulky! :) Na tenhle seroš ale můžu s klidem zapomenout...(15.5.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace