Reklama

Reklama

McHale's Navy

(seriál)
Komedie / Válečný
USA, (1962–1966), 57 h 30 min (Minutáž: 25 min)

Tvůrci:

Edward Montagne

Hrají:

Ernest Borgnine, Joe Flynn, Tim Conway, Carl Ballantine, Gary Vinson, Billy Sands, Edson Stroll, John Wright, Yoshio Yoda, Bob Hastings (více)
(další profese)

Série(4) / Epizody(138)

Obsahy(1)

Toto jsou dobrodružství ztracené vojenské posádky PT-73 během druhé světové války. Jsou jednou z nejlépe hodnocených jednotek posádek námořnictva, ale porušují předpisy, když jim to vyhovuje. Jejich velitel, nadporučík Quinton McHale (Ernest Borgnine), je občas stejně ničemný, jako jeho posádka. (sator)

Recenze (1)

sator

všechny recenze uživatele

Toto jsou dobrodružství ztracené vojenské posádky PT-73 během druhé světové války. Jsou jednou z nejlépe jednotek posádek námořnictva, ale porušují předpisy, když jim to vyhovuje. Jejich velitel, nadporučík Quinton McHale (Ernest Borgnine), je občas stejně ničemný jako jeho posádka. ()

Zajímavosti (6)

  • Někdy posádka zmínila nejmenovaného velitele torpédového člunu PT-109. PT-109 byl člun, kterému velel John F. Kennedy během druhé světové války. (sator)
  • Ačkoli se show odehrává ve čtyřicátých letech dvacátého století, zdravotní sestry a další ženy jsou viděny se sportovními účesy od počátku šedesátých let. (sator)
  • Celá námořní základna Tichého oceánu byla postavena na pozadí Universal Studios. Po mnoho let poté, co seriál zmizel z obrazovek, byly kulisy používány jako atrakce. (sator)

Reklama

Reklama