Reklama

Reklama

McHale's Navy

(seriál)
USA, (1962–1966), 57 h 30 min (Minutáž: 25 min)

Tvůrci:

Edward Montagne

Hrají:

Ernest Borgnine, Joe Flynn, Tim Conway, Carl Ballantine, Gary Vinson, Billy Sands, Edson Stroll, John Wright, Yoshio Yoda, Bob Hastings, Ned Romero (více)
(další profese)

Série(4) / Epizody(138)

Obsahy(1)

Toto jsou dobrodružství ztracené vojenské posádky PT-73 během druhé světové války. Jsou jednou z nejlépe hodnocených jednotek posádek námořnictva, ale porušují předpisy, když jim to vyhovuje. Jejich velitel, nadporučík Quinton McHale (Ernest Borgnine), je občas stejně ničemný, jako jeho posádka. (sator)

Recenze (1)

sator

všechny recenze uživatele

Toto jsou dobrodružství ztracené vojenské posádky PT-73 během druhé světové války. Jsou jednou z nejlépe jednotek posádek námořnictva, ale porušují předpisy, když jim to vyhovuje. Jejich velitel, nadporučík Quinton McHale (Ernest Borgnine), je občas stejně ničemný jako jeho posádka. ()

Zajímavosti (6)

  • Plavidlo použité k výstřelům z probíhajícího PT-73 byl sedmdesát metrů dlouhý Vosper MTB (Motor Torpedo Boat), britský design postavený na základě licence v USA pro vývoz do Ruska. (sator)
  • Název námořní základny, kde se show konala, byl Taratupa. (sator)
  • Někdy posádka zmínila nejmenovaného velitele torpédového člunu PT-109. PT-109 byl člun, kterému velel John F. Kennedy během druhé světové války. (sator)

Reklama

Reklama