Reklama

Reklama

McHale's Navy

(TV seriál)
Komedie / Válečný
USA, 1962, 30 min

Předloha:

Joseph Heller (kniha)

Hrají:

Ernest Borgnine, Joe Flynn, Tim Conway, Carl Ballantine, Gary Vinson, Ned Romero, Edson Stroll, Gavin MacLeod, Claudine Longet, Jimmy Cross, (více)
(další profese)

Obsahy(1)

Toto jsou dobrodružství ztracené vojenské posádky PT-73 během druhé světové války. Jsou jednou z nejlépe hodnocených jednotek posádek námořnictva, ale porušují předpisy, když jim to vyhovuje. Jejich velitel, nadporučík Quinton McHale (Ernest Borgnine), je občas stejně ničemný, jako jeho posádka. (sator)

Recenze (1)

sator

všechny recenze uživatele

Toto jsou dobrodružství ztracené vojenské posádky PT-73 během druhé světové války. Jsou jednou z nejlépe jednotek posádek námořnictva, ale porušují předpisy, když jim to vyhovuje. Jejich velitel, nadporučík Quinton McHale (Ernest Borgnine), je občas stejně ničemný jako jeho posádka. ()

Zajímavosti (6)

  • Plavidlo použité k výstřelům z probíhajícího PT-73 byl sedmdesát metrů dlouhý Vosper MTB (Motor Torpedo Boat), britský design postavený na základě licence v USA pro vývoz do Ruska. (sator)
  • Celá námořní základna Tichého oceánu byla postavena na pozadí Universal Studios. Po mnoho let poté, co seriál zmizel z obrazovek, byly kulisy používány jako atrakce. (sator)
  • Název města, kde byl McHale a jeho muži umístěni v Itálii, byl Volta Fiore. (sator)

Reklama

Reklama