poster

Spider-Man: Daleko od domova

  • USA

    Spider-Man: Far from Home

  • Slovensko

    Spider-Man: Ďaleko od domova

Akční / Dobrodružný / Komedie / Sci-Fi

USA, 2019

Režie:

Jon Watts

Předloha:

Stan Lee (komiks), Steve Ditko (komiks)

Producenti:

Kevin Feige, Amy Pascal

Scénografie:

Claude Paré

Kostýmy:

Anna B. Sheppard
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
  • - Mysteria si zahrál herec Jake Gyllenhaal. Mysterio, vlastním jménem Quentin Beck, se poprvé objevil v komiksu „The Amazing Spider-Man #13“, který vyšel v červnu roku 1964. Dříve pracoval pro jedno hollywoodské studio jako tvůrce speciálních efektů. Je to iluzionista, umí hypnózu, ovládá základy chemie a robotiky, a navíc mu to jde i v soubojích na blízko. (3T)

  • - Při útoku na Tower Bridge můžeme zahlédnout SPZ jednoho z aut – 2865SEP. Jedná se o odkaz na komiks (28. září 1965), kdy se utkal Spider-Man s Molten Manem. (Nevka)

  • - Natáčelo se konkrétně v Praze v Divadle na Vinohradech, Opeře, Obecním Domě, hotelu Carlo IV, Karlově mostě, Na Kampě, u Rudolfina, na Radnických schodech. V pivovaru v Kostelci nad Černými lesy. V Liberci na náměstí Edvarda Beneše. Ve Velké Británii v Hertfordshire a Londýně. Natáčelo se ještě v Benátkách a New Yorku. (10milda)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace